Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oziek się chyba utopił w ty wannie. I to razem z komputerem, bo jest wylogowany. :D

spłukać się nie można ??:> w pupkę zaraz dostaniesz bonusa!!

[;

Tomaszu Ty to zwykły giermak jesteś :> więc cicho!

Wuju ma rację!!

Bryńka dobranoc ;*

mcm ;)[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 00:13_________________________________________________

jak by nie było audi i 30 innych marek to pewnie były by na pierwszych 2 miejscach :tongue4:

A te wszystkie 30 marek to po to, żeby sobie przedłużyć... :gwizdanie: :decayed:

dlatego Ty masz kompleks niskiego[; bo se kupiłeś wysoki samochód[; kompleks szybkiego do... to sobie kupiłeś "kondona" :P i do tego ciemna szyba ale tego nie będę komentował :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 904,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Oziu, Ty paziu. Milcz jak do mnie mówisz.

Opublikowano

Oziu, Ty paziu. Milcz jak do mnie mówisz.

bo co?? mam się przestraszyć Twojego niskiego małego i szybkiego ? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Osz w mordę - Twój ostatni tekst powalił mnie na kolana - czuję się zagięty. :zemdlal:

Opublikowano

Osz w mordę - Twój ostatni tekst powalił mnie na kolana - czuję się zagięty. :zemdlal:

zgięty :mysli: :mysli: to daje dużo do myślenia :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 00:19_________________________________________________idę czytać instrukcję jak zapiąć :kox:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 00:20_________________________________________________ide pa![br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 00:26_________________________________________________o 8 mam egzamin ;(
Opublikowano

lece i ja

pa :hi:

Opublikowano

dlatego Ty masz kompleks niskiego[; bo se kupiłeś wysoki samochód[;

Wysoki samochód kupiłem po to, żeby się w nim wygodnie mieścić.. :gwizdanie:

kompleks szybkiego do... to sobie kupiłeś "kondona" :P

Kondoma kupiłem dlatego, że nie muszę zwracać na siebie uwagi.

i do tego ciemna szyba ale tego nie będę komentował :gwizdanie:

Która zasłania jedynie przewożony ładunek. :tongue4:

Opublikowano

...wiesz kto się tłumaczy?

łosz qrfa nikogo jeszcze nie'ma/było :mysli:

:kox: :kox:

Opublikowano

...wiesz kto się tłumaczy?

łosz qrfa nikogo jeszcze nie'ma/było :mysli:

:kox: :kox:

Wuju co się stało? Wszystko w porządku z Tobą? :shocked:

Opublikowano

Wuju co się stało? Wszystko w porządku z Tobą? :shocked

chrześniaka musiałem do przeczkola zawieść :tongue4:

Opublikowano

Wuju co się stało? Wszystko w porządku z Tobą? :shocked

chrześniaka musiałem do przeczkola zawieść :tongue4:

no to Cię urządzili z rana... :decayed:

Opublikowano

no to Cię urządzili z rana... :decayed:

nic nie poradzę, jestem w domu to mnie wykorzystują :wink4:

Opublikowano

Bry Dzień Skarby

jakos rano wstac nie mogłam :gwizdanie:

tak dobrze sie spało? :gwizdanie:

Opublikowano

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: Witaj Ania :D:slina::kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :rose: :rose: :rose::giveheart: :giveheart: :giveheart:

Tomaszu długo o tym myślałeś ;D

Wuju czy Ciebie to nie poj* z rana?? :D:polew: :polew: :polew: :polew:

ja już po 1 egzaminie ale brecht był przed jak koleś ode mnie z roku pobił się z jakimś kolesiem który zajechał mu drogę i zajął miejsce na bezpłatnym parkingu[; lali się równo ale tamten zaczał a miał ze 50-60 lat ;D aż wykładowca wyszedł popatrzeć na to :gwizdanie:

Opublikowano

Bry Dzień Skarby

jakos rano wstac nie mogłam :gwizdanie:

tak dobrze sie spało? :gwizdanie:

bardzo dobrze :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

też nie mogłem spać ;( w dzisiejszej edycji snów śniły mi się 2 blondynki i ruda brunetka :mysli: :mysli:
Opublikowano

Tomaszu długo o tym myślałeś ;D

Bardzo długo. Czuję się zablokowany, bo wszyscy jeździcie Audicami i nie wiem jaką Ci ripostę wymyśleć. :tongue4:

Tak czy siak to pojechałeś na ostro. :cool1:

BTW skoro tak się czepiasz mojej Cytryny tzn., że troszke Ci się podoba. :naughty:

Opublikowano

Bry Dzień Skarby

jakos rano wstac nie mogłam :gwizdanie:

tak dobrze sie spało? :gwizdanie:

bardzo dobrze :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

opowiedz nam o tym :naughty:

Opublikowano

Tomaszu długo o tym myślałeś ;D

Bardzo długo. Czuję się zablokowany, bo wszyscy jeździcie Audicami i nie wiem jaką Ci ripostę wymyśleć. :tongue4:

Tak czy siak to pojechałeś na ostro. :cool1:

BTW skoro tak się czepiasz mojej Cytryny tzn., że troszke Ci się podoba. :naughty:

Oj Tomaszu :) przecież tak się tylko drażniłem patykiem :gwizdanie: :gwizdanie: podoba mi się Twoja cytrynka :kox:
Opublikowano

hmmm,to musiało być "fajnie" :gwizdanie:

Opublikowano

Bry Dzień Skarby

jakos rano wstac nie mogłam :gwizdanie:

tak dobrze sie spało? :gwizdanie:

bardzo dobrze :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

opowiedz nam o tym :naughty:

lepiej nie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :wink4:

dajesz dajesz będzie fajnie :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.