Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Obiecuję Wam, że na zlocie nadrobię straty i będę z Wami gadał o samochodach.. :decayed:

Na zlocie to nam będzie wyjątkowo jedno w głowie..... :naughty:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 904,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Obiecuję Wam, że na zlocie nadrobię straty i będę z Wami gadał o samochodach.. :decayed:

Na zlocie to nam będzie wyjątkowo jedno w głowie..... :naughty:

Oczywiście samochody. :decayed:

Opublikowano

Oczywiście samochody. :decayed:

Nie może byc inaczej.... :wink4:

Opublikowano

Obiecuję Wam, że na zlocie nadrobię straty i będę z Wami gadał o samochodach.. :decayed:

Na zlocie to nam będzie wyjątkowo jedno w głowie..... :naughty:

Oczywiście samochody. :decayed:

No co Ty, alkohol :):wink4::tongue4:

Opublikowano

Nie no, będziemy też rozmawiać o tym jak upić dziewczyny, żeby nam zrobiły... fajną zabawę. :naughty::decayed:

Opublikowano

hej Kaśka :hi:

Opublikowano

nas to nie trzeba upijać, tylko Wy jesteście pierdoły :polew: :polew: :polew::wink4:

:zemdlal:

Traktuję to jako przyzwolenie. Ja wam pokażę. :evil:

Opublikowano

dobrze że nie (po) pierdoły :polew:

Opublikowano

Nie no, będziemy też rozmawiać o tym jak upić dziewczyny, żeby nam zrobiły... fajną zabawę. :naughty::decayed:

nas to nie trzeba upijać, tylko Wy jesteście pierdoły :polew: :polew: :polew::wink4:

:good: :good: :good: :good: :polew:

Opublikowano

:good: :good: :good: :good: :polew:

Kasieńko, to o której planujesz być na zlocie?? :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

:good: :good: :good: :good: :polew:

Kasieńko, to o której planujesz być na zlocie?? :gwizdanie: :naughty:

a ten juz zaczyna makaron na uszy zawijać :naughty:
Opublikowano

a ten juz zaczyna makaron na uszy zawijać :naughty:

Taa, krew od razu. :tongue4:

Opublikowano

:good: :good: :good: :good: :polew:

Kasieńko, to o której planujesz być na zlocie?? :gwizdanie: :naughty:

Wszystko zależy od tego jak szybko Oniak będzie jechał :?: :?: :cool1: :cool1: :cool1::kox:

Opublikowano
  • Autor

Małgosia ma pierwsza miesiączkę, nie wie biedna co się stało i pokazuje Jasiowi swój

problem. Jasiu ogląda z wielkim zainteresowaniem, i rzecze:

- Nie wiem, Małgośka, na mój gust, to Ci jaja urwało.

Opublikowano

Wszystko zależy od tego jak szybko Oniak będzie jechał :?: :?:

Hmm, Oniak to ma szybki samochód. :mysli:

Ja do piątku muszę pomyśleć nad jakimś tuningiem do Cytryny. :decayed:

Opublikowano

Małgosia ma pierwsza miesiączkę, nie wie biedna co się stało i pokazuje Jasiowi swój

problem. Jasiu ogląda z wielkim zainteresowaniem, i rzecze:

- Nie wiem, Małgośka, na mój gust, to Ci jaja urwało.

buuuhahaha :polew:

Opublikowano
  • Autor

Wszystko zależy od tego jak szybko Oniak będzie jechał :?: :?:

Hmm, Oniak to ma szybki samochód. :mysli:

Ja do piątku muszę pomyśleć nad jakimś tuningiem do Cytryny. :decayed:

podepniemy cię do mojej a4 :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Wszystko zależy od tego jak szybko Oniak będzie jechał :?: :?:

Hmm, Oniak to ma szybki samochód. :mysli:

Ja do piątku muszę pomyśleć nad jakimś tuningiem do Cytryny. :decayed:

podepniemy cię do mojej a4 :polew: :polew: :polew:

a z tyłu bedzie Cię ozio atakował... :polew: zderzakiem

Opublikowano
  • Autor

lepiej nie, bo cały okopcony przód Cytrynka będzie miała :tongue4: :tongue4: :tongue4:

mowi się trudno ale bedzie szybko jechała :>[br]Dopisany: 06 Lipiec 2009, 23:29_________________________________________________

Wszystko zależy od tego jak szybko Oniak będzie jechał :?: :?:

Hmm, Oniak to ma szybki samochód. :mysli:

Ja do piątku muszę pomyśleć nad jakimś tuningiem do Cytryny. :decayed:

podepniemy cię do mojej a4 :polew: :polew: :polew:

a z tyłu bedzie Cię ozio atakował... :polew: zderzakiem

za wolny jest :naughty:
Opublikowano

podepniemy cię do mojej a4 :polew: :polew: :polew:

Mam lepszy patent. Jaro pojedzie Cytryną, a ja wsiadam do kogoś, kto szybko jeździa. :kox:

Chociaż znając życie to ja swoim dostawczakiem dojadę najszybciej. :gwizdanie: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.