Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

tomaszu jutro spocik o 15 na suchej :wink4:

:polew: :polew: :polew: :polew:

a ty z czego hahasz ....
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 891 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a to wy juz na Ty przeszliście ????

Nie widziałem go nigdy, więc pozwalam sobie mówić mu po imieniu - tak jak Ty. :decayed:

Opublikowano

tomaszu jutro spocik o 15 na suchej :wink4:

:polew: :polew: :polew: :polew:

a ty z czego ....

z was;) pozdrówcie ode mnie Pana Bo... :D[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 23:11_________________________________________________

a to wy juz na Ty przeszliście ????

Nie widziałem go nigdy, więc pozwalam sobie mówić mu po imieniu - tak jak Ty. :decayed:

dziwne żebyś miał oczy na pośladkach :mysli: :mysli:
Opublikowano
  • Autor

zaplułem piwem monitor kurfa oZiU :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ozix, kajdanki czekają na Ciebie, ale nie ma to tamto, wręczanie tylko przy wszystkich na spocie :polew: :polew: :polew:

to może w pile przy całym klubie :D?? będę miał na sobie tylko flagę i kajdanki:D
Opublikowano

tomaszu jutro spocik o 15 na suchej :wink4:

:polew: :polew: :polew: :polew:

a ty z czego hahasz ....

normalnie mnie rozbrajacie!
Opublikowano

zaplułem piwem monitor kurfa oZiU :polew: :polew: :polew:

ja nie widzę tu nic smiesznego ale fajnie bo dawno go nei myłeś :good:
Opublikowano
  • Autor

Ozix, kajdanki czekają na Ciebie, ale nie ma to tamto, wręczanie tylko przy wszystkich na spocie :polew: :polew: :polew:

to może w pile przy całym klubie :D?? będę miał na sobie tylko flagę i kajdanki:D

:polew: :polew: :polew: :polew:

to będzie widok do zniesienia tylko po dużej ilości ALKO ...

Opublikowano

tomaszu jutro spocik o 15 na suchej :wink4:

:polew: :polew: :polew: :polew:

a ty z czego hahasz ....

normalnie mnie rozbrajacie!

Ty mnie na PW też :D

Tomaszu : :vaglogi: :vaglogi:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 23:14_________________________________________________tylko może zamiast VAGA pinkiego :D

Opublikowano

tomaszu jutro spocik o 15 na suchej :wink4:

Kolega był, mówi, że przez cały czas grał se w Fife na komórce i prowadzący pod koniec go opierdolił za to, że nie słucha. :D

dziwne żebyś miał oczy na pośladkach

Oziu, ja już nie mam do Ciebie siły. :D Ja to nie chcę wiedzieć co Ci się śni po nocach. :decayed:

Opublikowano

tomaszu jutro spocik o 15 na suchej :wink4:

:polew: :polew: :polew: :polew:

a ty z czego hahasz ....

normalnie mnie rozbrajacie!

Ty mnie na PW też :D

:tongue4: :tongue4: :tongue4:
Opublikowano

tomaszu jutro spocik o 15 na suchej :wink4:

Kolega był, mówi, że przez cały czas grał se w Fife na komórce i prowadzący pod koniec go opierdolił za to, że nie słucha. :D

dziwne żebyś miał oczy na pośladkach

Oziu, ja już nie mam do Ciebie siły. :D Ja to nie chcę wiedzieć co Ci się śni po nocach. :decayed:

do dziś Ty i czasem Królowa i mc ale od dziś aniołek :D:evil: :evil:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 23:17_________________________________________________

Ozix, kajdanki czekają na Ciebie, ale nie ma to tamto, wręczanie tylko przy wszystkich na spocie :polew: :polew: :polew:

to może w pile przy całym klubie :D?? będę miał na sobie tylko flagę i kajdanki:D

Zarąbista koncepcja, rozumiem że wszyscy są ZA :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

chwila chwila ja się nei zgadzam!![br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 23:17_________________________________________________chyba znalazłem sponsorkę :D:kox: :kox:
Opublikowano

Zarąbista koncepcja, rozumiem że wszyscy są ZA :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Jak nie jak TAK. :naughty:

Opublikowano

tomaszu jutro spocik o 15 na suchej :wink4:

Kolega był, mówi, że przez cały czas grał se w Fife na komórce i prowadzący pod koniec go opierdolił za to, że nie słucha. :D

dziwne żebyś miał oczy na pośladkach

Oziu, ja już nie mam do Ciebie siły. :D Ja to nie chcę wiedzieć co Ci się śni po nocach. :decayed:

do dziś Ty i czasem Królowa i mc ale od dziś aniołek :D:evil: :evil:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009,

koszmary bedziesz mial :bicz:
Opublikowano

tomaszu jutro spocik o 15 na suchej :wink4:

Kolega był, mówi, że przez cały czas grał se w Fife na komórce i prowadzący pod koniec go opierdolił za to, że nie słucha. :D

dziwne żebyś miał oczy na pośladkach

Oziu, ja już nie mam do Ciebie siły. :D Ja to nie chcę wiedzieć co Ci się śni po nocach. :decayed:

do dziś Ty i czasem Królowa i mc ale od dziś aniołek :D:evil: :evil:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009,

koszmary bedziesz mial :bicz:

jak to będziesz Ty z pejczem to chętnie!! :naughty:
Opublikowano

Zarąbista koncepcja, rozumiem że wszyscy są ZA :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Jak nie jak TAK. :naughty:

oj podpadasz Królowi!! :banan1: :banan1: :piroman: kara będzie cielesna i bolesna!
Opublikowano

koszmary bedziesz mial :bicz:

Nie zaczynaj pogrywać z Oziem, bo zacznie Cię straszyć Pinkim. :D

Opublikowano

on uwielbia mieć senne koszmary :naughty:

nie wole fantazje erotyczne z wami ;):slina: :slina: :slina:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 23:22_________________________________________________

koszmary bedziesz mial :bicz:

Nie zaczynaj pogrywać z Oziem, bo zacznie Cię straszyć Pinkim. :D

o nie dla Ewy jest Adam :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

koszmary bedziesz mial :bicz:

Nie zaczynaj pogrywać z Oziem, bo zacznie Cię straszyć Pinkim. :D

Pinki podobno zdechł ... ;(
Opublikowano

koszmary bedziesz mial :bicz:

Nie zaczynaj pogrywać z Oziem, bo zacznie Cię straszyć Pinkim. :D

Pinki podobno zdechł ... ;(

:banan1: :banan1: ale mam Ciebie:*

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.