Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak uraziłem to chylę czoła i wypina pupę :hi:

mam Ci zasunac kopa,czy poklepac?

jedno i drugie ale to pierwsze mocniej :>

sie rozumie :cool1:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 891,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Miejmy nadzieję, że kolega ze strebrnego sedana zajedzie kiedyś na spota. :)

jezeli to o mnie to mam Avanta :mysli:

przyjade, wkrótce, :good:

Opublikowano
  • Autor

Miejmy nadzieję, że kolega ze strebrnego sedana zajedzie kiedyś na spota. :)

jezeli to o mnie to mam Avanta :mysli:

przyjade, wkrótce, :good:

czili w najbliższy piątek :>
Opublikowano

jak uraziłem to chylę czoła i wypina pupę :hi:

mam Ci zasunac kopa,czy poklepac?

przywyklam-na akademii wszystkich jak chlopow traktuja-zboczenie

przyjmę wszystko byle bolało i długo i namiętnie ;)

Opublikowano

jezeli to o mnie to mam Avanta :mysli:

przyjade, wkrótce, :good:

Wiem wiem, widzę Twój profil.. :wink4:

Oczywiście mam nadzieję, że Ty też wkrótce zajedziesz. :th:

PS. Jest ryzyko, że w najbliższy piątek nie przyjadę na spota.

Opublikowano

jak uraziłem to chylę czoła i wypina pupę :hi:

mam Ci zasunac kopa,czy poklepac?

przywyklam-na akademii wszystkich jak chlopow traktuja-zboczenie

przyjmę wszystko byle bolało i długo i namiętnie ;)

na jedno i drugie trzeba solidnie zaluzyc :tongue4:
Opublikowano
  • Autor

PS. Jest ryzyko, że w najbliższy piątek nie przyjadę na spota.

zminimalizuj ryzyko :>[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 22:20_________________________________________________

jak uraziłem to chylę czoła i wypina pupę :hi:

mam Ci zasunac kopa,czy poklepac?

przywyklam-na akademii wszystkich jak chlopow traktuja-zboczenie

przyjmę wszystko byle bolało i długo i namiętnie ;)

na jedno i drugie trzeba solidnie zaluzyc :tongue4:

oZiOwi to zajmie 5 minut :polew:
Opublikowano

aniolku, przyjedz na spota do Radomia - Ozio się ucieszy, bo on lubi dostawać kopy od kobiet. :decayed:

mcm, zobaczę co da się zrobić. Oczywiście o moich planach na piątek powiadomię Was wcześniej. :wink4:

Opublikowano

jak uraziłem to chylę czoła i wypina pupę :hi:

mam Ci zasunac kopa,czy poklepac?

przywyklam-na akademii wszystkich jak chlopow traktuja-zboczenie

przyjmę wszystko byle bolało i długo i namiętnie ;)

na jedno i drugie trzeba solidnie zaluzyc :tongue4:

;) oj poczekaj niech no ja tylko dorwę naszego pupila w swoje ręce ;):polew: :polew: dobra jestem kretynem idę !!

Brynia :notworthy: :notworthy: :notworthy::kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: to jak z obiadem :D??[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 22:21_________________________________________________

aniolku, przyjedz na spota do Radomia - Ozio się ucieszy, bo on lubi dostawać kopy od kobiet. :decayed:

mcm, zobaczę co da się zrobić. Oczywiście o moich planach na piątek powiadomię Was wcześniej. :wink4:

Twoje są delikatniejsze :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

Brynia się chyba zdoiła pifkiem :polew:

Opublikowano

jezeli to o mnie to mam Avanta :mysli:

przyjade, wkrótce, :good:

Wiem wiem, widzę Twój profil.. :wink4:

Oczywiście mam nadzieję, że Ty też wkrótce zajedziesz. :th:

PS. Jest ryzyko, że w najbliższy piątek nie przyjadę na spota.

zawsze jest szansa że spotkamy sie na drodze :tongue4:

Opublikowano

Twoje są delikatniejsze :gwizdanie: :gwizdanie:

Jesteś moim kolegą, więc po prostu dobrze Cię traktuję. :decayed:

Opublikowano

aniolku, przyjedz na spota do Radomia - Ozio się ucieszy, bo on lubi dostawać kopy od kobiet. :decayed:

rozwazw ta propozycje :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

aniolku, przyjedz na spota do Radomia - Ozio się ucieszy, bo on lubi dostawać kopy od kobiet. :decayed:

rozwaze ta propozycje :gwizdanie:

:good:
Opublikowano

Brynia się chyba zdoiła pifkiem :polew:

:P dziś ciepły wieczór więc powinna na tym swoim wygwizdówku nie marznąć
Opublikowano

Brynia się chyba zdoiła pifkiem :polew:

ja kupilem dzis promocyjna warke, 1.5 litra w jednej butelce, i powiem wam ze nie da sie tego pic z gwintu :):polew:

Opublikowano

Dobra, idę sprzątnąć grila i zara do Was wracam. :>

Opublikowano

aniolku, przyjedz na spota do Radomia - Ozio się ucieszy, bo on lubi dostawać kopy od kobiet. :decayed:

rozwazw ta propozycje :gwizdanie:

zła odpowiedź...

Twoje są delikatniejsze :gwizdanie: :gwizdanie:

Jesteś moim kolegą, więc po prostu dobrze Cię traktuję. :decayed:

:banan2::buhaha:

Brynia się chyba zdoiła pifkiem :polew:

ja kupilem dzis promocyjna warke, 1.5 litra w jednej butelce, i powiem wam ze nie da sie tego pic z gwintu :):polew:

to to w plastyku?

Opublikowano

ale macie tempo...

skrzynke mi zaje...powiadomieniami :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

qzwa nie nadążm pisać postów na tym chilernym BC

Ozix- propozycja obiadu kusząca i do przemyślenia

Mnie na spocie w piątek na 100% nie będzie, jadę do Kaski :naughty:

bez króla i królowej to nie spot :), jednak się wypisuję :(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.