Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ozia wystarczy przytulic i juz cieszy sie jak glupi :):polew:

:bicz: :bicz: :bicz: :bicz: :bicz2: :bicz2: :bicz2: :bicz2: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :baseball: :baseball: :baseball: :baseball: :banan1::dziura:
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 891,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ozia wystarczy przytulic i juz cieszy sie jak glupi :):polew:

:bicz: :bicz: :bicz: :bicz: :bicz2: :bicz2: :bicz2: :bicz2: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :baseball: :baseball: :baseball: :baseball: :banan1::dziura:

Auaa... To bolalo... Królu złoty.. Nie bij :notworthy: O padam do Twych stóp. :notworthy:

Opublikowano

Ozia wystarczy przytulic i juz cieszy sie jak glupi :):polew:

:bicz: :bicz: :bicz: :bicz: :bicz2: :bicz2: :bicz2: :bicz2: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :baseball: :baseball: :baseball: :baseball: :banan1::dziura:

Auaa... To bolalo... Królu złoty.. Nie bij :notworthy: O padam do Twych stóp. :notworthy:

na kolana przed Królowa i lizać jej stópki !!

Opublikowano
  • Autor

a królowi co lizać :?: :polew:

Opublikowano

a królowi co lizać :?: :polew:

a Królowi lizać baterię :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

rozmiar AAA :polew:

Opublikowano

Witam ponownie wrócilem. Cieszycie sie??

Opublikowano

rozmiar AAA :polew:

funny-pictures-cat-pays-you-for-the-dog.jpg

siemka Odzim

przegrałes zakład :tongue4: :tongue4: :tongue4:

jutro przeprowadzka :kox:

:notworthy: :notworthy: ja też i się nie chwalę [br]Dopisany: 28 Maj 2009, 11:18_________________________________________________mc podpis :good: tylko czemu nie jestem różowy :mysli: :mysli:

Opublikowano

witam :hi:

królowa, królu :notworthy:

:tongue4:

Opublikowano
  • Autor

rozmiar AAA :polew:

funny-pictures-cat-pays-you-for-the-dog.jpg

siemka Odzim

przegrałes zakład :tongue4: :tongue4: :tongue4:

jutro przeprowadzka :kox:

:notworthy: :notworthy: ja też i się nie chwalę [br]Dopisany: 28 Maj 2009, 11:18_________________________________________________mc podpis :good: tylko czemu nie jestem różowy :mysli: :mysli:

jak będziesz to będziesz :good:[br]Dopisany: 28 Maj 2009, 11:23_________________________________________________na razie jeszcze jesteś niebieski :>
Opublikowano

witam :hi:

królowa, królu :notworthy:

:tongue4:

a gdzie kwiatki dla Królowej ?? :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3:

rozmiar AAA :polew:

funny-pictures-cat-pays-you-for-the-dog.jpg

siemka Odzim

przegrałes zakład :tongue4: :tongue4: :tongue4:

jutro przeprowadzka :kox:

:notworthy: :notworthy: ja też i się nie chwalę [br]Dopisany: 28 Maj 2009, 11:18_________________________________________________mc podpis :good: tylko czemu nie jestem różowy :mysli: :mysli:

jak będziesz to będziesz :good:[br]Dopisany: 28 Maj 2009, 11:23_________________________________________________na razie jeszcze jesteś niebieski :>

to proszę mi załatwić róż

rozmiar AAA :polew:

funny-pictures-cat-pays-you-for-the-dog.jpg

siemka Odzim

przegrałes zakład :tongue4: :tongue4: :tongue4:

jutro przeprowadzka :kox:

:notworthy: :notworthy: ja też i się nie chwalę [br]Dopisany: 28 Maj 2009, 11:18_________________________________________________mc podpis :good: tylko czemu nie jestem różowy :mysli: :mysli:

ale ja zakład wygrałam :> :> :> :gwizdanie:

to zabierasz nas na lody :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Maj 2009, 11:45_________________________________________________o kutfa właśnie przyszly się ludzie nowi pokazać w pracy ale ... Kobitka :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

Opublikowano

witam :hi:

królowa, królu :notworthy:

:tongue4:

a gdzie kwiatki dla Królowej ?? :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3:

mój błąd :bag:

królowo witaj :rose::kwiatek::rose::kwiatek::rose::kwiatek::rose::kwiatek:

Opublikowano

witam :hi:

królowa, królu :notworthy:

:tongue4:

a gdzie kwiatki dla Królowej ?? :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3:

mój błąd :bag:

królowo witaj :rose::kwiatek::rose::kwiatek::rose::kwiatek::rose::kwiatek:

i żeby mi się to więcej nie powtórzyło :bicz3: :bicz3: :bicz3:

Opublikowano

o kutfa właśnie przyszly się ludzie nowi pokazać w pracy ale ... Kobitka :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

pokaz :slina:

Opublikowano

o kutfa właśnie przyszly się ludzie nowi pokazać w pracy ale ... Kobitka :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

pokaz :slina:

jeszcze nie wstawiła zdjęcia do systemu :D ale może mi się podobała bo nie miałem soczewek :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Oziu wstydz sie.. Pamietaj królowa patrzy..

Opublikowano

o kutfa właśnie przyszly się ludzie nowi pokazać w pracy ale ... Kobitka :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

pokaz :slina:

jeszcze nie wstawiła zdjęcia do systemu :D ale może mi się podobała bo nie miałem soczewek :gwizdanie: :gwizdanie:

Rób foty i wrzucaj, ocenimy jak z Twoim wzrokiem :wink4:

Opublikowano

Oziu wstydz sie.. Pamietaj królowa patrzy..

No i ?:)

dla niej też mogę znaleźć kogoś dobrego i kochanego :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Maj 2009, 12:21_________________________________________________

o kutfa właśnie przyszly się ludzie nowi pokazać w pracy ale ... Kobitka :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

pokaz :slina:

jeszcze nie wstawiła zdjęcia do systemu :D ale może mi się podobała bo nie miałem soczewek :gwizdanie: :gwizdanie:

Rób foty i wrzucaj, ocenimy jak z Twoim wzrokiem :wink4:

ta zaraz pójdę do prezesa pokoju i zapukam i wymac**jąc pinkiem powiem że jestem paparaci ;P[br]Dopisany: 28 Maj 2009, 12:22_________________________________________________ ZDJECIE 1

zdjecie dfa specjalnie dla Michała :polew: :gwizdanie:

Opublikowano

Rób foty i wrzucaj, ocenimy jak z Twoim wzrokiem :wink4:

okulista nie jestem, ale tez chcetnie ocenie :decayed:

Opublikowano

Rób foty i wrzucaj, ocenimy jak z Twoim wzrokiem :wink4:

okulista nie jestem, ale tez chcetnie ocenie :decayed:

:baseball: :baseball: zapraszam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.