Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

allegro padło ;()

u mnie bangla :naughty:

hmm u mnie nic nie bangla;/ wpinam nowy przełącznik od swiateł i mi się ciagle postojowe swieca :D

ty chyba chcesz spalić te fure elektryku garażowy :decayed:

jedyne co mnie w nim niepokoi to jakieś pstryki jak by przeskoczenia czegoś w tunelu ale to na większe picie poczeka;))[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 23:04_________________________________________________a największy burdel w kablach miałem jak montowałem zestaw co widać poniżej :D

08be930a1c.jpeg[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 23:06_________________________________________________ale spoko teraz muszę ogarnąć siedzenia i zajmę się lusterkami :D

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 904,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panie, toż to Arkadia. :>

Opublikowano
  • Autor

polećta nokię za ok 1000 zł :mysli:

Opublikowano

polećta nokię za ok 1000 zł :mysli:

E51, ale nie wiem jaka cena. :decayed:

Opublikowano

Panie, toż to Arkadia. :>

no chyba nawet byłeś wtedy :D

polećta nokię za ok 1000 zł :mysli:

mogę Ci moją za tyle oddać :D

mcm poczekaj ze zmianą nokia niedługo wstawia następce e51 i bateria trzyma 2-3 tygodnie [; a jak chcesz teraz to ja bym wziął z pełnym układem klawiatury ;d

Opublikowano

(...) następce e51 i bateria trzyma 2-3 tygodnie [; (...)

Oziu, jeśli mówisz prawdę to biere ten telefon. :kox:

Opublikowano

no czytałem o nim i mam info powiedzmy z pracowniczych źródeł też na niego czekam :D[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 23:42_________________________________________________ide spac buzi pa!

Opublikowano

nie spać,,, zwiedzac :tongue4:

Opublikowano

wuju, widzę, że Twój zegar biologiczny się przestawia. :decayed:

Opublikowano

pewnie on już dawno wstał tylko wstydzi się pisać ;D

Opublikowano
  • Autor

cześć Brynia[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 11:39_________________________________________________Cześć Brynia

:wink4:

Opublikowano

Brynia gdzie Ciebei wywiało znowu?? :)))

:pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz: dziś dzień przytulania :D[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 11:40_________________________________________________Brynia wracasz przez warszawe //:D

Opublikowano

Co to za echo?[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 11:48_________________________________________________Co to za echo?

Opublikowano

Co to za echo?[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 11:48_________________________________________________Co to za echo?

echo
Opublikowano
  • Autor

Brynia wracasz przez warszawe //:D

chyba przez Sochaczew :wink4:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 11:49_________________________________________________

Co to za echo?[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 11:48_________________________________________________Co to za echo?

a jakoś tak się niesie

a jakoś tak się niesie :naughty:

Opublikowano

chyba przez Sochaczew

..tak, wracamy przez Sochaczew :decayed:

..tak,wracamy przez Sochaczew :decayed:

Opublikowano

:siema:

łooo ale sie :drunk:

wuju, widzę, że Twój zegar biologiczny się przestawia. :decayed:

trochi tak :wink4:

pewnie on już dawno wstał tylko wstydzi się pisać ;D

dzis to prawie nie spałem :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 11:53_________________________________________________chyba jeszcze jestem pijany :mysli:

widze podwojnie :polew:

Opublikowano

:siema:

łooo ale sie :drunk:

wuju, widzę, że Twój zegar biologiczny się przestawia. :decayed:

trochi tak :wink4:

pewnie on już dawno wstał tylko wstydzi się pisać ;D

dzis to prawie nie spałem :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 11:53_________________________________________________chyba jeszcze jestem pijany :mysli:

widze podwojnie :polew:

o Ty biedaku...biedaku biedaku

:siema:

łooo ale sie :drunk:

wuju, widzę, że Twój zegar biologiczny się przestawia. :decayed:

trochi tak :wink4:

pewnie on już dawno wstał tylko wstydzi się pisać ;D

dzis to prawie nie spałem :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 11:53_________________________________________________chyba jeszcze jestem pijany :mysli:

widze podwojnie :polew:

o Ty biedaku...biedaku biedaku

Opublikowano

Bedzie moja niebawem :naughty:

mantabul.jpg[/url

Opublikowano

o Ty biedaku...biedaku biedaku

czy ja wiem :naughty:

fajnie było :kox:

o Ty biedaku...biedaku biedaku

czy ja wiem :naughty:

fajnie było :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.