Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pincet złotych pikny kawalerze :gwizdanie

jak dorzuci Q to biere :naughty:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 904,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pincet złotych pikny kawalerze :gwizdanie

jak dorzuci Q to biere :naughty:

za Q 15tyś!
Opublikowano

pincet złotych pikny kawalerze :gwizdanie

jak dorzuci Q to biere :naughty:

za Q 15tyś!

to ja zostaje przy lampach :tongue4:

Opublikowano

pincet złotych pikny kawalerze :gwizdanie

jak dorzuci Q to biere :naughty:

za Q 15tyś!

to ja zostaje przy lampach :tongue4:

pińcet złotych [;
Opublikowano

pińcet złotych [;

ale to chyba brynia sprzedaje a nie ty? :mysli:

jak dorzucę moje to będzie cos taniej? :cool1:

Opublikowano

a może przerobimy cytrynę??:D

No właśnie ja tak myślę co tu dla siebie mogę przygarnąć. :mysli::decayed:

Opublikowano

a może przerobimy cytrynę??:D

No właśnie ja tak myślę co tu dla siebie mogę przygarnąć. :mysli::decayed:

kierownicke :D

pińcet złotych [;

ale to chyba brynia sprzedaje a nie ty? :mysli:

jak dorzucę moje to będzie cos taniej? :cool1:

ale ja tu robie interesy w tym królestwie:D

Brynia daj nam go na części i nie będziesz sie martwić czy ktoś dba o nia dobrze bo my bedziemy poczęści :D:polew: :polew:

Opublikowano

Brynia daj nam go na części i nie będziesz sie martwić czy ktoś dba o nia dobrze bo my bedziemy poczęści :D:polew: :polew:

jak ci sie zatęskni to sobie popatrzysz pogłaskasz sobie lampy i po upalasz Q u mnie :naughty:

kierownice u ozia potrzymasz :tongue4:

a resztę sie tam puści po chłopakach :cool1:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 17:01_________________________________________________mcm chciał chyba b6 w :ON: to weźmie sobie budę przeżuci silnik, graty ze swojego i będzie mial b6 tdi :kox:

Opublikowano

Ja biore łopony, kołpaki, pokrowce i zapachy.. :kox:

Opublikowano

tomaszu zgrywałem właśnie zdjęcia z telefonu i znalałem kilka ciekawych z twoim udzielałem i nie tylko :evil:

wiec kołpaki ja przejmuje :kox: albo.. :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

mcm chciał chyba b6 w :ON: to weźmie sobie budę przeżuci silnik, graty ze swojego i będzie mial b6 tdi :kox:

:mysli: niezły pomysł :polew:
Opublikowano

wuju, ale to chociaż pokrowce i zapachy zostaw. :decayed:

Opublikowano

wuju, ale to chociaż pokrowce i zapachy zostaw. :decayed:

interesują mnie tylko kołpaki :gwizdanie:

reszta twoja :tongue4:

Opublikowano

interesują mnie tylko kołpaki :gwizdanie:

reszta twoja :tongue4:

Ok, nie ma problemu. Czarne stalówki rulez. :kox:

Opublikowano

mcm chciał chyba b6 w :ON: to weźmie sobie budę przeżuci silnik, graty ze swojego i będzie mial b6 tdi :kox:

:mysli: niezły pomysł :polew:

no to dzwoń do Bryni ze czesci juz rozdysponowane niech nie sprzedaje :>

Opublikowano

witam wszystkich, nie było mnie dwa dni a tu juz 30 stron postów, niezli jesteście, może mi ktoś streści o czym tak pisaliscie :gwizdanie:

a tak nawiasem , obroniłem inżyniera transportu dzisiaj :drinks: :drinks: :drinks::banan2::beach:

Opublikowano

Ja chcialem przywitac kolegow z Radomia i okolic wczoraj dolaczylem do waszego grona, jestem z Szydlowca. Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

:hi: witamy

wpadaj na spota w każdy piątek :wink4:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 19:51_________________________________________________gratulacje inż. kudłaty :naughty:

Opublikowano

zrób moze listę co jest jeszcze do wzięcia :mysli:

ciemne szybki bym wziął :polew:

i pozbył sie chromu wokół nich :gwizdanie:

Ciemne szybki to by mi się teraz przydały :gwizdanie: :cool1:

Ja chcialem przywitac kolegow z Radomia i okolic wczoraj dolaczylem do waszego grona, jestem z Szydlowca. Pozdrawiam

hi :hi:

zapraszamy do dyskusjii i oczywiście na piątkowe spoty :wink4:

kudłaty66 gratki :good:

Opublikowano

zrób moze listę co jest jeszcze do wzięcia :mysli:

ciemne szybki bym wziął :polew:

i pozbył sie chromu wokół nich :gwizdanie:

Ciemne szybki to by mi się teraz przydały :gwizdanie: :cool1:

Ja chcialem przywitac kolegow z Radomia i okolic wczoraj dolaczylem do waszego grona, jestem z Szydlowca. Pozdrawiam

hi :hi:

zapraszamy do dyskusjii i oczywiście na piątkowe spoty :wink4:

kudłaty66 gratki :good:

wielkie dzieki, teraz moge byc bezrobotnym inżynierem :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.