Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

u mnie cieplo i słońce świeci [; i ptaszki ćwierkają;d

Chyba jak rozporek rozsuniesz. :D

jak bym tak zrobił to by Ci coś do oka wpadło :wink4:
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 904,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak bym tak zrobił to by Ci coś do oka wpadło :wink4:

Jesteśmy oddaleni od siebie o 100 km więc wątpię. :tongue4:

Opublikowano

jak bym tak zrobił to by Ci coś do oka wpadło :wink4:

Jesteśmy oddaleni od siebie o 100 km więc wątpię. :tongue4:

nie znasz mojego zasięgu ani mocy teleportacji :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

nie znasz mojego zasięgu ani mocy teleportacji :gwizdanie: :gwizdanie:

Nie znam i na pewno nie poznam. :tongue4:

Opublikowano

nie znasz mojego zasięgu ani mocy teleportacji :gwizdanie: :gwizdanie:

Nie znam i na pewno nie poznam. :tongue4:

no na pewno nie do Piły :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

Oziu, a czym jedziesz do Piły?? :naughty:

Opublikowano

Oziu, a czym jedziesz do Piły?? :naughty:

audi [; będziesz wąchał moje szpaliny a czom[;??[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2009, 17:34_________________________________________________no albo wezmę swojego starego vagena ;D
Opublikowano

Bierz audika każdy jedzie swoim bo RFS musi sie pokazać :decayed:

Opublikowano

Bierz audika każdy jedzie swoim bo RFS musi sie pokazać :decayed:

za dużo miejsca na parkingu byśmy zajęli :D
Opublikowano

prosze zagłosowane ;d

sa zdjecia sa ale trzeba na nie cierpliwie poczekac

Opublikowano

Michał poszło :good:

Opublikowano

audi [; będziesz wąchał moje szpaliny a czom[;??

Nie będę wąchał, bo specjalnie dla Ciebie wyjadę godzinę później, a jak na autostradzie będziesz siusiał to Cię wyprzedzę i Ci zatrąbię. :tongue4:

Opublikowano

audi [; będziesz wąchał moje szpaliny a czom[;??

Nie będę wąchał, bo specjalnie dla Ciebie wyjadę godzinę później, a jak na autostradzie będziesz siusiał to Cię wyprzedzę i Ci zatrąbię. :tongue4:

ja nie susiam podczas jazdy a jak muszę to w biegu :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

ja nie susiam podczas jazdy a jak muszę to w biegu :gwizdanie: :gwizdanie:

Walisz w pory?? :decayed:

Opublikowano

ja nie susiam podczas jazdy a jak muszę to w biegu :gwizdanie: :gwizdanie:

Walisz w pory?? :decayed:

nie w nesti bo ma szeroki gwint :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

nie w nesti bo ma szeroki gwint :gwizdanie: :gwizdanie:

Oziu, no to uważaj, żebyś se nie obsikał fotela jak będę na Ciebie trąbił, żebyś zjechał na prawy pas. :naughty:

Opublikowano

nie w nesti bo ma szeroki gwint :gwizdanie: :gwizdanie:

Oziu, no to uważaj, żebyś se nie obsikał fotela jak będę na Ciebie trąbił, żebyś zjechał na prawy pas. :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: czym chcesz przegnać moje rumaki ;D??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.