Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: czym chcesz przegnać moje rumaki ;D??

Mam na Ciebie wunderwafe. :naughty:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 904,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: czym chcesz przegnać moje rumaki ;D??

Mam na Ciebie wunderwafe. :naughty:

oł szit to musisz mieć ich ze 204 + 2:D
Opublikowano

oł szit to musisz mieć ich ze 204 + 2:D

:co:

Opublikowano

i nie wunderwafe tylko Wunderwaffe :P a dokłądnie die Wunderwaffe :polew: :polew:[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2009, 23:07_________________________________________________

oł szit to musisz mieć ich ze 204 + 2:D

:co:

no 204 kunie + ja + mój :polew: :polew:
Opublikowano

no 204 kunie + ja + mój :polew: :polew:

Mnie konie w samochodzie niepotrzebne. :cool1:[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2009, 23:12_________________________________________________

i nie wunderwafe tylko Wunderwaffe :P a dokłądnie die Wunderwaffe :polew: :polew:

Widzę, że lepiej znasz niemiecki niż polski... :gwizdanie:

Opublikowano

no 204 kunie + ja + mój :polew: :polew:

Mnie konie w samochodzie niepotrzebne. :cool1:[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2009, 23:12_________________________________________________

i nie wunderwafe tylko Wunderwaffe :P a dokłądnie die Wunderwaffe :polew: :polew:

Widzę, że lepiej znasz niemiecki niż polski... :gwizdanie:

no stary niemiecki łatwiejszy:D [br]Dopisany: 20 Czerwiec 2009, 23:16_________________________________________________zapomniałem że masz olłejsy ze skrzydełkami :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

zapomniałem że masz olłejsy ze skrzydełkami :gwizdanie: :gwizdanie:

Nie potrzebne mi olłejsy, za to Tobie tak, zamiast sikać do nesti. :tongue4:

Opublikowano

zapomniałem że masz olłejsy ze skrzydełkami :gwizdanie: :gwizdanie:

Nie potrzebne mi olłejsy, za to Tobie tak, zamiast sikać do nesti. :tongue4:

myślę że one by nei ogarnęły zadania :mysli: :mysli: chociaż jak by je owinąć to może może ale to chyba jakiś specjalista musi się wypowiedzieć najlepiej jakaś kobitka :))
Opublikowano

Oziu, zostawiam Cię tu samego, bo mnie się już oczy kleją. Dobranoc. :hi:

Opublikowano

Oziu, zostawiam Cię tu samego, bo mnie się już oczy kleją. Dobranoc. :hi:

no zarazie ja idę oglądać anioły i demony :evil:
Opublikowano
  • Autor

i znowu sobie słodzicie dziewczyny :naughty:

Opublikowano

no zarazie ja idę oglądać anioły i demony :evil:

Byłem dzisiaj na tym w kinie. Jak dla mnie fajny film. :th:

Opublikowano

Ooo, lubie takie niedziele - nie jest zimno i też nie pali słońce. :)

Opublikowano

Ooo, lubie takie niedziele - nie jest zimno i też nie pali słońce. :)

głupio!;/
Opublikowano

głupio!;/

Co dla Ciebie jest głupio?

Opublikowano

głupio!;/

Co dla Ciebie jest głupio?

zimno [;
Opublikowano

zimno [;

To zaproś dziewczynę. :naughty:

Opublikowano

Czy tam.. PINKIEGO może... :decayed:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2009, 11:13_________________________________________________

Dawid - mieszka/mieszkał w NY, strudiuje/studiował w Krakowie. Dawida widziałem tylko jeden raz.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.