Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

tja... :tongue4:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 905,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:siema:

kurfa zaraz padnę nie dość ze wstałem o 6 to jeszcze nadymałem sie troszkę samochodem po super płasko cienkich polskich drogach :wallbash: i jeszcze jak by tego było mało nie mogłem sie na spota wyrwać :disgust:[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2009, 01:23_________________________________________________

Wuju co się z Tobą ostatnio dzieje :shocked:

spoko lala :naughty:

jutro wszytko wróci do normy :gwizdanie: a moze nawet jakiś rekord :kox:

Opublikowano
  • Autor

:hi:[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2009, 09:36_________________________________________________Brynia jest :kox: fura dla ciebie jak A4 pójdzie :decayed:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9119029

Opublikowano

Witojcie, dziś obudziłem się z lekkim bólem pleców i jak się później okazało miałem odciśnięte wszystkie guziki z pilota.. :D

A jeszcze chcę powiedzieć, że po tym wczorajszym ściskaniu się ze wszystkimi to śniły mi się różne głupoty... :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

bry :hi:

11 :kox: wszystko wraca do normy :decayed:

Opublikowano

11 :kox: wszystko wraca do normy :decayed:

Noo, bo już myślałem, że coś Ci dolega. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

za kola cos w tym stylu własnie chciałam wziać

coś w tym stylu dam jakby co :wink4:[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2009, 11:31_________________________________________________

A jeszcze chcę powiedzieć, że po tym wczorajszym ściskaniu się ze wszystkimi to śniły mi się różne głupoty... :gwizdanie: :decayed:

nie oZiX-uj ... :naughty::wink4:
Opublikowano

11 :kox: wszystko wraca do normy :decayed:

Noo, bo już myślałem, że coś Ci dolega. :decayed:

chyba wszystko dobrze :mysli:

:tongue4:

A jeszcze chcę powiedzieć, że po tym wczorajszym ściskaniu się ze wszystkimi to śniły mi się różne głupoty... :gwizdanie: :decayed:

nie oZiX-uj ... :naughty::wink4:

moze co było i sie zaraził :polew:

Opublikowano

kufa ominęło mnie ściskanie :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2009, 13:53_________________________________________________cyz wy specjalnie organizujecie takie zabawy gdy mnie nie ma??

Opublikowano

witam wszystkich, niewiem czy ktos widział??

Opublikowano

mam poziomki:D

Opublikowano

kufa ominęło mnie ściskanie :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2009, 13:53_________________________________________________cyz wy specjalnie organizujecie takie zabawy gdy mnie nie ma??

Spokojnie, na zlocie każdy będzie rozmiękczony, więc może załapiesz się na jakiegoś "niedźwiedzia". :naughty:

Opublikowano

Spokojnie, na zlocie każdy będzie rozmiękczony, więc może załapiesz się na jakiegoś "niedźwiedzia". :naughty:

uważaj zebys ty tym niedźwiedziem nie był :polew:

Opublikowano

Spokojnie, na zlocie każdy będzie rozmiękczony, więc może załapiesz się na jakiegoś "niedźwiedzia". :naughty:

uważaj zebys ty tym niedźwiedziem nie był :polew:

:cool1: gorzej jak padnie na Ciebie :gwizdanie:
Opublikowano

:cool1: gorzej jak padnie na Ciebie :gwizdanie:

a widzisz mnie gdzieś na liście :tongue4:

Opublikowano

:cool1: gorzej jak padnie na Ciebie :gwizdanie:

a widzisz mnie gdzieś na liście :tongue4:

nie i dlatego właśnie mówię że gorzej :gwizdanie:
Opublikowano

nie i dlatego właśnie mówię że gorzej :gwizdanie:

no to jak mnie tam nie bedzie to na mnie nie padnie :cool1:

Opublikowano

nie i dlatego właśnie mówię że gorzej :gwizdanie:

no to jak mnie tam nie bedzie to na mnie nie padnie :cool1:

jak padnie to bedziesz musial przyjechac ide pa];'
Opublikowano

wuju, jestem w kozienicach. Zadzwon do mnie, bo ja nie mam Twojego nru. Albo niech ktos zadzwoni do mnie i mi poda wujowy nr. ;)

Opublikowano
  • Autor

odzim dziś byłem na szarpakach i kontroli amorków i wyszło że to końcówki drążków nic poza tym, a zajrzałem do mojej ściągi serwisowej i okazało się że ostatnio wymieniane były 50 tyś km temu. W poniedziałek wymiana. :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.