Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

u mnie tez zlało, ale to chyba nie przeszkadza zeby sie zpotkac na spocie????

Oczywiście, że nie przeszkadza. W razie pompy idziemy na piwo do Fregaty. :wink4:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 905,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Jak jakaś miętka pytka chciała by jechać na zlot to niech piszę do mnie na PW.

:!: Słuchajcie, miejsce się zwalnia. Chce ktoś jechać na zlot??

qr** dopiero w czwartek bede wiedział czy bede paracował :wallbash:

u mnie tez zlało, ale to chyba nie przeszkadza zeby sie zpotkac na spocie????

nie :tongue4: ale miejsce chyba sie zmienia? :mysli:

Opublikowano

nie :tongue4: ale miejsce chyba sie zmienia? :mysli:

Kiedyś był plan, żeby jeździć na Selgrosa jak pada deszcz, ale teraz załatwiamy to inaczej - po prostu chodzimy do Fregaty. :naughty:

Co do zlotu - orientuj się szybko, może miejsce będzie jeszcze wolne i pojedziesz z nami. :th:

Opublikowano

ok do zobaczenia :gwizdanie:

Opublikowano

Co do zlotu - orientuj się szybko, może miejsce będzie jeszcze wolne i pojedziesz z nami. :th:

zadzwonię w poniedziałek to sie może czegoś dowiem :)

Opublikowano

zadzwonię w poniedziałek to sie może czegoś dowiem :)

Koniecznie. :wink4:

Opublikowano

no i burza była ale po drodze :kox: :kox:

Brynia kajdanki :kox: :kox: tylko kto ma kluczyk ?? :mysli: :mysli: robią za detektor nierówny dróg :D:kox: :kox:[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 22:08_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/spotkania_na_drodze-t1246.0.html;msg956570#msg956570 kto to??[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 22:22_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=stats mcm ile wątków ;D[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 22:25_________________________________________________http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,6738367,Wymusil_pierwszenstwo__cudem_unikneli_smierci.html?skad=rss o kutfa to jest fart

Opublikowano
  • Autor

http://www.a4-klub.pl/smf/spotkania_na_drodze-t1246.0.html;msg956570#msg956570 kto to??[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 22:22_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=stats mcm ile wątków ;D[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 22:25_________________________________________________http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,6738367,Wymusil_pierwszenstwo__cudem_unikneli_smierci.html?skad=rss o kutfa to jest fart

na klęczkach do częstochowy powinien iść [br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 23:03_________________________________________________

kodi chyba :mysli:
Opublikowano

nie znam ;)[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 23:34_________________________________________________[;[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 23:42_________________________________________________to ogólnie mam jakiś problem z napięciem i ktoś próbował dostroić do mojego auta jakieś inne kluczyki [; czy inny nadajnik

dzięki mcm :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

11 samochodów na spocie - rozrastamy się. :naughty:

Opublikowano

11 samochodów na spocie - rozrastamy się. :naughty:

a jak :decayed:

szkoda ze delegacja nie przyjechała z poznania było by 12 :kox: i :shocked::naughty:

Opublikowano

śpicie ????

Zamierzamy iść spać... :wink4:

Opublikowano

śpicie ????

Zamierzamy iść spać... :wink4:

na dniach :tongue4:

Opublikowano

na dniach :tongue4:

Ty jeśli chcesz bić rekordy w spaniu to powinieneś siedzieć na forum całymi nocami. :naughty:

Opublikowano

Ty jeśli chcesz bić rekordy w spaniu to powinieneś siedzieć na forum całymi nocami. :naughty:

przeważnie ide spać ostatni :tongue4:

a czy chce bic rekordy to nie wiem :gwizdanie:

Opublikowano

Ale mi się zaraz smacznie zaśnie. Dobranoc bobaski. :rolleyes:

Opublikowano

wszyscy poszli ide i ja :hi:[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2009, 01:42_________________________________________________ :lazy:

Opublikowano

bry dzień :>

szykuje sie do wesela a mój Ł zdycha :polew:

witam :hi: A co wykończyłaś go dzis w nocy :kox:
Opublikowano
  • Autor
:hi: kociaki :>
Opublikowano

Dzień dobry :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.