Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no bierz sie :polew: :polew: :polew: za pisanie postów, bo nagroda czeka :polew:

Dobra, to jeszcze przez jakiś czas będę tu zaglądał. :decayed:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 903,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Królu nie dysponuj tak za bardzo Królową

same kajdanki, bez Królowej :polew: :polew: :polew:

Eee, to ide do roboty. :decayed:

Opublikowano

Królowa w Kajdankach :kox: :kox:[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2009, 11:48_________________________________________________prędko prędko jedyna taka okazja!! Komu Komu bo idę do pracy :evil:

Królu nie dysponuj tak za bardzo Królową

same kajdanki, bez Królowej :polew: :polew: :polew:

kij jak Królowa nie chce to Król się poświęci :) Królowa da kajdany Król da ręce kto da więcej ?? :D (poszukiwany pejcz albo kij :gwizdanie:)

Opublikowano

Królu nie dysponuj tak za bardzo Królową

same kajdanki, bez Królowej :polew: :polew: :polew:

Eee, to ide do roboty. :decayed:

a Król ??

Opublikowano

na koniec dnia kiedy byly robione wyladowałem w krzakch :polew: a rower na mnie :kox:

To dopiero perwersja. :polew: :polew:[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2009, 11:56_________________________________________________

a Król ??

Król mnie nie interesuje. :no4:

Ale skoro wuju lubi baraszkować w krzakach ze swoim rowerem to może i na króla poleci. :polew: :polew:

Opublikowano

na koniec dnia kiedy byly robione wyladowałem w krzakch :polew: a rower na mnie :kox:

To dopiero perwersja. :polew: :polew:[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2009, 11:56_________________________________________________

a Król ??

Król mnie nie interesuje. :no4:

Ale skoro wuju lubi baraszkować w krzakach ze swoim rowerem to może i na króla poleci. :polew: :polew:

Spotka Cię Chłosta na rynku o 12!! Skuje Cie kajdankami nago do latarni (Kajdanki daje Królowa) i biczowanie za 5PLN bez faktury lub 6.10 z Fakturą ;>

Opublikowano

wuju, takie zdjęcie żeś dojebutał, że nie ma go jak oglundnąć. :D

Ale rower kox. :th:

pict0001nbh.jpg

47595587.jpg

Opublikowano

jak nie, zmniejszały sie przeciez :gwizdanie:

Opublikowano

Nowy filmik Blocka: :kox:

Sorry za OT. :decayed:

Opublikowano

no nieźle ten ,,lanos" wymiata

koncepcja na zrobienie filmu zarąbista i jaka pracyzja - niesamowite

Brynia powinnaś tak robić masz :quattro:

wuju rower :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

ale na krzaki to go szkoda :polew:

tez mi sie podoba :kox:

juz nie raz lądowałem z nim w krzakach :polew:

do tej pory nie narzekał :gwizdanie:

Opublikowano

no nieźle ten ,,lanos" wymiata

koncepcja na zrobienie filmu zarąbista i jaka pracyzja - niesamowite

tak tylko w paru ujęciach jest inny samochód :D hehe kox :kox: :kox:
Opublikowano

Na następnym spocie robimy gymkhane pod Billą. :naughty:

Ozix, to nie jest life - to jest nakręcony filmik. Tak samo tutaj widać, że kamera na samochodzie jest w róznych miejscach: :cool1:

http://www.youtube.com/watch?v=BkNzkutTiGs

Opublikowano

dobra Panowie

zaraz spadam do Radomia bo ma sprawe do załatwienia i ważne spotkanie

Leć i załatwiaj nam nowe zlecenia. :decayed:

Opublikowano

dobra Panowie

zaraz spadam do Radomia bo ma sprawe do załatwienia i ważne spotkanie

będę wieczorem :>

i mam nadzieję że jak się zaloguję to zobacze 5 z przodu w ilisci stron

nie;P
Opublikowano

heheh, nie wiem czy widzicie ale na tym zdjęciu wuju wisi na lince :polew: :polew:

Opublikowano

jakie nie?

mam nie jechać?

czy nie będzie 500?

Jedź i nie martw się - będzie 5 0 0. Król popłacze i mu przejdzie. Może mu ciśnienie tak skoczy, że dobije do 5 0 0. :decayed:

Opublikowano

Brynia, musisz cos dorzucic do tych "pluszaków" :gwizdanie:

Opublikowano

heheh, nie wiem czy widzicie ale na tym zdjęciu wuju wisi na lince :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Coś co nas zachęci do pisania...kajdanki to za mało :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.