Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Słuchajta, jadziemy do Kielc czy nie?? :decayed:

ja nie :no:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 903,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja nie :no:

Eeee, zamuliliśta. :decayed:

Muszę napisać na kieleckim, że nie pojedziemy...

Opublikowano

pogoda do d*py

Opublikowano

pogoda do d*py

No i?? :mysli:

Opublikowano

Ozix beda baty od krolowej ale wam weny brakuje dzisiaj Pozdrawiam z Tarnowa

ja to se sam mogę co najwyżej pojeździć z pinkim na rumaku bez reszty to jest lyppa ;> wracaj już do domou!
Opublikowano

Ozix beda baty od krolowej ale wam weny brakuje dzisiaj Pozdrawiam z Tarnowa

Kurna, gdzie Ty jeździsz?? Gdzie jeszcze jedziesz? :>[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2009, 14:47_________________________________________________Oziu...

Opublikowano

Co tam jak tam żyjecie ?

Opublikowano

Co tam jak tam żyjecie ?

jak widać do d*py
Opublikowano

Samochód ci sie do reszty rozsypał i wpadłeś w depresje czy dziewczynki zaczęły ci się podobać i to cie tak martwi :decayed:

Ozix był i sie zmył a ja tu chciałem z nim o poważnych sprawach pogadać :decayed:

Opublikowano

Samochód ci sie do reszty rozsypał i wpadłeś w depresje czy dziewczynki zaczęły ci się podobać i to cie tak martwi :decayed:

Ozix był i sie zmył a ja tu chciałem z nim o poważnych sprawach pogadać :decayed:

to zostaw wiadomość przeczytam jak wrócę

Opublikowano

Ozix był i sie zmył a ja tu chciałem z nim o poważnych sprawach pogadać :decayed:

To sobie znalazłes miejsce na poważne tematy :decayed:

oZiu, co jest z Toba? rzeczywistośc Cię dopadła? :polew:[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2009, 16:23_________________________________________________Już daj spokój z tymi postami na technicznym bo wszędzie Cie tam widac :decayed:

Opublikowano
  • Autor

witam :hi:

byłem dziś u lekarza, mam jakieś aftowe zapalenie gardła :disgust:, ucho mam w porządku :),

i zacząłem kurs na wózek jezdniowy :naughty:

Opublikowano

kufa!!!

Wracam sobie z roboty moim niezawodnym Odi!! napierdala deszcze jadę lewym pasem sobie ładnie nie łamiąc przepisów :kox: :kox: zaczyna padać grad i w tym momencie wycieraczki uj szczelił!! Zatarły się !!! KUFA KUFA KUFA!! decyzja podjęta idzie do żyda

Opublikowano

lepiej kup niezawodne b5 :decayed:

ja tam na b6 narazie nie narzekam :kox: odpukać :wallbash::decayed:

Opublikowano

Ja nie mówie że B6 złe żeby mnie ktoś źle nie zrozumiał :decayed: Ozix kupił chyba okazje a nie B6 ale ze wszystkim tak jest choćby nie wiem jak dobre było a ktoś nie dba to i tak sie rozpadnie.

Opublikowano

Ja nie mówie że B6 złe żeby mnie ktoś źle nie zrozumiał :decayed: Ozix kupił chyba okazje a nie B6 ale ze wszystkim tak jest choćby nie wiem jak dobre było a ktoś nie dba to i tak sie rozpadnie.

akurat wycieraczki to mankament w każdej w przebiegu około 130tyś km oparcia tylnie też są standardem w tym modelu... ale kij na pocieszenie idę się pobawić tv :D:kox: :kox:[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2009, 19:15_________________________________________________akurat swój kupiłem z pewnych rąk od _znajomego_ na miejscu... z pełną historią etc... i wychodzą mankamenty modelu... zresztą w technicznych to widać
Opublikowano

Nie mów że oparcia tylne psują się wraz ze wzrostem przebiegu... Nie wiem jak to jest ale musiałeś mieć jakieś felerne te wycieraczki bo u mojego szefa jest już na pewno dużo więcej niż 130tyś a chodzą bezawaryjnie...

Opublikowano

Nie mów że oparcia tylne psują się wraz ze wzrostem przebiegu... Nie wiem jak to jest ale musiałeś mieć jakieś felerne te wycieraczki bo u mojego szefa jest już na pewno dużo więcej niż 130tyś a chodzą bezawaryjnie...

siedzenia nie mówię że przy tym przebiegu... po prostu stwierdzam fakt że to się dzieje wystarczy popatrzeć na forum ile było przypadków tego... co do wycieraczek to też jest to normalne i statystycznie z tego co wyczytałem to jest właśnei około 130tyś ale co tam właśnie przeglądam oferty leasingu :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

Adrian, kope lat. :decayed:

Idę spać (mam nadzieję, że mi się to uda), nie dzwonić, bo pogryzę... :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.