Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dychę mogę dac :tongue4:

przebiłeś mnie :naughty:

mcm więc oddaje Tobie za mniej niż dyche:D

KTO DA MNIEJ NIŻ MCM??

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 893,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czemu sprzedajesz, padaka? :decayed:[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2009, 20:52_________________________________________________Jednak jutro mnie nie ma na spocie, opijamy nasze nowe lokum :drinks:

Opublikowano

Czemu sprzedajesz, padaka? :decayed:[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2009, 20:52_________________________________________________

Sprzedaje ponieważ są 2 minusy:

nie diesel

zbyt mały dla mnie

szkoda tylko go bo stan jest idealny...no ale pb robi swoje:/

Opublikowano

no witam jestesmy z jednego miasta ale sie nie znamy ;p

cza zmienić :>

Tomaszu 5 minut po twoim odjeździe wyjechali :tongue4:

dała rade wiec bierymy :decayed:[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2009, 23:17_________________________________________________a no i dzięki jeszcze raz :notworthy:

Opublikowano

a no i dzięki jeszcze raz :notworthy:

Umowa już jest? Przyjeżdżajcie na spota. :wink4:

Aa, no skoro nie ma dzisiaj pijaństwa to ja se już zorganizmowałem pijaństwo w innym miejscu i pewnie nie odjadę dziś ze spota jako ostatni... :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Bryń, co przedstawia Twój avatar?? :mysli:

Opublikowano

buty i kawałek nogi- mojej

Oo, teraz buta zobaczyłem, ale tej nogi to nie widzę.. :mysli:

Opublikowano

Umowa już jest? Przyjeżdżajcie na spota. :wink4

teraz sie będzie podpisywać :naughty:

właśnie pojechał po odbiór :>

Opublikowano

teraz sie będzie podpisywać :naughty:

właśnie pojechał po odbiór :>

ee, no to przyjedziecie, coo? :naughty:

Opublikowano

ee, no to przyjedziecie, coo? :naughty

jak go namowie to wpadniemy na chwilke :decayed:

a kto bedzie?

Opublikowano

jak go namowie to wpadniemy na chwilke :decayed:

a kto bedzie?

Nie wiem, może wujo z jakimś kolegą przyjedzie.. :mysli:

Opublikowano

moze :wink4:

Opublikowano

Mogę sie trochę spóźnić... Tomaszu jak bym sie nie wyrobił to wpadnij do mnie to dam ci obiektyw

Opublikowano
  • Autor

ja się nie wyrobię ...

Opublikowano

a ja byłem o 20.30 sam:( niestety dopiero o tej porze dotarłem z Lublina

Opublikowano

a ja byłem o 20.30 sam:( niestety dopiero o tej porze dotarłem z Lublina

Nie mów głośno takich rzeczy. :decayed:

Opublikowano

:bry:

nie dało rady wczoraj :wallbash:

Opublikowano

:bry:

nie dało rady wczoraj :wallbash:

Nie przejmuj się, wiedzieliśmy o tym. :tongue4:

Opublikowano

zresztą kumpel dopiero wrócił po 7 wiec zanim sie ogarnął to była 8.. a jak widze 30 po juz było dawno po wszystkiemu :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2009, 13:30_________________________________________________i zrobiliśmy sobie spota we 2 w kozienicach :kox:

Opublikowano

i zrobiliśmy sobie spota we 2 w kozienicach :kox:

W sumie to niewiele mniejszy od naszego, ale ciii. :cicho:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.