Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bry

oba sa :sick3:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 903,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dajeta te linke czy nie? :decayed: Dajta chociaż linke do wątku na odpowiedniej stronie, bo nie chce mi się szukać. :decayed:

Opublikowano

O W k**wę. :zemdlal:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2009, 11:36_________________________________________________Ludzie mają nasrane w głowach, i nie wymieszane. :sick3:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2009, 11:36_________________________________________________Filmik ze słoikiem oglądałem tylko do pęknięcia - dalej nie chciałem. :sick3:

Filmik z "lodami" - jaką kasę te dziewczyny dostają, żeby robić takie rzeczy?? :co:

Opublikowano

O W k**wę. :zemdlal:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2009, 11:36_________________________________________________Ludzie mają nasrane w głowach, i nie wymieszane. :sick3:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2009, 11:36_________________________________________________Filmik ze słoikiem oglądałem tylko do pęknięcia - dalej nie chciałem. :sick3:

Filmik z "lodami" - jaką kasę te dziewczyny dostają, żeby robić takie rzeczy?? :co:

sam tego chciałeś :naughty: :naughty: myślę że te dziewczyny za to kasy nie dostały!! trzeba było obejrzeć do końca ze słoikiem :gwizdanie: :gwizdanie: ja przy panienkach wytrzymałem za pierwszym razem do 4-5 sekundy... kolega obejrzał od razu całość hardkorowiec :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

trzeba było obejrzeć do końca ze słoikiem :gwizdanie: :gwizdanie:

Chyba nie interesuje mnie to aż tak bardzo. :no:

Opublikowano

trzeba było obejrzeć do końca ze słoikiem :gwizdanie: :gwizdanie:

Chyba nie interesuje mnie to aż tak bardzo. :no:

];-> koleś długo nie pożył :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

];-> koleś długo nie pożył :gwizdanie: :gwizdanie:

:blink:

Walnął se w łeb czy się wykrwawił?

Opublikowano

];-> koleś długo nie pożył :gwizdanie: :gwizdanie:

:blink:

Walnął se w łeb czy się wykrwawił?

wykrwawił :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

wykrwawił :gwizdanie: :gwizdanie:

Ale rysa na głowie. Dobra, nie wklejamy już takich linków. :>

To jest RFS, a nie Strefa grozy. Kto to wymyślił, żeby wkleić te linki!? :bicz3: :decayed:

Opublikowano

wykrwawił :gwizdanie: :gwizdanie:

Ale rysa na głowie. Dobra, nie wklejamy już takich linków. :>

To jest RFS, a nie Strefa grozy. Kto to wymyślił, żeby wkleić te linki!? :bicz3: :decayed:

sam chciałeś :tongue4:

linków nikt nie wklejał..

powiedziałem tyko gdzie sa :gwizdanie:

Opublikowano

sam chciałeś :tongue4:

Naprawdę?? Ołł. :decayed:

Opublikowano

sam chciałeś :tongue4:

Naprawdę?? Ołł. :decayed:

Wuju dostanie baty za info gdzie co jest :bicz3: :bicz3: :bicz3:

Tomaszu dostanie baty za namowę do wklejenia :bicz3: :bicz3:

i wszyscy dostajecie :banan1: :banan1: :dziura::banan2:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2009, 14:33_________________________________________________lecę do domu;P w indeksie mam na razie 4.0 4.0 4.5 :D jeszcze jedna ocena [; kufa pierwsza strona bez 2 :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ja swój indeks złożyłem do dziekanatu już w piątek. :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Ja swój indeks złożyłem do dziekanatu już w piątek. :naughty:

ja swój pierwszy 3 lata temu, a drugi rok temu :>
Opublikowano

Ja swój indeks złożyłem do dziekanatu już w piątek. :naughty:

qrfa :wallbash: mi jeszcze 10 wpisów brakuje :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2009, 15:12_________________________________________________

Wuju dostanie baty za info gdzie co jest :bicz3: :bicz3: :bicz3:

królu wybacz :notworthy:

:tongue4:

Opublikowano

;P ja złożę jak dobrze pójdzie we wrześniu bo muszę bronić inGyniera [;

Opublikowano

;P ja złożę jak dobrze pójdzie we wrześniu bo muszę bronić inGyniera [;

A co to ma do tego? :mysli: Ja też mam obronę we wrześniu, ale indeks już złożyłem..

Opublikowano

;P ja złożę jak dobrze pójdzie we wrześniu bo muszę bronić inGyniera [;

A co to ma do tego? :mysli: Ja też mam obronę we wrześniu, ale indeks już złożyłem..

to że mam jeszcze 2 egzaminy :D 2 jedyne w tej sesji;) i warunkiem uzyskania pozytywnej oceny z przedmiotu projektowego jest obrona pracy której nie mam jeszcze :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

;P ja złożę jak dobrze pójdzie we wrześniu bo muszę bronić inGyniera [;

A co to ma do tego? :mysli: Ja też mam obronę we wrześniu, ale indeks już złożyłem..

to że mam jeszcze 2 egzaminy :D 2 jedyne w tej sesji;) i warunkiem uzyskania pozytywnej oceny z przedmiotu projektowego jest obrona pracy której nie mam jeszcze :polew: :polew:

to ty se forum zamknij i się do roboty weź :):wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.