Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szpilki najlepiej pasuja do niczego :naughty::tongue4:

do łóżka pasują :naughty:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 905,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zalezy kto co lubi :tongue4:

Opublikowano

Szpilki najlepiej pasuja do niczego :naughty::tongue4:

eeeeeee bardziej do fajnej bielizny :kox:

w bieliźnie, potem małe rozbierano i zostają same szpileczki :naughty:

i wszyscy zadowoleni :kox:

Opublikowano

Szpilki najlepiej pasuja do niczego :naughty::tongue4:

eeeeeee bardziej do fajnej bielizny :kox:

w bieliźnie, potem małe rozbierano i zostają same szpileczki :naughty:

i wszyscy zadowoleni :kox:

no widzisz :> :kox:

to kiedy? :polew: :polew:

Opublikowano

Aż spojrzałem ile masz lat wuju..buuuhahahahaha :polew:[br]Dopisany: 09 Lipiec 2009, 12:59_________________________________________________wuju tyle fajnych, młodziutkich lasek biega..... :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

Aż spojrzałem ile masz lat wuju..buuuhahahahaha :polew:[br]Dopisany: 09 Lipiec 2009, 12:59_________________________________________________wuju tyle fajnych, młodziutkich lasek biega..... :gwizdanie: :polew:

szkoda tylko ze takie głupiutkie :wallbash:

kobiety sa jak wino.... :kox:

:polew: :polew:

Opublikowano

ale wam temat rozkręciłam tymi szpilkami... :gwizdanie:

Opublikowano

ale wam temat rozkręciłam tymi szpilkami... :gwizdanie:

dokładnie :>

gawędziarstwo dzisiaj maksymalne :polew:

same erotomany w RFS wiec nic dziwnego :tongue4:

Opublikowano

lipa z pogodą ;( ;( ;(

trzeba cipełe ciuchy zabrać :confused4:

Szpilki pasują do wszystkiego, nawet do ciepłych ciuchów :kox:

OK, takie z kokardkami :kox:

Takie z kokardkami to absolutnie do wszystkiego i do "niczego" też ;)

Opublikowano

same erotomany w RFS wiec nic dziwnego

wuju , to tylko i wyłącznie gawedziarstwo :wink4:

Opublikowano

same erotomany w RFS wiec nic dziwnego

wuju , to tylko i wyłącznie gawedziarstwo :wink4:

wiadomo :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

ja już nakleiłem na kierownice co by mnie nie korciło szalec jeszcze dziś

zdjcie068l.th.jpg[br]Dopisany: 09 Lipiec 2009, 14:21_________________________________________________ :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 09 Lipiec 2009, 14:22_________________________________________________a może zrobić naklejki "RFS" na szybę :?: :wink4::mysli:

Opublikowano

mcm, a czy ja też dostanę taką naklejkę? :kox:

A czy oprócz tego to mógłbyś zrobić dla mnie jakąś naklejkę?? Konkretnie mam na myśli logo A4-klub i jakiś tekst.. Da radę?? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

mcm, a czy ja też dostanę taką naklejkę? :kox:

A czy oprócz tego to mógłbyś zrobić dla mnie jakąś naklejkę?? Konkretnie mam na myśli logo A4-klub i jakiś tekst.. Da radę?? :naughty:

da ale ja mam tylko możliwość na zwykłej nieodpornej na warunki atmosferyczne kartko naklejce i tysz w drukarce na wykończeniu może być problem z kolorem, ale zrobim co możem :naughty:[br]Dopisany: 09 Lipiec 2009, 14:37_________________________________________________zdjcie070q.th.jpg

robić :?: :wink4:

Opublikowano

Ale ta kartka jest z klejem, taak??

Jeśli już ten RFS to taką samą czcionką jak w naszych podpisach, czyli chyba Tahoma?? :mysli:[br]Dopisany: 09 Lipiec 2009, 14:40_________________________________________________Nie, pogrubiona Verdana - RFS

Opublikowano
  • Autor

Ale ta kartka jest z klejem, taak??

Jeśli już ten RFS to taką samą czcionką jak w naszych podpisach, czyli chyba Tahoma?? :mysli:

ok a ta kartka z klejem :wink4:
Opublikowano

No i bez kropek. :decayed:

Opublikowano
  • Autor
zdjcie072.jpg w1280.png[br]Dopisany: 09 Lipiec 2009, 14:46_________________________________________________robię 6 szt
Opublikowano

To jest Verdana?? :mysli:[br]Dopisany: 09 Lipiec 2009, 14:47_________________________________________________A może i tak.. :decayed:

RFS

[br]Dopisany: 09 Lipiec 2009, 14:48_________________________________________________Ale zieleń siakaś inna. :decayed:

mcm, a możesz wydrukować logo A4 klubu z krótkim tekstem?? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

mogę

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.