Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

... mogę podjechać do Ciebie to sobie razem posiedzymy.. :rolleyes::decayed:

zaryzykujesz spotkanie z MR. P... :polew:
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 905,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zaryzykujesz spotkanie z MR. P... :polew:

Ajś, no właśnie już sam nie wiem. Ale Łąki Łan są kuszące.. :decayed:

Opublikowano

:bry:

w warszawie nie ma korków teraz pitolicie jak cholera !!!

sie trafiaja :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

zaryzykujesz spotkanie z MR. P... :polew:

Ajś, no właśnie już sam nie wiem. Ale Łąki Łan są kuszące.. :decayed:

pamiętaj o gaciach :wink4:
Opublikowano

zaryzykujesz spotkanie z MR. P... :polew:

Ajś, no właśnie już sam nie wiem. Ale Łąki Łan są kuszące.. :decayed:

pamiętaj o gaciach :wink4:

płyta sie zasłoni :)

tylko ze w srodku jest dziurka :polew:

Opublikowano

:bry:

w warszawie nie ma korków teraz pitolicie jak cholera !!!

sie trafiaja :tongue4:

jak się nie umie jeździć to się stoi :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

zaryzykujesz spotkanie z MR. P... :polew:

Ajś, no właśnie już sam nie wiem. Ale Łąki Łan są kuszące.. :decayed:

pamiętaj o gaciach :wink4:

płyta sie zasłoni :)

tylko ze w srodku jest dziurka :polew:

:polew:

Wujek , widzialeś - oglądałeś, mozesz looknąć co to warte :?:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9124128

Opublikowano

mcm

Rok produkcji: 2002, Data rejestracji: 09/2003, <-- dziwne trochę [br]Dopisany: 17 Lipiec 2009, 10:51_________________________________________________mcm fajna sztuka !:>

Powiedzcie mi czemu ludzie myją silniki??;/

Opublikowano

jak się nie umie jeździć to się stoi :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

z tym sobie nawet dawałem rade.. gorzej z temperatura :zemdlal:

Wujek , widzialeś - oglądałeś, mozesz looknąć co to warte :?:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9124128

nie widziałeś :tongue4:

mogę się przejechać :cool1:

ale dziwnie tania i xenonik od pasażera był ruszany bo srubeczka jakaś taka świeża :mysli:[br]Dopisany: 17 Lipiec 2009, 10:53_________________________________________________podgrzewane fotele..

ciekawe czym?

Opublikowano

klymy ni mash??:P

wuju że śrubka nowa to nic nie znaczy ;> ja jak miałem żarówki u siebie to mi jedna śruba pękła :polew: znaczy główka odleciała :D

Opublikowano

klymy ni mash??:P

wuju że śrubka nowa to nic nie znaczy ;> ja jak miałem żarówki u siebie to mi jedna śruba pękła :polew: znaczy główka odleciała :D

mam:P ale czasami musiałem wysiasc z auta :wallbash:

no ale warto by na to zwrócić uwagę :mysli:

Opublikowano

klymy ni mash??:P

wuju że śrubka nowa to nic nie znaczy ;> ja jak miałem żarówki u siebie to mi jedna śruba pękła :polew: znaczy główka odleciała :D

mam:P ale czasami musiałem wysiasc z auta :wallbash:

no ale warto by na to zwrócić uwagę :mysli:

;) i co jak walony to nie brać :D??

Opublikowano
  • Autor

Wujek looknij jak możesz :notworthy:, pisałem do gościa o nr VIN to sobie sprawdzę

Opublikowano

;) i co jak walony to nie brać :D??

zależy jak bardzo :tongue4:

moja ma przejechany prawy bok i co z tego? zapie**la jak zła :kox:

podjadę tam moja i powiem ze szukam bliźniaka :polew:[br]Dopisany: 17 Lipiec 2009, 11:13_________________________________________________

Wujek looknij jak możesz :notworthy:, pisałem do gościa o nr VIN to sobie sprawdzę

i który rocznik po VIN? :mysli:

Opublikowano

mam:P ale czasami musiałem wysiasc z auta :wallbash:

W Radomiu jest tak samo, a może nawet gorzej, bo się częściej wysiada z auta... :decayed:

Opublikowano

mam:P ale czasami musiałem wysiasc z auta :wallbash:

W Radomiu jest tak samo, a może nawet gorzej, bo się częściej wysiada z auta... :decayed:

lato :gwizdanie:

Opublikowano

lato :gwizdanie:

wuju, tak baj de łej to czy będziesz dziś na spocie?? Bo ja już zapomniałem jak wyglądasz. :decayed:

Opublikowano

lato :gwizdanie:

wuju, tak baj de łej to czy będziesz dziś na spocie?? Bo ja już zapomniałem jak wyglądasz. :decayed:

a pamiętasz jak ja wyglądam??
Opublikowano

Wujek looknij jak możesz :notworthy:, pisałem do gościa o nr VIN to sobie sprawdzę

fury juz nie ma :gwizdanie:

ponoć poszła od razu :kwasny:

lato :gwizdanie:

wuju, tak baj de łej to czy będziesz dziś na spocie?? Bo ja już zapomniałem jak wyglądasz. :decayed:

jeszcze nie wiem :mysli:

jak nie pojadę do kielc to pewnie przyjadę :kox:

Opublikowano

ciekawe ile osób wam zjedzie [;

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.