Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Słuchajcie, Brynia dziś zaproponowała, żeby w piątek przyjechać bez samochodów. :gwizdanie:

Podobno będzie wizytacja z Warsiawy. :naughty:

przecież mówiła o tym w piątek :polew: :polew: :polew: :polew: :szukaj: :szukaj: :szukaj:

no :polew:

tomaszu nie pij juz

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 905,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Słuchajcie, Brynia dziś zaproponowała, żeby w piątek przyjechać bez samochodów. :gwizdanie:

Podobno będzie wizytacja z Warsiawy. :naughty:

przecież mówiła o tym w piątek :polew: :polew: :polew: :polew: :szukaj: :szukaj: :szukaj:

no :polew:

tomaszu nie pij juz

niech pije będzie łatwiejszy :blink: :blink:
Opublikowano

przecież mówiła o tym w piątek :polew: :polew: :polew: :polew: :szukaj: :szukaj: :szukaj:

Jak Ty mi zaymponowałeś w tej chwyly. :kox:

Chodzi o to, że dziś na poważnie rozmawialiśmy o tym. :wink4:

Opublikowano

Tomaszu z Oziem jada dzisiaj ,,na ostro"

No właśnie co z piatkiem???

jak to Tomek z Tomkiem zawsze na ostro :D Brynia a kto ma być??
Opublikowano

No właśnie co z piatkiem???

No jak to co? Każdy niech kombinuje szofera. :naughty:

Opublikowano

jak zbierzemy ekipię to ja wpadam z dwiema Kaskami- blondynkami :rolleyes:

Nooo, myślę, że jak jeszcze wytłuścisz to i dasz na czerwono to ekipy nie trzeba będzie długo zbierać... :naughty:

Opublikowano

jak zbierzemy ekipię to ja wpadam z dwiema Kaskami- blondynkami :rolleyes:

a rudej nie będzie??:D

ok ja już w wannie:D[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2009, 23:26_________________________________________________

jak zbierzemy ekipię to ja wpadam z dwiema Kaskami- blondynkami :rolleyes:

Nooo, myślę, że jak jeszcze wytłuścisz to i dasz na czerwono to ekipy nie trzeba będzie długo zbierać... :naughty:

zwłaszcza /ciebie:P
Opublikowano
  • Autor

jak zbierzemy ekipię to ja wpadam z dwiema Kaskami- blondynkami :rolleyes:

:gwizdanie: 3 zaobrączkowane

nieźle :naughty:

Opublikowano

ok ja już w wannie:D

Jesteś po czterech piwach, więc nie utop komputera. :>

Opublikowano

jak zbierzemy ekipię to ja wpadam z dwiema Kaskami- blondynkami :rolleyes:

ja odpadam ;(

Opublikowano

zwłaszcza /ciebie:P

No taak, zapomniałem, że Ciebie takie tematy nie interesują. :D

Opublikowano
  • Autor

jak zbierzemy ekipię to ja wpadam z dwiema Kaskami- blondynkami :rolleyes:

:gwizdanie: 3 zaobrączkowane

nieźle :naughty:

zaobrączkowane tylko 2 - niestety :polew: :polew: :polew:

to nawet lepiej :naughty:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2009, 23:31_________________________________________________2 będą do wyrwania, jedna wolna zostanie kawalerom :naughty:
Opublikowano

No to Panowie, pełna mobilizacja na piątek. :>

Oczywiście biorę Cytrynę i szofera. :naughty:

Opublikowano

jak zbierzemy ekipię to ja wpadam z dwiema Kaskami- blondynkami :rolleyes:

:gwizdanie: 3 zaobrączkowane

nieźle :naughty:

zaobrączkowane tylko 2 - niestety :polew: :polew: :polew:

Ozix a ruda to ja kiedyś byłam :polew:

dlatego za Toba szaleje :kox: :kox:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2009, 23:34_________________________________________________

jak zbierzemy ekipię to ja wpadam z dwiema Kaskami- blondynkami :rolleyes:

:gwizdanie: 3 zaobrączkowane

nieźle :naughty:

zaobrączkowane tylko 2 - niestety :polew: :polew: :polew:

to nawet lepiej :naughty:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2009, 23:31_________________________________________________2 będą do wyrwania, jedna wolna zostanie kawalerom :naughty:

czyli komu[;??
Opublikowano

Oziu, po czterech piwach to Ty za wszystkimi szalejesz. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

No to Panowie, pełna mobilizacja na piątek. :>

Oczywiście biorę Cytrynę i szofera. :naughty:

na dziś

ja się piszę na transport do Zwolenia nawet z oZiEm na kolanach :naughty:

Opublikowano

na dziś

ja się piszę na transport do Zwolenia nawet z oZiEm na kolanach :naughty:

Trudno, żeby było inaczej. :naughty:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2009, 23:37_________________________________________________Adrian, wiemy, że tu jesteś. Dawaj foty. :decayed:

Opublikowano

Oziu, po czterech piwach to Ty za wszystkimi szalejesz. :decayed:

za Toba po 8 :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: kufa jestem cały mokry;[
Opublikowano
  • Autor

Oziu, po czterech piwach to Ty za wszystkimi szalejesz. :decayed:

...kufa jestem cały mokry;[

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2009, 23:43_________________________________________________nie podniecaj się tak :naughty:
Opublikowano

za Toba po 8 :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Co nie zmienia faktu, że jest to dziwne. :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.