Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a bez przedniego koła probowałeś? to jest dopiero jazda :kox:

Kiedyś to luzowałem śruby i po podrzuceniu roweru koło spadało. :D Oczywiście szybko skończyłem takie praktyki, bo nie wyszło mi to na dobre. :decayed:

ja to startowałem juz bez :decayed:

fajna jazda :kox: dopóki cos ci nie wyskoczy z przodu i zaczniesz odruchowo hamować :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 904,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja to startowałem juz bez :decayed:

fajna jazda :kox: dopóki cos ci nie wyskoczy z przodu i zaczniesz odruchowo hamować :gwizdanie:

Aż tak nie panuję nad rowerem, żeby bezstresowo jechać na jednym kole. U mnie każdy odcinek dłuższy niż 10m to fart. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ja to startowałem juz bez :decayed:

fajna jazda :kox: dopóki cos ci nie wyskoczy z przodu i zaczniesz odruchowo hamować :gwizdanie:

Aż tak nie panuję nad rowerem, żeby bezstresowo jechać na jednym kole. U mnie każdy odcinek dłuższy niż 10m to fart. :decayed:

no to wczoraj farta nie miałeś :tongue4:
Opublikowano
  • Autor

u mnie nieźle, było małe rezanko, kąpiel w basenie, a teraz pifko, może sex :naughty:

Opublikowano
  • Autor

sex i piwko powiadasz :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

jak szaleć to szaleć :wink4:
Opublikowano

no to wczoraj farta nie miałeś :tongue4:

To był mój ostatni popis przed zjazdem do domu. Za bardzo się rozluźniłem. :decayed:

Opublikowano

no to wczoraj farta nie miałeś :tongue4:

To był mój ostatni popis przed zjazdem do domu. Za bardzo się rozluźniłem. :decayed:

Nie przesadzaj, rozluźnij się dopiero jutro u mnie na "herbatce" :naughty: :naughty: :naughty::wink4: :wink4: do tego czasu wolałabym żebyś był sprawny :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano
  • Autor

... do tego czasu wolałabym żebyś był sprawny :gwizdanie: :cool1:

:mysli::naughty:
Opublikowano

... do tego czasu wolałabym żebyś był sprawny :gwizdanie: :cool1:

:mysli::naughty:

tylko niech nie ,,przeherbatkują" razem :polew: :polew: :polew::wink4:

Jutro niestety raczej Przem tez będzie więc nie ma szans na "przeherbatkowanie" :tongue4:

Jebią mi się trochę literki bo właśnie piję u Oniaka. :decayed:

Opublikowano

sex i piwko powiadasz :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Co Bryńka, też byś chciała?

Ale zmordowany jestem, bardzo ciężki dziś dzień miałem :decayed:

Opublikowano

Pijana jesteś? :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Pijana jesteś? :cool1:

to widać słychać i czuć :wink4:
Opublikowano

A gadasz jakbyś była :decayed:

Opublikowano
  • Autor

mdłości, zawroty głowy :mysli::wink4::naughty:

Opublikowano

A gadasz jakbyś była :decayed:

dzisiaj mi się bez alku w głowie kręci :rolleyes:

hmmm :mysli: chyba Ci Ł coś dosypuje do jedzenia :decayed:[br]Dopisany: 04 Lipiec 2009, 23:43_________________________________________________

mdłości, zawroty głowy :mysli::wink4::naughty:

oo, własnie, moze zaskoczyłas? :naughty:

Opublikowano

mdłości, zawroty głowy :mysli::wink4::naughty:

:no: :no: :no: :no: :no: nic z tych rzeczy :no: :no: :no: :no:

dzisiejsze gorąco tak na mnie działa :rolleyes:

Trzeba było sobie klimkę w domku zamontowac :tongue4:

Opublikowano

Nie przesadzaj, rozluźnij się dopiero jutro u mnie na "herbatce" :naughty: :naughty: :naughty::wink4: :wink4: do tego czasu wolałabym żebyś był sprawny :gwizdanie: :cool1:

WOW, myślałem, że o mnie zapomniałaś.. :naughty:

Jutro zadzwonię i przyjadę. :wink4:

Opublikowano

Nie przesadzaj, rozluźnij się dopiero jutro u mnie na "herbatce" :naughty: :naughty: :naughty::wink4: :wink4: do tego czasu wolałabym żebyś był sprawny :gwizdanie: :cool1:

WOW, myślałem, że o mnie zapomniałaś.. :naughty:

Jutro zadzwonię i przyjadę. :wink4:

No co ty o Tobie nigdy :decayed::naughty:

Opublikowano
  • Autor

No co ty o Tobie nigdy :decayed::naughty:

jakiś romansik się kroi :naughty:
Opublikowano

Brynia masz pozdrówki od Oniaka :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.