Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ty Brynia to już lepiej właź do domu, a nie tak marzniesz na tym tarasie :tongue4:

A , jeszcze możesz spojrzeć w gwiazdy i powiedziec nam jaka pogoda jutro bedzie

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 904,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wcale mi nie jest zimno

gorąca dziewczyna :naughty:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 23:36_________________________________________________Idę spac, starczy na dzis, z 15 stron ciachnelismy.

BRY NOC :hi:

Opublikowano

Idziemy w piatek?[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 23:24_________________________________________________w ogóle to zmienie sobie nazwę tego forum na A4-sex-bajera.klub.pl :decayed:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 23:26_________________________________________________moja 518 :tongue4:

tylko daltego że miałem spotkanie w wannie :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 23:45_________________________________________________Tomaszu ile masz punktów karnych ?? :gwizdanie:
Opublikowano

Witojcie,

no właśnie nie wiem czy warto czytać?? :decayed: Chyba sobie daruję. :tongue4:

wuju, byliśmy dziś u Ciebie z Jarkiem... :wink4:

Słuchajta, jedziemy w piątek do tych Kielców?? :mysli:

Oziu, 23. :kwasny: W poniedziałek będę miał znów 17.

Opublikowano

Witojcie,

no właśnie nie wiem czy warto czytać?? :decayed: Chyba sobie daruję. :tongue4:

wuju, byliśmy dziś u Ciebie z Jarkiem... :wink4:

Słuchajta, jedziemy w piątek do tych Kielców?? :mysli:

Oziu, 23. :kwasny: W poniedziałek będę miał znów 17.

o stary bidnie bidnie ;)[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 23:48_________________________________________________nie wiem czemu ale usłyszałem Twój głos jak czytałem Twojego posta tak jak byś mówił w mojej głowie to :gwizdanie:

Opublikowano

ide na podłogę spać jak jutro dotrę do pracy to chcę mieć co czytać ;*

Dobranoc Królowo :notworthy: :notworthy: :notworthy::kwiatek::beksa:

i całej reszcie też![br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 23:50_________________________________________________

Witojcie,

no właśnie nie wiem czy warto czytać?? :decayed: Chyba sobie daruję. :tongue4:

wuju, byliśmy dziś u Ciebie z Jarkiem... :wink4:

Słuchajta, jedziemy w piątek do tych Kielców?? :mysli:

Oziu, 23. :kwasny: W poniedziałek będę miał znów 17.

Tomaszu nie czytaj.............nie ma sensu..............znowu to samo :polew: :polew: :polew: :polew:

nieprawda !! bo tym razem Michał jest nad Brynią ja pod a mcm obserwuje :gwizdanie:

Opublikowano

nieprawda !! bo tym razem Michał jest nad Brynią ja pod a mcm obserwuje :gwizdanie:

Już streściłeś, więc chyba nie muszę czytać. :decayed:

nie wiem czemu ale usłyszałem Twój głos jak czytałem Twojego posta tak jak byś mówił w mojej głowie to :gwizdanie:

Dziwnie to zabrzmiało. Aż mnie ciarki przeszły. :>

Opublikowano

wuju, byliśmy dziś u Ciebie z Jarkiem... :wink4:

trza było dac znać :gwizdanie:

spoty radomskie - niekończąca sie opowieść o ... :gwizdanie:

:polew:

RFS- Radomscy Fani ... :kox:

:polew: :polew:

Opublikowano

Boże widzisz i nie grzmisz!! :kox: :kox:

Opublikowano

Boże widzisz i nie grzmisz!! :kox: :kox:

Witaj oZiu , nasz Ty wilku forumowy :wink4:

Opublikowano

Boże widzisz i nie grzmisz!! :kox: :kox:

Witaj oZiu , nasz Ty wilku forumowy :wink4:

załamałem się!! 2 posty do przeczytania!! zasługujecie na lanie![br]Dopisany: 04 Czerwiec 2009, 10:17_________________________________________________519 :gwizdanie: :kox:
Opublikowano

Wpadasz do nas jutro?

Opublikowano

witam :hi:

A Ty co, spać nie możesz? :polew:[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2009, 10:34_________________________________________________cześc Słonko nasze :kwiatek:

Opublikowano

Bry dzien pozdrowienia z Rzeszowa Cos wam marnie idzi poranna poezja

Marnie bo Ciebie nie ma z nami, włóczysz się po jakims Rzeszowie :tongue4:

Opublikowano

Witaj Dobra i Wspaniała Anno :notworthy: :notworthy: :notworthy::kwiatek: :kwiatek: :kwiatek::rose: :rose: liczyłem że 7.20 będzie jakiś post od Ciebie a tu d*pa!

Opublikowano

Ale narzekata od rana. :D

Opublikowano

Pozdrawiam z Krosna milo ze tesknicie za mna

e tam nei mamy czasu na pierdoły :gwizdanie:
Opublikowano

witam :hi:

A Ty co, spać nie możesz? :polew:

no właśnie sie tak dziś jakoś z ranca zerwałem :gwizdanie:

aj nareszcie sobie pośmigałem rowerkiem :kox:

Opublikowano

Słuchajta, jadziemy do Kielc czy nie?? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.