Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i ja się ululałem tymi piwami i zara może zasnę - chyba że nie będę w stanie odkleić się od fotela... :mysli:

Jest PORNO i DUSZNO. Zróbta coś, bo się wścieknę..

Zara chyba pójdę po wódkę i upiję się do umoru - wtedy na pewno zasnę. A jutrzejszy dzień..? No cóż - carpe diem.. :>

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 904,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

MICHAU CO Z MOTULEM??

Jak to co, trzeba zamawiać i juz...pisałem Ci ze sprzdaje go 2 kolesi z forum, dzik i wilczur czy jakoś tak :wink4:

Opublikowano

Obry, nie no, mam okno wschodnie, więc rano jestem cały mokry, zupełnie tak samo jak po koszmarach z Oziem w roli głownej. :decayed:

Opublikowano

Cze wariaty:D

Bryniu :pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz:

Michał tylko ja nie wiem jaki :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 08:30_________________________________________________

Obry, nie no, mam okno wschodnie, więc rano jestem cały mokry, zupełnie tak samo jak po koszmarach z Oziem w roli głownej. :decayed:

phi ja mam północne :D więc gitarra ;d zaraz wracam do wawy :kox:
Opublikowano

Cze wariaty:D

Bryniu :pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz:

Michał tylko ja nie wiem jaki :gwizdanie: :gwizdanie:

proszę oZiU, lektura obowiązkowa :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_tdi_jaki_olej_do_tdi-t15435.0.html

Opublikowano

OK, jak bedę zamawiał to i dla Ciebie zamówie, 5-tkę kujawskiego :tongue4:

Peknie dziś te 700? :decayed:

Opublikowano

Peknie dziś te 700? :decayed:

Oczywiście. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Witam :hi:

zaraz jade do warsztatu zobacze co z autkiem...

Opublikowano

zaraz jade do warsztatu zobacze co z autkiem...

Na śnurku?? :mysli:

Opublikowano

;p kto wygra kto wygra pejczyk :D Pewnie Brynia!! :D

Ja już w wawie[; przyleciałem ojca autem i stwierdzam że mimo pali +2litry na 100 więcej to ja chce więcej mocy ;( ;( ;(

Opublikowano
  • Autor

co robi za dużo mocy i kobieca noga :wink4:

zdjcie047r.th.jpg

zdjcie047wni.th.jpg

zdjcie049d.th.jpg

zdjcie050y.th.jpg

zdjcie052h.th.jpg

pozrywało nity na dwumasie, w sumie całe sprzęgło i dwumas do wymiany (1800 zł) :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

Dobrze, że teraz, a nie na zlocie..

Opublikowano

Dobrze, że teraz, a nie na zlocie..

i dobrze że to Brynia zrobiła :polew: :polew: :polew: i że właśnie samochód sprzedała :D:evil: :evil:
Opublikowano
  • Autor

Właściwie po nitach widać że to była już końcówka i szczerze powiedziawszy dobrze się stało że teraz a nie na zlocie koszta były by duzo większe i jaki wtyd :naughty:

Opublikowano

Pany a jak jedziemy na zlot??

Opublikowano
  • Autor

fura zrobiona, pare rzeczy przy okazji wymienione na nowe, pare stówek mniej w kieszeni ale fura chodzi :banan: :banan: :banan:

Opublikowano

a mi ostatnio za usługi nei chciałeś zapłacić :bicz3: :bicz3: :bicz3:

Opublikowano
  • Autor

już nie mam kasy więc nawet rachunków nie płacę :gwizdanie:

Opublikowano

już nie mam kasy więc nawet rachunków nie płacę :gwizdanie:

tylko nie zapomnij o racie kredytu :gwizdanie: :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.