Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

qzwa nie nadążm pisać postów na tym chilernym BC

Ozix- propozycja obiadu kusząca i do przemyślenia

Mnie na spocie w piątek na 100% nie będzie, jadę do Kaski :naughty:

no ja myślę ;) Na taką okazję to jestem w stanie coś po raz pierwszy ugotować tu ;) :gwizdanie: :gwizdanie: i zamienić deskę do prasowania na stół ;D :kox: :kox:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 22:28_________________________________________________

ale macie tempo...

skrzynke mi zaje...powiadomieniami :rolleyes:

teraz?? :) mówię szkoda że parę tygodni temu Cię nie było jak jednej nocy szczeniliśmy ponad 30 stron :D:naughty:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 22:29_________________________________________________

qzwa nie nadążm pisać postów na tym chilernym BC

Ozix- propozycja obiadu kusząca i do przemyślenia

Mnie na spocie w piątek na 100% nie będzie, jadę do Kaski :naughty:

bez króla i królowej to nie spot :), jednak się wypisuję :(

:friends:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 890,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

ale macie tempo...

skrzynke mi zaje...powiadomieniami :rolleyes:

wyłącz powiadomienia bo nie nadążysz ich kasować :polew:
Opublikowano

aniolku, przyjedz na spota do Radomia - Ozio się ucieszy, bo on lubi dostawać kopy od kobiet. :decayed:

rozwazw ta propozycje :gwizdanie:

zła odpowiedź...

oj bardzo widze spragniony-tylko kwestia ktorego? :gwizdanie:

Opublikowano

Brynia się chyba zdoiła pifkiem :polew:

ja kupilem dzis promocyjna warke, 1.5 litra w jednej butelce, i powiem wam ze nie da sie tego pic z gwintu :):polew:

to to w plastyku?

tak to to , z gwintu to jakbym cole pil, trzeba uzywac szklanki, kupilem to pierwszy raz, i wiecj sie nie skusze, trzeba wypic cale bo gaz ucieka :wallbash:

Opublikowano

Brynia się chyba zdoiła pifkiem :polew:

ja kupilem dzis promocyjna warke, 1.5 litra w jednej butelce, i powiem wam ze nie da sie tego pic z gwintu :):polew:

to to w plastyku?

tak to to , z gwintu to jakbym cole pil, trzeba uzywac szklanki, kupilem to pierwszy raz, i wiecj sie nie skusze, trzeba wypic cale bo gaz ucieka :wallbash:

nie toleruje alkoholu z plastyku yba że wino lapino :D

aniolku, przyjedz na spota do Radomia - Ozio się ucieszy, bo on lubi dostawać kopy od kobiet. :decayed:

rozwazw ta propozycje :gwizdanie:

zła odpowiedź...

oj bardzo widze spragniony-tylko kwestia ktorego? :gwizdanie:

co dasz to wezmę nie jestem wybredny :D
Opublikowano
  • Autor

co dasz to wezmę nie jestem wybredny :D

oZiX bierze wszystko (co się rusza i na drzewo nie ucieka) taki już jest :tongue4:
Opublikowano

Brynia się chyba zdoiła pifkiem :polew:

ja kupilem dzis promocyjna warke, 1.5 litra w jednej butelce, i powiem wam ze nie da sie tego pic z gwintu :):polew:

to to w plastyku?

tak to to , z gwintu to jakbym cole pil, trzeba uzywac szklanki, kupilem to pierwszy raz, i wiecj sie nie skusze, trzeba wypic cale bo gaz ucieka :wallbash:

nie toleruje alkoholu z plastyku yba że wino lapino :D

aniolku, przyjedz na spota do Radomia - Ozio się ucieszy, bo on lubi dostawać kopy od kobiet. :decayed:

rozwazw ta propozycje :gwizdanie:

zła odpowiedź...

oj bardzo widze spragniony-tylko kwestia ktorego? :gwizdanie:

co dasz to wezmę nie jestem wybredny :D

co dasz to wezmę nie jestem wybredny :D

oZiX bierze wszystko taki już jest :tongue4:

nie wiem czy w tej sytuacji smiac sie nalezy czy plakac? :blink:

