Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miłego dnia :)

miłego, miłego :>

dzień pewnie kaszana będzie za to wieczór pewnie pełna polewki :mysli:

tia, to juz u nas tradycja :>

no chyba zacznę do was częściej wpadać

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 893,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale wirtualne :gwizdanie: bo u nas smutno :(

Opublikowano

Ale wirtualne :gwizdanie: bo u nas smutno :(

on line pije sie świetnie, a u nas zawsze jest wesoło - dzieki temu że mamy Króla Ozixa

:gwizdanie:

Opublikowano

siemka RFS :hi:

Opublikowano

Robercik, zapraszamy ok 22 z piwkiem najlepiej :>

Ozix co do drzew - jestem za :>

no bo może być lypa jak ich wypiszemy to kasa jak nikogo na te miejsca się nie znajdzie poleci ;) A jak sobie kogoś weźmiemy to i gałęzie poucinamy :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

siemka RFS :hi:

:hi:

Ale wirtualne :gwizdanie: bo u nas smutno :(

on line pije sie świetnie, a u nas zawsze jest wesoło - dzieki temu że mamy Króla Ozixa

Kocham Kocham Kocham jak mnie chwalisz !! Królowo :notworthy: :notworthy: :notworthy:

:rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :krol:

Opublikowano

siemka Madas :>

jak Ci się podobała nasza wczorajsza ,,jazda" :gwizdanie:

podobała bardzo .... przyzwyczajony z naszego Poznańskiego wątku .... :good: :good: :good:

Opublikowano

siemka Madas :>

jak Ci się podobała nasza wczorajsza ,,jazda" :gwizdanie:

podobała bardzo .... przyzwyczajony z naszego Poznańskiego wątku .... :good: :good: :good:

was tam tak dużo jest że imion będę się uczył ze czy lata u nas tylko garstka wiary ;) Ale za to nas 1 jak warszawskich 100:d

Opublikowano

nie w wtajemniczony jestem :(

Opublikowano

nie w wtajemniczony jestem :(

różowy już jesteś więc pójdzie gładko :polew:

Opublikowano

nie w wtajemniczony jestem :(

wpadnij wieczorem tutaj to wszystko będzie jasne :cool1:

Zapraszamy czasem do nas na bajerkę :naughty:

Opublikowano

nie w wtajemniczony jestem :(

wpadnij wieczorem tutaj to wszystko będzie jasne :cool1:

Zapraszamy czasem do nas na bajerkę :naughty:

a jakie fajne młode i ładne Panie macie? Może jakaś mnie będzie sponsorować??

Opublikowano

BRY DZIEŃ :hi:

witaj oZiu :kwiatek:

Opublikowano

BRY DZIEŃ :hi:

witaj oZiu :kwiatek:

siema Zią :paker::friends:[br]Dopisany: 27 Maj 2009, 10:18_________________________________________________jak wyręby nocne? Gładko poszło? czy jakiś opór był ze strony drzewa??

Opublikowano

Wióry się sypały, więc chyba OK :wink4:

Dobrze ze drzazga mi jakaś się nie wbiła w topor :polew:

Opublikowano

Wióry się sypały, więc chyba OK :wink4:

Dobrze ze drzazga mi jakaś się nie wbiła w topor :polew:

no jak tak to kox :kox::good:

no jak masz dobrą zbroję to nie masz co się martwić dża(z)gami a nawet jak wejdą to zawsze można je wygryźć/wyssać czy coś w ten deseń :>

Opublikowano

Wióry się sypały, więc chyba OK :wink4:

Dobrze ze drzazga mi jakaś się nie wbiła w topor :polew:

no jak tak to kox :kox::good:

no jak masz dobrą zbroję to nie masz co się martwić dża(z)gami a nawet jak wejdą to zawsze można je wygryźć/wyssać czy coś w ten deseń :>

Nie ma to jak zyciowe podejście do tematu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Bry dzień,

lece dziś na suchą zapisać się na zbijanie punktów idzie ktoś ze mną :?:[br]Dopisany: 27 Maj 2009, 10:30_________________________________________________ :>

Opublikowano

Wióry się sypały, więc chyba OK :wink4:

Dobrze ze drzazga mi jakaś się nie wbiła w topor :polew:

no jak tak to kox :kox::good:

no jak masz dobrą zbroję to nie masz co się martwić dża(z)gami a nawet jak wejdą to zawsze można je wygryźć/wyssać czy coś w ten deseń :>

Nie ma to jak zyciowe podejście do tematu :decayed:

:) no norma :good: proste i logiczne

Bry dzień,

lece dziś na suchą zapisać się na zbijanie punktów idzie ktoś ze mną :?:[br]Dopisany: 27 Maj 2009, 10:30_________________________________________________ :>

to pozdrów Komendanta Boro... ;D

Opublikowano
  • Autor

Wióry się sypały, więc chyba OK :wink4:

Dobrze ze drzazga mi jakaś się nie wbiła w topor :polew:

no jak tak to kox :kox::good:

no jak masz dobrą zbroję to nie masz co się martwić dża(z)gami a nawet jak wejdą to zawsze można je wygryźć/wyssać czy coś w ten deseń :>

Nie ma to jak zyciowe podejście do tematu :decayed:

:) no norma :good: proste i logiczne

Bry dzień,

lece dziś na suchą zapisać się na zbijanie punktów idzie ktoś ze mną :?:[br]Dopisany: 27 Maj 2009, 10:30_________________________________________________ :>

to pozdrów Komendanta Boro... ;D

widze oZiU masz znajomości to może ja tobie zapłace i mi zdejmą te 6 pkt :wink4::naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.