Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam ponownie :hi:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 904,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

ta wrócę jutro do Radomia... jadę do lekarza i się okaże czy mogę w ogóle jechać na zlot;/

A co się stało się?? :mysli:

problemy natury delikatno zdrowotnej tak piszę co byście się nie zdziwili jak coś wyjdzie źle

wątrobę chyba masz zdrową, resztę się jakoś zaleczy :wink4:
Opublikowano

, powiedz chociaż do jakiego specjalisty idziesz.

Opublikowano

W związku z tym co wcześniej mówił Oziu o podniecaniu się :decayed: to może do kardiologa i ma jakieś problemy z sercem? :mysli:

Opublikowano

OT

Kaśka, powiedz mi tak pi razy drzwi przez jaki czas będziesz trzymać swój samochód? :mysli:

Opublikowano

OT

Kaśka, powiedz mi tak pi razy drzwi przez jaki czas będziesz trzymać swój samochód? :mysli:

Do zimy, a później zamierzam sprzedać. A co?

Opublikowano

Do zimy, a później zamierzam sprzedać. A co?

Tak zapytałem, bo za jakieś 3-4 lata planuję kupić taki samochód jak Twój.. :wink4:

Opublikowano

Do zimy, a później zamierzam sprzedać. A co?

Tak zapytałem, bo za jakieś 3-4 lata planuję kupić taki samochód jak Twój.. :wink4:

To, że teraz mam taki plan to nie znaczy, że go zrealizuję. Wiesz jak to jest, ja się bardzo przywiązałam do mojego maleństwa i jeśli firma zapłaci mi odpowiednio za kilometrówkę to będę nim jeszcze jeździć prze następne lata. :)

Opublikowano

To, że teraz mam taki plan to nie znaczy, że go zrealizuję. Wiesz jak to jest, ja się bardzo przywiązałam do mojego maleństwa i jeśli firma zapłaci mi odpowiednio za kilometrówkę to będę nim jeszcze jeździć prze następne lata. :)

To, że teraz mam taki plan to nie znaczy, że go zrealizuję... aż za 3-4 lata - może uda się wcześniej. Może Twój plan też nie wypali i wtedy będziemy mogli rozmawiać o Twoim autku. :wink4:

Zastanawiam się tylko czy w Twoich rękach to auto jest dobrze traktowane.. :mysli::decayed:

Opublikowano

To, że teraz mam taki plan to nie znaczy, że go zrealizuję. Wiesz jak to jest, ja się bardzo przywiązałam do mojego maleństwa i jeśli firma zapłaci mi odpowiednio za kilometrówkę to będę nim jeszcze jeździć prze następne lata. :)

To, że teraz mam taki plan to nie znaczy, że go zrealizuję... aż za 3-4 lata - może uda się wcześniej. Może Twój plan też nie wypali i wtedy będziemy mogli rozmawiać o Twoim autku. :wink4:

Zastanawiam się tylko czy w Twoich rękach to auto jest dobrze traktowane.. :mysli::decayed:

Nikt nie dba tak bardzo o swoje maleństwo jak ja, no chyba, że Malik. :>

Może jeżdżę szybko, ale przynajmniej auto nie jest zamulone i nigdy nie było bite, tak przynajmniej twierdzi miernik lakieru :)

Opublikowano

Nikt nie dba tak bardzo o swoje maleństwo jak ja, no chyba, że Malik. :>

Może jeżdżę szybko, ale przynajmniej auto nie jest zamulone i nigdy nie było bite, tak przynajmniej twierdzi miernik lakieru :)

Będę miał na oku Twoją Niunię. ;)

Opublikowano
  • Autor

Nikt nie dba tak bardzo o swoje maleństwo jak ja, no chyba, że Malik. :>

Może jeżdżę szybko, ale przynajmniej auto nie jest zamulone i nigdy nie było bite, tak przynajmniej twierdzi miernik lakieru :)

Będę miał na oku Twoją Niunię. ;)

:polew:

dziwnie to zabrzmiało :naughty:

Opublikowano

dziwnie to zabrzmiało :naughty:

Właśnie tak miało zabrzmieć. :decayed:

Opublikowano

dziwnie to zabrzmiało :naughty:

Właśnie tak miało zabrzmieć. :decayed:

Zabrzmiało właściwie :tongue4:

Opublikowano
  • Autor
:mysli:
Opublikowano

:mysli:

Też jestem lekko zdezorientowany, ale chyba wszystko ok. :>

Opublikowano
  • Autor

chyba się domyślam o so chosi :tongue4:

Opublikowano

Cały czas jakieś domysły, niedomówienia itp.

Ja Wam mówię - na zlocie musimy się pokochać trochę. :naughty: Oczywiście tylko w zestawieniu "chłopiec-dziewczynka". :decayed:[br]Dopisany: 08 Lipiec 2009, 00:40_________________________________________________...żeby nie było, że lecę na Ozia. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

oczywiście :wink4:

a na razie BRA NOĆ :hi:[br]Dopisany: 08 Lipiec 2009, 00:41_________________________________________________

...żeby nie było, że lecę na Ozia. :decayed:

każdy wie że lecisz :cool1::wink4::tongue4:
Opublikowano

każdy wie że lecisz :cool1::wink4::tongue4:

Ale nie każdy musi o tym wiedzieć.. :cicho::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.