Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

A nie, pomyliłem się. Nie nadążam za Wami. :D

nie pij już :polew:
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 891,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to może piwko?? albo budyń ??:)

Zjadłbym te truskawki ze śmietaną. :kox:

Opublikowano

A gdzie przechodziłaś?? :>

pewnie nie na pasach :polew: :polew: :polew:

A nie, pomyliłem się. Nie nadążam za Wami. :D

to może piwko?? albo budyń ??:)

lepiej czysta

Opublikowano

Idę sprawdzić co fajnego mam w kuchni. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Idę sprawdzić co fajnego mam w kuchni. :decayed:

stół masz fajny :>
Opublikowano

stół masz fajny :>

A na stole dobre mleczko. :>

Opublikowano

mam truskawki-smietana wyszla :kox:

Opublikowano

stół masz fajny :>

A na stole dobre mleczko. :>

zapewne własne albo koleżanki ;D

Idę sprawdzić co fajnego mam w kuchni. :decayed:

stół masz fajny :>

a ja stołu nie mam; (([br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 22:52_________________________________________________

mam truskawki-smietana wyszla :kox:

za 20-30 min mogę Ci załatwić :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

za 20-30 min to i truskawki znikna :gwizdanie:

wiec i smietana zbedna :tongue4:

Opublikowano

na poprawe humoru

i niestety musze Was za chwilke pożegnac, iz jutto pierwszy dzien w nowej pracy i poprostu musze troche sie wyspac,. :gwizdanie:

Opublikowano

mam truskawki-smietana wyszla :kox:

Ok, po drodze kupię śmietanę... :naughty:

Opublikowano
  • Autor

zaraz oZiO coś w sprawie śmietany wymyśli :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

na poprawe humoru

i niestety musze Was za chwilke pożegnac, iz jutto pierwszy dzien w nowej pracy i poprostu musze troche sie wyspac,. :gwizdanie:

Dobre. :D

Powodzenia w robocie. :wink4:

Opublikowano

zaraz oZiO coś w sprawie śmietany wymyśli :polew: :polew: :polew: :polew:

powoli dostaje rozdwojenia jazni :polew:
Opublikowano
  • Autor

oZiU 20-30 minut to już masz takie problemy :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

zaraz oZiO coś w sprawie śmietany wymyśli :polew: :polew: :polew: :polew:

No przecież już wymyślił - powiedział, że zaraz zrobi. :D[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 22:55_________________________________________________

oZiU 20-30 minut to już masz takie problemy :polew: :polew: :polew: :polew:

Wentyl ma już zatarty. :D

Opublikowano
  • Autor

na poprawe humoru

zastanawiam się właśnie nad Sharanem :>[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 22:57_________________________________________________

zaraz oZiO coś w sprawie śmietany wymyśli :polew: :polew: :polew: :polew:

No przecież już wymyślił - powiedział, że zaraz zrobi. :D[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 22:55_________________________________________________

oZiU 20-30 minut to już masz takie problemy :polew: :polew: :polew: :polew:

Wentyl ma już zatarty. :D

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

zastanawiam się właśnie nad Sharanem :>[br]

A myślisz, że po co Berlingo z ciemnymi szybami kupiłem. :D

Opublikowano

zaraz oZiO coś w sprawie śmietany wymyśli :polew: :polew: :polew: :polew:

No przecież już wymyślił - powiedział, że zaraz zrobi. :D[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 22:55_________________________________________________

oZiU 20-30 minut to już masz takie problemy :polew: :polew: :polew: :polew:

Wentyl ma już zatarty. :D

hahahahhahah :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

model zurzyty

Opublikowano
  • Autor

zastanawiam się właśnie nad Sharanem :>[br]

A myślisz, że po co Berlingo z ciemnymi szybami kupiłem. :D

Berlingo, to nie to :wink4:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 22:59_________________________________________________ale uchwyty ma fajne :decayed::naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.