Opublikowano

co dasz to wezmę nie jestem wybredny :D

oZiX bierze wszystko (co się rusza i na drzewo nie ucieka) taki już jest :tongue4:

hmm no i nie śpi ;P

Brynia się chyba zdoiła pifkiem :polew:

ja kupilem dzis promocyjna warke, 1.5 litra w jednej butelce, i powiem wam ze nie da sie tego pic z gwintu :):polew:

to to w plastyku?

tak to to , z gwintu to jakbym cole pil, trzeba uzywac szklanki, kupilem to pierwszy raz, i wiecj sie nie skusze, trzeba wypic cale bo gaz ucieka :wallbash:

nie toleruje alkoholu z plastyku yba że wino lapino :D

aniolku, przyjedz na spota do Radomia - Ozio się ucieszy, bo on lubi dostawać kopy od kobiet. :decayed:

rozwazw ta propozycje :gwizdanie:

zła odpowiedź...

oj bardzo widze spragniony-tylko kwestia ktorego? :gwizdanie:

co dasz to wezmę nie jestem wybredny :D

co dasz to wezmę nie jestem wybredny :D

oZiX bierze wszystko taki już jest :tongue4:

nie wiem czy w tej sytuacji smiac sie nalezy czy plakac? :blink:

przyłącz się ;)[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 22:36_________________________________________________

nie mogę nic napisać, bo cały czas dochodzą wiadomości i mi odświża i tak caly czas :polew: :polew: :polew: :polew:

qzwa, kiedy mi ten net założą :evil:

idę zapalić :gwizdanie:

:giveheart: :giveheart: :giveheart:
Opublikowano
  • Autor

oZiU znowu się nakręcasz :polew:

Opublikowano

idę zapalić :gwizdanie:

nie idz-rzucam ogniem :wink4:

Opublikowano

oZiU znowu się nakręcasz :polew:

:) a bo się zakochałem :gwizdanie: :gwizdanie:

idę zapalić :gwizdanie:

nie idz-rzucam ogniem :wink4:

tego np nie przyjmę na siebie
Opublikowano

oZiU znowu się nakręcasz :polew:

:) a bo się zakochałem :gwizdanie: :gwizdanie:

idę zapalić :gwizdanie:

nie idz-rzucam ogniem :wink4:

tego np nie przyjmę na siebie

dygasz?

Opublikowano

OSKA77, witamy na radomskich spotach. :th:

Opublikowano

oZiU znowu się nakręcasz :polew:

:) a bo się zakochałem :gwizdanie: :gwizdanie:

idę zapalić :gwizdanie:

nie idz-rzucam ogniem :wink4:

tego np nie przyjmę na siebie

dygasz?

nie ale mam złe doświadczenie z kobietą z ogniem w ręku :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

oZiU znowu się nakręcasz :polew:

:) a bo się zakochałem :gwizdanie: :gwizdanie:

idę zapalić :gwizdanie:

nie idz-rzucam ogniem :wink4:

tego np nie przyjmę na siebie

dygasz?

nie ale mam złe doświadczenie z kobietą z ogniem w ręku :gwizdanie: :gwizdanie:

o la boga-do tego po przejsciach... :wallbash:
Opublikowano

oZiU znowu się nakręcasz :polew:

:) a bo się zakochałem :gwizdanie: :gwizdanie:

idę zapalić :gwizdanie:

nie idz-rzucam ogniem :wink4:

tego np nie przyjmę na siebie

dygasz?

nie ale mam złe doświadczenie z kobietą z ogniem w ręku :gwizdanie: :gwizdanie:

o la boga-do tego po przejsciach... :wallbash:

no miało się różne epizody w swoim krótkim życiu :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

o la boga-do tego po przejsciach... :wallbash:

A gdzie przechodziłaś?? :>

Opublikowano

o la boga-do tego po przejsciach... :wallbash:

A gdzie przechodziłaś?? :>

pewnie nie na pasach :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

A nie, pomyliłem się. Nie nadążam za Wami. :D

Opublikowano

A nie, pomyliłem się. Nie nadążam za Wami. :D

to może piwko?? albo budyń ??:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.