Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oziu też tam jesteś na zdjęciach :naughty: któryś to Ty :evil:

nie ma mnie;P mnie tak łatwo nie jest sfotografować :P[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2009, 12:53_________________________________________________Madasku zobaczymy się dopiero na zlocie mła!
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Madas szykuj stalowe gacie bo Ozix już sie na ciebie napala :evil:

Opublikowano

Madas szykuj stalowe gacie bo Ozix już sie na ciebie napala :evil:

on woli bez już o tym mówiliśmy :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2009, 12:56_________________________________________________tjuning.jpg

:D[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2009, 12:58_________________________________________________na żywo wyglądało lepiej

Opublikowano

Madas szykuj stalowe gacie bo Ozix już sie na ciebie napala :evil:

oj nie tylko on :gwizdanie: :polew: :polew:

Opublikowano

Madas szykuj stalowe gacie bo Ozix już sie na ciebie napala :evil:

on woli bez już o tym mówiliśmy :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2009, 12:56_________________________________________________tjuning.jpg

:D[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2009, 12:58_________________________________________________na żywo wyglądało lepiej

Ozix chłopaki mówili że będziesz rezał swojego audika ale nie myślałem że aż w takim stopniu :polew:

Opublikowano

Madas szykuj stalowe gacie bo Ozix już sie na ciebie napala :evil:

oj nie tylko on :gwizdanie: :polew: :polew:

ustawię się w kolejce ;)

Adrian widzisz;) młotek i szpachla poszła w ruch tylko spinki pękły ale taśmę miałem

Opublikowano

fajna pani kierownik jest w Geowicie Piła :naughty::kox: :kox:

Opublikowano

fajna pani kierownik jest w Geowicie Piła :naughty::kox: :kox:

kumata czy trzeba z nią chodzić :gwizdanie: :gwizdanie: :?:
Opublikowano

Czego to człowiek nie zrobi żeby mieć oryginalne autko :decayed:

Opublikowano

fajna pani kierownik jest w Geowicie Piła :naughty::kox: :kox:

kumata czy trzeba z nią chodzić :gwizdanie: :gwizdanie: :?:

chyba kumata .... ale ciężko będzie mi sprawdzić zważywszy na fakt że z żoną jadę :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

fajna pani kierownik jest w Geowicie Piła :naughty::kox: :kox:

kumata czy trzeba z nią chodzić :gwizdanie: :gwizdanie: :?:

chyba kumata .... ale ciężko będzie mi sprawdzić zważywszy na fakt że z żoną jadę :evil: :evil: :evil:

Madas przecie ustaliliśmy że dajemy naszym po piątaku i do marketu je wysłać trzeba :gwizdanie:

a my wtedy hyc do recepcji i :sexinbed: :sexinbed: :boobs::baseball::oops:

Opublikowano

fajna pani kierownik jest w Geowicie Piła :naughty::kox: :kox:

kumata czy trzeba z nią chodzić :gwizdanie: :gwizdanie: :?:

:polew:

powiesz ze jesteś królem to bez chodzenia dostaniesz :naughty:

Opublikowano
  • Autor

fajna pani kierownik jest w Geowicie Piła :naughty::kox: :kox:

kumata czy trzeba z nią chodzić :gwizdanie: :gwizdanie: :?:

chyba kumata .... ale ciężko będzie mi sprawdzić zważywszy na fakt że z żoną jadę :evil: :evil: :evil:

Madas przecie ustaliliśmy że dajemy naszym po piątaku i do marketu je wysłać trzeba :gwizdanie:

a my wtedy hyc do recepcji i :sexinbed: :sexinbed: :boobs::baseball::oops:

tja i później nas wypierdoolą z tej Geowity :polew:
Opublikowano

Madas przecie ustaliliśmy że dajemy naszym po piątaku i do marketu je wysłać trzeba :gwizdanie:

a my wtedy hyc do recepcji i :sexinbed: :sexinbed: :boobs::baseball::oops:

oż w mordę zapomniałem na śmierć :kwasny: racja racja ..... :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

fajna pani kierownik jest w Geowicie Piła :naughty::kox: :kox:

kumata czy trzeba z nią chodzić :gwizdanie: :gwizdanie: :?:

:polew:

powiesz ze jesteś królem to bez chodzenia dostaniesz :naughty:

ciekawe czy z wami to też tak zadziała :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2009, 13:11_________________________________________________

Madas przecie ustaliliśmy że dajemy naszym po piątaku i do marketu je wysłać trzeba :gwizdanie:

a my wtedy hyc do recepcji i :sexinbed: :sexinbed: :boobs::baseball::oops:

oż w mordę zapomniałem na śmierć :kwasny: racja racja ..... :kox: :kox: :kox: :kox:

spokojna Twoja zmarszczona [; ja pamiętam :good:
Opublikowano

Oziu czemu Ty na klubowym nic nie piszesz :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Oziu czemu Ty na klubowym nic nie piszesz :mysli:

lepiej żeby nie zaczynał spamer jeden :naughty:
Opublikowano

Oziu czemu Ty na klubowym nic nie piszesz :mysli:

bo nie wiem co gdzie i jak:D piszę pracę inżynierską znaczy projekt więc wolę nie wgłębiać się w forum ;)

fajna pani kierownik jest w Geowicie Piła :naughty::kox: :kox:

kumata czy trzeba z nią chodzić :gwizdanie: :gwizdanie: :?:

chyba kumata .... ale ciężko będzie mi sprawdzić zważywszy na fakt że z żoną jadę :evil: :evil: :evil:

Madas przecie ustaliliśmy że dajemy naszym po piątaku i do marketu je wysłać trzeba :gwizdanie:

a my wtedy hyc do recepcji i :sexinbed: :sexinbed: :boobs::baseball::oops:

tia a mój Ł i Przemas Kaśki jadą z Waszymi dziewczynami :gwizdanie:

nie ma problema niech dziewczyny mają co z życia!!
Opublikowano

Oziu czemu Ty na klubowym nic nie piszesz :mysli:

lepiej żeby nie zaczynał spamer jeden :naughty:

a niech się wyżyje ...chłopak młody jeszcze jest :naughty::evil:

Opublikowano

Oziu czemu Ty na klubowym nic nie piszesz :mysli:

lepiej żeby nie zaczynał spamer jeden :naughty:

a niech się wyżyje ...chłopak młody jeszcze jest :naughty::evil:

a mogę na kim chcę ??[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2009, 13:18_________________________________________________Madas a pamiętasz o biczowaniu??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.