Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale lipa w tym Skaryszewie :thumbdown: Dobrze że za bilet nie zapłaciłem :decayed:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 897,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bryniu daj na pw swojego meila mam coś dla Ciebie :evil: :evil:

Opublikowano

:!: Czy ktoś może mi przywieźć coś do picia, maślankę i może te truskawki ze śmietaną..?

Tomaszu zawsze na maślankę i truskawki możesz wpaść do mnie. :):decayed::cool1:

Opublikowano

:!: Czy ktoś może mi przywieźć coś do picia, maślankę i może te truskawki ze śmietaną..?

Tomaszu zawsze na maślankę i truskawki możesz wpaść do mnie. :):decayed::cool1:

a ja mogę na coś innego wpaść ?? :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

Tomaszu 25 ankiet wprowadzonych, do jutra skończę, ale jutro kończy się o 23;59 :gwizdanie:

Idę się kompać i może ktoś ma ochotę na małe piwo on line za 15 minut?

Kaśka, ja już czekam na piątek :kox:

ja już walnąłem 2 i pół :D Brynia to w sobotę u mnie obiadek :D??
Opublikowano
  • Autor

widzę coś drgnęło :hi:

idę po pifko :wink4:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 21:38_________________________________________________aniołek podczytuje :wink4:

Opublikowano

[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 21:38_________________________________________________aniołek podczytuje :wink4:

:polew: :gwizdanie: :cool1:

szpieg w karinie deszcowcow normalnie :decayed:

Opublikowano

[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 21:38_________________________________________________aniołek podczytuje :wink4:

:polew: :gwizdanie: :cool1:

szpieg w karinie deszcowcow normalnie :decayed:

:) cześć :hi: :hi: witam Cię w krainie fantazji!!
Opublikowano

:) cześć :hi: :hi: witam Cię w krainie fantazji!!

bry wieczor

wpadlam z browarkiem-hehe chyba dobrze trafilam :gwizdanie:

Opublikowano

:) cześć :hi: :hi: witam Cię w krainie fantazji!!

bry wieczor

wpadlam z browarkiem-hehe chyba dobrze trafilam :gwizdanie:

no spóźniłeś się ze 2 tygodnie:D tak to byś padał ze śmiechu ;)

Opublikowano

a czemoz to?

Opublikowano

a czemoz to?

bo teraz to ludziska się zamulili :) i jest lyppa
Opublikowano

a czemoz to?

bo teraz to ludziska się zamulili :) i jest lyppa

e tam ruch jak na marszalkowskiej-na siwtokrzyskim to dopiero jest zastoj-no chyba ze spot sie szykuje,to cos drgnie :wink4:
Opublikowano
  • Autor

:) cześć :hi: :hi: witam Cię w krainie fantazji!!

bry wieczor

wpadlam z browarkiem-hehe chyba dobrze trafilam :gwizdanie:

no spóźniłeś się ze 2 tygodnie:D tak to byś padał ze śmiechu ;)

padała oZiU padała :wink4:
Opublikowano

padała oZiU padała :wink4:

licze ze to literowka :embarrassed:

Opublikowano

padała oZiU padała :wink4:

licze ze to literowka :embarrassed:

nie u nas to norma:D

Opublikowano
  • Autor

no to siup :beer1:

Opublikowano

Aniołek z tym piwem to lepiej niż do nas nie mogłas trafić

rzekła Królowa i szczeliła łyk piwa :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 21:57_________________________________________________no ja wale wale :) piwo piwo ;D idę jeszcze po fasolkę bo głodnym ;)[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 21:57_________________________________________________kocham opcję power na mojej płycie :D
Opublikowano
  • Autor

pomidorki ze śmietaną mniam mniam

Opublikowano
  • Autor

już jest :wink4:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 22:02_________________________________________________i kudłaty jest :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.