Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gallery-21707131-500x500.jpg[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 22:21_________________________________________________

fajniusi ten psina, tylko mu pinki zeby cos nie zrobil

jednego już zjadł :tongue4:
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 904,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jutro sie zapowiada jakis fajny spot

To zostaw masowanie gołych lasek i wpadaj :decayed:

Opublikowano

jutro sie zapowiada jakis fajny spot

To zostaw masowanie gołych lasek i wpadaj :decayed:

masowanie czy spot?? Chyba bym pomasował :gwizdanie: :gwizdanie: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 22:22_________________________________________________

Ozix pies :kox: :kox: :kox:

misio cudowny- dziekuję

Michałku- jak ja Cię dawno nie widziałam :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

to Ty się ostatnio dziwiłaś jak mówiłem że mam pieska :D??
Opublikowano
  • Autor

PRzecie felgi kupiłem już w kwietniu ;D ale przymierzam się do 17/18 :Dno yba że opierdole auto

Skąd ja kurfa mam wiedzieć czy ty kupiłeś felgi czy nie, skoro na spoty nie przyjeżdżasz. :punish:

bo z 5 razy Ci już mówiłem ??[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 22:16_________________________________________________

a skąd ty masz obrączkę na palcu :?: :mysli:

+ za spostrzegawczość :polew: :polew: :polew:

ale na pytanie nie odpowiedziałeś :?:
Opublikowano

bo z 5 razy Ci już mówiłem ??

Tobie to już się pier**lą sny z rzeczywistością.

Opublikowano

PRzecie felgi kupiłem już w kwietniu ;D ale przymierzam się do 17/18 :Dno yba że opierdole auto

Skąd ja kurfa mam wiedzieć czy ty kupiłeś felgi czy nie, skoro na spoty nie przyjeżdżasz. :punish:

bo z 5 razy Ci już mówiłem ??[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 22:16_________________________________________________

a skąd ty masz obrączkę na palcu :?: :mysli:

+ za spostrzegawczość :polew: :polew: :polew:

ale na pytanie nie odpowiedziałeś :?:

a co mam CI odpowiedzieć ?? :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 22:23_________________________________________________

bo z 5 razy Ci już mówiłem ??

Tobie to już się pier**lą sny z rzeczywistością.

popierdolić to my się możemy, a nie moje sny :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

Przyznaj sie że masz chłopaka :polew:

Opublikowano
  • Autor

może wziął ślub z P... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

popierdolić to my się możemy, a nie moje sny :gwizdanie: :gwizdanie:

Kuźwa, mam wrażenie, że się cofamy w czasie, bo Oź znów zaczyna. :D

Opublikowano

Pinki mu za sponsorował :polew:

Opublikowano

Przyznaj sie że masz chłopaka :polew:

goń się!

Pinki mu za sponsorował :polew:

goń się po raz kolejny :kox:

może wziął ślub z P... :polew: :polew: :polew:

jak weźmiesz rozwód to z Tobą mogę :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

jak weźmiesz rozwód to z Tobą mogę :gwizdanie: :gwizdanie:

pomyślimy ... :mysli::wink4::evil:
Opublikowano

Tomaszu o co Tu chodzi?? :gwizdanie: :gwizdanie:

5.jpg

a to tak dla was:D

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Opublikowano

Tomaszu o co Tu chodzi?? :gwizdanie: :gwizdanie:

Chodzi o to, że jak idziesz na randkę z mcmem to masz dwie paczki prezerwatyw i jeszcze prezent w postaci czyścika dla mcma. :D

Opublikowano

Tomaszu o co Tu chodzi?? :gwizdanie: :gwizdanie:

Chodzi o to, że jak idziesz na randkę z mcmem to masz dwie paczki prezerwatyw i jeszcze prezent w postaci czyścika dla mcma. :D

ale na parze ?? :shocked: :shocked:[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 22:32_________________________________________________jadę na chwile do Łomianek a jak wrócę to może pokaże wam ozia lekarza :naughty: :naughty:
Opublikowano

Przyznaj sie że masz chłopaka :polew:

goń się!

Pinki mu za sponsorował :polew:

goń się po raz kolejny :kox:

może wziął ślub z P... :polew: :polew: :polew:

jak weźmiesz rozwód to z Tobą mogę :gwizdanie: :gwizdanie:

Ozix powtarzasz się to oznaka poważnego niedopieszczenia Pinkiego :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Michałku- jak ja Cię dawno nie widziałam :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

hi

tez się za Tobą stęskniłem :wink4:

Opublikowano

Przyznaj sie że masz chłopaka :polew:

goń się!

Pinki mu za sponsorował :polew:

goń się po raz kolejny :kox:

może wziął ślub z P... :polew: :polew: :polew:

jak weźmiesz rozwód to z Tobą mogę :gwizdanie: :gwizdanie:

Ozix powtarzasz się to oznaka poważnego niedopieszczenia Pinkiego :polew: :polew: :polew:

spoko wadze Ci go gdzieś to się dopieści sam :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 22:34_________________________________________________

Michałku- jak ja Cię dawno nie widziałam :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

hi

tez się za Tobą stęskniłem :wink4:

wolisz se nabijać posty w technicznym niż nam tu na forum ?? :bicz3: :bicz3: :bicz3: albo nei bo to przyjemność ... :>
Opublikowano
  • Autor

Tomaszu o co Tu chodzi?? :gwizdanie: :gwizdanie:

Chodzi o to, że jak idziesz na randkę z mcmem to masz dwie paczki prezerwatyw i jeszcze prezent w postaci czyścika dla mcma. :D

nie zapędzajmy się tak jeszcze nigdzie z oZiem nie byłem :evil:
Opublikowano

Ode mnie trzymaj go z daleka h.. wie gdzie go wkładałeś :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.