Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wuju, jestem w kozienicach. Zadzwon do mnie, bo ja nie mam Twojego nru. Albo niech ktos zadzwoni do mnie i mi poda wujowy nr. ;)

qrfa to nie zapisałeś sobie :mysli:[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2009, 23:52_________________________________________________Adrian gdzie zdjecia? :mysli:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 905,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

qrfa to nie zapisałeś sobie :mysli:

A podawałeś mi?? :mysli:

Opublikowano

No już myślałem, że się nikt nie odezwie. :> Bry dzień, niedziela dobra.

Zachorowałem na Audi A4/S4 B5 sedan. Co lepiej kupić do zabawy na niedzielę?? :kox:

Opublikowano
  • Autor

bry :hi:

jadę rozkładać basen :naughty:

Opublikowano
:hi: właśnie wstałem [br]Dopisany: 28 Czerwiec 2009, 11:09_________________________________________________tomaszu kup se dmuchaną lalkę jak chcesz się pobawić :gwizdanie:
Opublikowano

tomaszu kup se dmuchaną lalkę jak chcesz się pobawić :gwizdanie:

To już mi nie wystarcza. :decayed:

Opublikowano

qrfa to nie zapisałeś sobie :mysli:

A podawałeś mi?? :mysli:

jak Brynie przeprowadzaliśmy to dzwoniłem do ciebie i ty do mnie chyba tez :gwizdanie:

trza było zapisac :tongue4:

Opublikowano

trza było zapisac :tongue4:

No fakt. :doh1:

Opublikowano

a to tylko na basenie byliscie :mysli:

Opublikowano

a to tylko na basenie byliscie :mysli:

Byliśmy też w Chinowie - Jarek miał tam dila. A później ustawiliśmy się na parkingu koło stadionu i czekaliśmy, aż ktoś zadzwoni i poda nam Twój nr. :D

Opublikowano

a to tylko na basenie byliscie :mysli:

Byliśmy też w Chinowie - Jarek miał tam dila. A później ustawiliśmy się na parkingu koło stadionu i czekaliśmy, aż ktoś zadzwoni i poda nam Twój nr. :D

no to ja byłem po drugiej stronie stadionu i sonczyłem browarka pod parasolami :tongue4:

Opublikowano

no to ja byłem po drugiej stronie stadionu i sonczyłem browarka pod parasolami :tongue4:

O maaasz. :>

Opublikowano

no :tongue4:

teraz juz numer masz to jak będziesz to sie odzywaj :decayed:

Opublikowano

Patrzyłem, że tam jeżdżą jakieś chłopaczki na rowerach i chciałem się ich zapytać czy może Cię znają, ale nie wiedziałem jak masz na imię. :decayed:

Opublikowano

Patrzyłem, że tam jeżdżą jakieś chłopaczki na rowerach i chciałem się ich zapytać czy może Cię znają, ale nie wiedziałem jak masz na imię. :decayed:

Łukaszek :> :kox:[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2009, 12:40_________________________________________________mogłeś zadzwonić do mnie to bym CI powiedział [;
Opublikowano

Patrzyłem, że tam jeżdżą jakieś chłopaczki na rowerach i chciałem się ich zapytać czy może Cię znają, ale nie wiedziałem jak masz na imię. :decayed:

Łukaszek :> :kox:

jak bys zapytał o wuja to by ci prędzej powiedzieli :tongue4:

ale w sumie wątpię, bo ekipa sie rozleciała i zostało nas 3 (z ok. 15) a dwaj pozaostali tez pili :gwizdanie:

to pewnie małolaty nie wiedział by o kogo chodzi :tongue4:

Opublikowano

siemasz odzim, miłe spotkanko :decayed:

juz w domu?[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2009, 20:35_________________________________________________210 dziś zapiąłem za Jedlińskiem :decayed:

Wracałem a po kolei zapalały mi się na fisie komunikaty- najpierw spalona żarówka, póżńiej płyn do spryskiwaczy a na końcu wacha :decayed:

Opublikowano

Wracałem a po kolei zapalały mi się na fisie komunikaty- najpierw spalona żarówka, póżńiej płyn do spryskiwaczy a na końcu wacha :decayed:

Wygląda na to, że Twoje auto jeszcze nie przywykło do takich prędkości. :wink4:

Opublikowano

hehe, dobrze że się olej nie zaświecił do kompletu :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.