Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

obawiam się że ktoś może mnie wykorzystać do niecnych celów bez mojej zgody :gwizdanie: :gwizdanie:

to już jest ryzyko wpisane w zawód Króla i właściciela PINKIEGO :polew:

ale moje ubezpieczenie tego nei obejmuje ;((
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 903,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

obawiam się że ktoś może mnie wykorzystać do niecnych celów bez mojej zgody :gwizdanie: :gwizdanie:

to już jest ryzyko wpisane w zawód Króla i właściciela PINKIEGO :polew:

ale moje ubezpieczenie tego nei obejmuje ;((

no to ZONK zostaniesz wydymany za darmo :polew:
Opublikowano

obawiam się że ktoś może mnie wykorzystać do niecnych celów bez mojej zgody :gwizdanie: :gwizdanie:

to już jest ryzyko wpisane w zawód Króla i właściciela PINKIEGO :polew:

ale moje ubezpieczenie tego nei obejmuje ;((

no to ZONK zostaniesz wydymany za darmo :polew:

no liczę że może zostawisz mi przynajmniej piątaka w kieszeni;) mogę się rozliczyć też ze skarbowym z tego dochodu ale wtedy dajesz 6,10PLN :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

ja się do ciebie nie dotykam :tongue4:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 23:39_________________________________________________liczę na to że ty do mnie też :naughty:

Opublikowano

ja się do ciebie nie dotykam :tongue4:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 23:39_________________________________________________liczę na to że ty do mnie też :naughty:

obyś się nie przeliczył :evil: :evil: na samą myśl :slina: :slina:
Opublikowano

Cześć zboczki. :decayed:

Kurde, świetny rozkład - czwórka dla dziewczyn z drzewem i czwórka dla reszty RFS. A dla Ozia dwójka, ale najlepiej w innym mieście. :D

Opublikowano

Cześć zboczki. :decayed:

Kurde, świetny rozkład - czwórka dla dziewczyn z drzewem i czwórka dla reszty RFS. A dla Ozia dwójka, ale najlepiej w innym mieście. :D

fak ju! jak tak ma być alieny to mam was w uszanowaniu i nie jadę!!
Opublikowano

fak ju! jak tak ma być alieny to mam was w uszanowaniu i nie jadę!!

Nie no Oziu, nie rób nam tego. ;( Kto będzie kierowcą..?

Opublikowano

fak ju! jak tak ma być alieny to mam was w uszanowaniu i nie jadę!!

Nie no Oziu, nie rób nam tego. ;( Kto będzie kierowcą..?

Ty
Opublikowano

Ty

Oziu, żartowałem. Nie ma sensu jechać na zlot jeśli Ciebie tam nie będzie. :)

Opublikowano

ciekawe zdzrzenie w 'rosyjskim mam talent' :kwasny: :kwasny:

http://www.milanos.pl/film.php?cat=2&id=60039

ciężko;/

Ty

Oziu, żartowałem. Nie ma sensu jechać na zlot jeśli Ciebie tam nie będzie. :)

specjalnie tak napisałem żebyś wyznał mi miłość [;[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2009, 00:28_________________________________________________qufa 8h w pracy 8h nad projektem ide spać [br]Dopisany: 16 Czerwiec 2009, 00:29_________________________________________________KOCHAM WASHE PUPY I NIE TYLKO!! PA! :kox:
Opublikowano

To co tygryski lubią najbardziej: :naughty:

e17b1995340a0b71.jpg

42b0f999b5f08751.jpg

Dobranoc moje zboczki kochane. :buziak:

Opublikowano

do strefy grozy sie nadaje :naughty:

Było chyba w "filmikach wartych obejrzenia".

Opublikowano

jak by ktos potrzebował sie :sick3: to polecam 2girls 1 cup :sick3:

wychaczyłem dzis na śniadanie w strefie grozy :wallbash: nie dałem rady całego obejrzeć :zemdlal:

Opublikowano

jak by ktos potrzebował sie :sick3: to polecam 2girls 1 cup :sick3:

wychaczyłem dzis na śniadanie w strefie grozy :wallbash: nie dałem rady całego obejrzeć :zemdlal:

Daj linkę, bo nie mogę znaleźć.

Opublikowano

jestes pewny?[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2009, 01:10_________________________________________________w 6 odpowiedzi w cytacie jest link :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2009, 01:19_________________________________________________w strefie grozy

Opublikowano

jak by ktos potrzebował sie :sick3: to polecam 2girls 1 cup :sick3:

wychaczyłem dzis na śniadanie w strefie grozy :wallbash: nie dałem rady całego obejrzeć :zemdlal:

stare;P lepsze jest 1 men 1 jar [;

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.