Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Brydzień ja wczoraj byłem w komisie zobaczyć co jest ciekawego i widziałem nawet galantom B6 za 33.600 z silnikiem 2.4L niestety rocznika nie pamiętam

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 903,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Siemka Skarbie,

jak zdrówko?

troche lepiej, ale niewiele, biere leki ale to podobno z tydzień się leczy ;(
Opublikowano

Brydzień ja wczoraj byłem w komisie zobaczyć co jest ciekawego i widziałem nawet galantom B6 za 33.600 z silnikiem 2.4L niestety rocznika nie pamiętam

już zarejestrowaną czy do opłat ?:)[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2009, 09:48_________________________________________________525 moje :P
Opublikowano

Adrian, możemy podjechać dziś sprawdzić Audicę miernikiem grubości lakieru..

Opublikowano

Zarejestrowane w kraju... Tomaszu ja tylko tak poglądowo stanąłem i oglądałem co jest ciekawego... Na razie zostaje przy mojej B5 jak do tej pory mnie nie zawiodła a już prawie 13tys nią zrobiłem... na dniach jadę olej zmienić

Jadę do sklepu po farbę do zacisków... małe rezanko sie szykuje :evil:

Opublikowano

2.4 w benzynie to chyba rzadkość nie?

Opublikowano

2.4 w benzynie to chyba rzadkość nie?

ee tam, jest tego w ch..j :decayed:

Adrian, ta B6 to srebrny avant moze, ze Szwajcarii? :mysli:

BRY ALL :hi:

witaj Bryniu :kwiatek:

Opublikowano

tomasz wypad do kielc odwołany jednak?

Niestety nie mogę zebrać tych Radumszczaków. :decayed:

na komis ponieważ dużo ich u was, jak będę to i gazetkę kupię i podzwonię. może coś sięznajdzie ciekawego, ostatnio widziałem 2.7 ale w automacie :(

Co do samochodu - czemu zdecydowałeś się na komis?? :mysli:

[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2009, 12:29_________________________________________________2,4 fajy silnik a gdzie takie cudo?
Opublikowano

:siema:

zaspałeś coś :gwizdanie: :gwizdanie:

2.4 w benzynie to chyba rzadkość nie?

ee tam, jest tego w ch..j :decayed:

Adrian, ta B6 to srebrny avant moze, ze Szwajcarii? :mysli:

BRY ALL :hi:

witaj Bryniu :kwiatek:

siemanko :D

Jak ładnie was nauczyłem żeby Brynie witać z kwiatkami :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Kto dziś będzie na spocie?

Opublikowano

:siema:

zaspałeś coś :gwizdanie: :gwizdanie:

trochi tak :gwizdanie:

ale mam nadzieje ze mi królu wybaczysz :decayed:

Kto dziś będzie na spocie?

;( :no:

Opublikowano

Kto dziś będzie na spocie?

wszyscy :naughty:[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2009, 12:59_________________________________________________wuju,przybywaj, dzisiaj bedą atrakcje :gwizdanie:

Opublikowano

wuju,przybywaj, dzisiaj bedą atrakcje :gwizdanie:

tzn :mysli:

Opublikowano

wuju,przybywaj, dzisiaj bedą atrakcje :gwizdanie:

Hmm, czy ja o czymś nie wiem?? :co::naughty:

Opublikowano

2,4 fajy silnik a gdzie takie cudo?

a jaki on tam fajny...bierz 1.8TQ lub 1.9 TDIka :cool1:[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2009, 13:01_________________________________________________

wuju,przybywaj, dzisiaj bedą atrakcje :gwizdanie:

Hmm, czy ja o czymś nie wiem?? :co::naughty:

jak widać nie wiesz... :naughty:

Opublikowano

A to dopiero atrakcja. :D

Czy ktoś z Was był kiedyś w parku linowym?? :)

27d.jpg

Opublikowano

a można spota na jutro przełożyć ??:>

Opublikowano

a można spota na jutro przełożyć ??:>

Jutro możemy zrobić drugiego spota - w Lublinie. :decayed:

Opublikowano

a można spota na jutro przełożyć ??:>

boisz sie :gwizdanie:

nie po prostu nie mam gdzie dziś zrobić wycieraczek i jedyne czego się na tą chwilę boję to to że mnie złapie burza czy coś i będę miał lyppe na maxa ;(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.