Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oziu, po czterech piwach to Ty za wszystkimi szalejesz. :decayed:

...kufa jestem cały mokry;[

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2009, 23:43_________________________________________________nie podniecaj się tak :naughty:

to nie to spociłem się po prostu :cool1:

za Toba po 8 :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Co nie zmienia faktu, że jest to dziwne. :D

dziwne jest to że jesteś klubowiczem a4 bez a4;D
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 905,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dziwne jest to że jesteś klubowiczem a4 bez a4;D

A4 mam w sercu. ;)

Opublikowano
  • Autor

dziwne jest to że jesteś klubowiczem a4 bez a4;D

świeżak nie podskakuj :gwizdanie:
Opublikowano

dziwne jest to że jesteś klubowiczem a4 bez a4;D

królowa tez sie swojej pozbywa :tongue4:

Opublikowano

świeżak nie podskakuj :gwizdanie:

Trzeba mu to wybaczyć, bo jest po czterech piwach. :wink4::decayed:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2009, 23:49_________________________________________________

dziwne jest to że jesteś klubowiczem a4 bez a4;D

królowa tez sie swojej pozbywa :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :oklaski:

Opublikowano

dziwne jest to że jesteś klubowiczem a4 bez a4;D

świeżak nie podskakuj :gwizdanie:

:takiego::ssij: zawsze chciałem ich użyć
Opublikowano
  • Autor

dziwne jest to że jesteś klubowiczem a4 bez a4;D

królowa tez sie swojej pozbywa :tongue4:

no to koronę będzie musiał przejąć ktoś inny :evil:
Opublikowano

no to koronę będzie musiał przejąć ktoś inny :evil:

To nie tak jak myślisz. Tylko szeregowi jeżdżą A czwórkami. Królewska para jeździ królewskimi samochodami... :gwizdanie: :cool1::naughty:

:decayed:

Opublikowano

no to koronę będzie musiał przejąć ktoś inny :evil:

To nie tak jak myślisz. Tylko szeregowi jeżdżą A czwórkami. Królewska para jeździ królewskimi samochodami... :gwizdanie: :cool1::naughty:

:decayed:

skoda octavia 1.9 tydy iii:D wychodze z wanny;d
Opublikowano
  • Autor

no to koronę będzie musiał przejąć ktoś inny :evil:

To nie tak jak myślisz. Tylko szeregowi jeżdżą A czwórkami. Królewska para jeździ królewskimi samochodami... :gwizdanie: :cool1::naughty:

:decayed:

k**wa ale skodą :gwizdanie: :naughty:
Opublikowano
  • Autor

to ja sobie kupię lanosa :polew:

Opublikowano

W skład królewskich samochodów wchodzą oczywiście takie marki jak:

skoda.jpg

i

citroen-logo-028307189d-16b8-4438-b6e8-2eaf9281c7b3large.jpg

Opublikowano
  • Autor

W skład królewskich samochodów wchodzą oczywiście takie marki jak:

skoda.jpg

i

citroen-logo-028307189d-16b8-4438-b6e8-2eaf9281c7b3large.jpg

:takiego: wała jak Polska cała :>
Opublikowano

to ja sobie kupię lanosa :polew:

Koniecznie musi to być Lanos Plus, bo inaczej nie będzie królewski. :decayed:

800px-Lanos_plus_logo.jpg

Opublikowano

W skład królewskich samochodów wchodzą oczywiście takie marki jak:

skoda.jpg

i

citroen-logo-028307189d-16b8-4438-b6e8-2eaf9281c7b3large.jpg

jak by nie było audi i 30 innych marek to pewnie były by na pierwszych 2 miejscach :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

ide spać, musze rano wstać baj baj ... :)

Opublikowano

jak by nie było audi i 30 innych marek to pewnie były by na pierwszych 2 miejscach :tongue4:

A te wszystkie 30 marek to po to, żeby sobie przedłużyć... :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jak by nie było audi i 30 innych marek to pewnie były by na pierwszych 2 miejscach :tongue4:

A te wszystkie 30 marek to po to, żeby sobie przedłużyć... :gwizdanie: :decayed:

coś czuję że oZiO coś zaraz do tego wymyśli :naughty:
Opublikowano

Oziek się chyba utopił w ty wannie. I to razem z komputerem, bo jest wylogowany. :D

Opublikowano

jak by nie było audi i 30 innych marek to pewnie były by na pierwszych 2 miejscach :tongue4:

A te wszystkie 30 marek to po to, żeby sobie przedłużyć... :gwizdanie: :decayed:

jak komuś potrzeba to sobie przedłuza.. :gwizdanie:

a reszta kupuje dla radości z jazdy i posiadania :kox:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 00:11_________________________________________________

Oziek się chyba utopił w ty wannie. I to razem z komputerem, bo jest wylogowany. :D

moze poszedł pinkiego ułożyć do snu :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.