Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

też mam browar także zdrówka życze wszystkim, niestety w tym tygodniu nie dałem rady przyjechac zeby sie z Wami spotkac, ale napewno wkrótce sie pojawie,

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 895,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano
;) a pinki się rozwalił ;/
Opublikowano
  • Autor

;) a pinki się rozwalił ;/

o kurfa nnnnnnnnnnnnniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ;([br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 22:05_________________________________________________ :OMG:

likwiduję konto na a4 w takim razie

Opublikowano

Witojcie,

Ale z Was nierozumne ludzie - pytałem kto mi przywiezie te maślankę i truskawki, a nie zaprosi. :polew: Przecież po pijaku się nie jeździ, więc jak miałem do Was pojechać. :decayed:

Ale i tak Was kocham. :kox:

aniołek, cześć. :>

kudłaty, witojcie. :hi:

:!: Aa, coś ważnego - widziałem dziś w Skaryszewie srebrną B5 sedan z tablicami WRA xxxx z naklejką klubową. Czy ktoś wie coś na temat tej Audiczki? :mysli:

Opublikowano

czesc czesc :evil:

Opublikowano

;) a pinki się rozwalił ;/

o kurfa nnnnnnnnnnnnniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ;([br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 22:05_________________________________________________ :OMG:

likwiduję konto na a4 w takim razie

nie proszę nie bez Ciebie to już nie będzie to samo ;( Ktogo będę tulił po pijaku ??:( Wyślę go jutro na gwarancji!![br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 22:08_________________________________________________

czesc czesc :evil:

takiz niego anioł jak ze mnie szatan :kox: :kox:
Opublikowano

czesc czesc :evil:

sie mi kopslo,mialo byc :> :gwizdanie:
Opublikowano

spadam w rankingach :( najaktywniejszych :(

Opublikowano
  • Autor

czesc czesc :evil:

takiz niego anioł jak ze mnie szatan :kox: :kox:

oZiU z niej z niej !!!
Opublikowano

[

takiz niego anioł jak ze mnie szatan :kox: :kox:

niej.... :naughty:

Opublikowano

niestety ja nie wiem nic odnosnie tego A4, u mnie też blachy zmieniły sie na WRA XXXXXX.Ale to wciaż ja :good:

Opublikowano

czesc czesc :evil:

sie mi kopslo,mialo byc :> :gwizdanie:

jasne jasne a ja jestem kobietą :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 22:10_________________________________________________

[

takiz niego anioł jak ze mnie szatan :kox: :kox:

niej.... :naughty:

nie jestem rasistą ;) Dla mnie wszyscy są facetami!![br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 22:11_________________________________________________

czesc czesc :evil:

takiz niego anioł jak ze mnie szatan :kox: :kox:

oZiU z niej z niej !!!

RU!
Opublikowano

jak uraziłem to chylę czoła i wypina pupę :hi:

Opublikowano

Miejmy nadzieję, że kolega ze strebrnego sedana zajedzie kiedyś na spota. :)

Opublikowano

oczywiście na baty żeby nie było @.@

Opublikowano

witam

też mam browar także zdrówka życze wszystkim, niestety w tym tygodniu nie dałem rady przyjechac zeby sie z Wami spotkac, ale napewno wkrótce sie pojawie,

i wpadaj wreszcie na spota :>

Dzieki przyjade jak bede mial wolny wieczor w piatek, chwilowo naprawde BUSY jestem, zmieniam prace i takie tam, ale dzeki za zaproszenie :hi:

no to zdrówko :kox:

Opublikowano

jak uraziłem to chylę czoła i wypina pupę :hi:

mam Ci zasunac kopa,czy poklepac?

przywyklam-na akademii wszystkich jak chlopow traktuja-zboczenie

Opublikowano
  • Autor

czesc czesc :evil:

sie mi kopslo,mialo byc :> :gwizdanie:

jasne jasne a ja jestem kobietą :gwizdanie: :gwizdanie:

to już wiemy :polew:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 22:13_________________________________________________

jak uraziłem to chylę czoła i wypina pupę :hi:

mam Ci zasunac kopa,czy poklepac?

jedno i drugie ale to pierwsze mocniej :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.