Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kurde, wszyscy walą te browary. :D

ja juz prawie 3 tyg. nie :dance:

ale za to zauważyłem wzrost popytu na wysokooktanowe napoje :gwizdanie:

spadam spać po bardzo bardzo dobrym dniu :kox:

:hi:[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2009, 01:56_________________________________________________523 moja :kox:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 903,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam Kolegów

jutro zaczynam poszukiwania B6 ao Radomskich komisów :> wiecie może albo znacie jakieś miejsca gdzie można podjechać i nie oglądać tylko szpachli??

tomasz wypad do kielc odwołany jednak?

Pozdrawiam

Opublikowano

Witam Kolegów

jutro zaczynam poszukiwania B6 ao Radomskich komisów :> wiecie może albo znacie jakieś miejsca gdzie można podjechać i nie oglądać tylko szpachli??

tomasz wypad do kielc odwołany jednak?

Pozdrawiam

w komisach bez szpachli :D?? w RAdomiu?? niemożliwe :D

Opublikowano

to inaczej-żeby z dwóch niebył zlepiony :polew:

Opublikowano

to inaczej-żeby z dwóch niebył zlepiony :polew:

no to już trochę lepiej a szukasz avant czy limo [;?[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2009, 07:51_________________________________________________i ile :>?? :gwizdanie:
Opublikowano

to inaczej-żeby z dwóch niebył zlepiony :polew:

moja B6 jest do sprzedania- i szapchli nigdy nie widziała :>

Bry Skarbeczki moje :>

Cześć Śpiąca Królewno :***** :notworthy: :notworthy: :notworthy::kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek::rose: :rose: :rose: :rose: :pilot:

JA maiłem to napisać moja też do oddania :D ja biorę od Bryni ona mi dopłaca po czym sprzedaje moje mARCIN607 i wszyscy są happi :D

Opublikowano

to inaczej-żeby z dwóch niebył zlepiony :polew:

moja B6 jest do sprzedania- i szapchli nigdy nie widziała :>

Bry Skarbeczki moje :>

Cześć Śpiąca Królewno :***** :notworthy: :notworthy: :notworthy::kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek::rose: :rose: :rose: :rose: :pilot:

JA maiłem to napisać moja też do oddania :D ja biorę od Bryni ona mi dopłaca po czym sprzedaje moje mARCIN607 i wszyscy są happi :D

koncepcja słuszna, tylko bez dopłaty :tongue4: to byłaby profanacja oddać 1.8 TQ i jeszcze dopłacać do 1.9 TDi :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

witaj Królu Kochany :>

TDiki zawsze był droższe ;) Bryńcia ja sie zastanawiam może jakiś leasing :D

Profanacja jest to co się dzieje u nas na forum ostatnio :gwizdanie: \

Królowo KOCHAM!!

Opublikowano

tomasz wypad do kielc odwołany jednak?

Niestety nie mogę zebrać tych Radumszczaków. :decayed:

Co do samochodu - czemu zdecydowałeś się na komis?? :mysli:

Opublikowano

Profanacja jest to co się dzieje u nas na forum ostatnio :gwizdanie: \

Królowo KOCHAM!!

ale masz na myśi małą ilośc postów od wczoraj, czy monotematykę panujacą na spotach radomskich od kilku miesięcy???

to piersie
Opublikowano

to piersie

Nie róbta nerwówki, dobrze. Każdy ma też swoje życie.. :tongue4:

Opublikowano

to piersie

Nie róbta nerwówki, dobrze. Każdy ma też swoje życie.. :tongue4:

Twoja wymówka została odrzucona !
Opublikowano

Twoja wymówka została odrzucona !

No i?

Opublikowano

Twoja wymówka została odrzucona !

No i?

No i .............się bierz do pisania :polew: :polew: :polew:

bo jak nie to Królowa Ci wpier papier :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2009, 08:42_________________________________________________Brynia a Ty dziś nie w rozjazdach ??:)
Opublikowano

ja wpieprze wam wszystkim.

Opublikowano

ja wpieprze wam wszystkim.

łał aż się przestraszyłem i schowałem pod Twoim stołem :decayed:
Opublikowano

nie, na miejscu jestem , po wczorajszym mam jeszcze dość

dzisiaj jak to mawia moja koleżanka dostaję ,,płskodupia przy biurku"

spoko zajmiemy się tym :D
Opublikowano
  • Autor

Wotojcie :>

Opublikowano

Wotojcie :>

PAPA :cwaniak1:
Opublikowano

łał aż się przestraszyłem i schowałem pod Twoim stołem :decayed:

Ty to lubisz zaglądać pod stół jak ja przy nim siedzę..

Opublikowano

łał aż się przestraszyłem i schowałem pod Twoim stołem :decayed:

Ty to lubisz zaglądać pod stół jak ja przy nim siedzę..

no bo tyle suwenirów można tam znaleźć :gwizdanie: :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.