Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:naughty:
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 905 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

aż sobie zaraz poczytam:P [br]Dopisany: 25 Październik 2009, 20:50_________________________________________________hehehe dobre dobre ;P

Opublikowano

jak to dobrze że Ty mi dzisiaj to Tyskie przywiozłeś :naughty: :naughty: :naughty:

Zaraz zaraz, to nie dla Ciebie tylko dla Ukcia. :tongue4:

Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/odp_inne_nie_zadzieraj_z_pozkiemczyli_dla_kogo_status_moderatora_forum-t100068.0.html;msg1147068#new

ale jazda, a myślałam że tego nie doczekam :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

najbardziej ubawiałam się z ,,gościa" co ponoć PW nie ma możliwości czytać - buahahahaha

Zeszło na psy to forum :sick3:

Masz rację, coraz więcej pojebów :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

http://www.a4-klub.pl/smf/odp_inne_nie_zadzieraj_z_pozkiemczyli_dla_kogo_status_moderatora_forum-t100068.0.html;msg1147068#new

ale jazda, a myślałam że tego nie doczekam :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

najbardziej ubawiałam się z ,,gościa" co ponoć PW nie ma możliwości czytać - buahahahaha

Zeszło na psy to forum :sick3:

Masz rację, coraz więcej pojebów :kox: :kox:

tja... i "asfaltowa koalicja" :confused4:
Opublikowano

zief[;

Opublikowano

ha w końcu mi sie udało cos wyhaczyc na tym allegro :naughty:

lotka s-line na klape kupiona :decayed: może w końcu zacznę dłubać cos w tym moim traktorze :kox:

ile zapłaciłeś;D?? widziałem ostatnio w Radomiu b6 w kombi w pełnym s-linie na części :P

200 :kox:

gdzie? bo jeszcze trochę mi do kompletu brakuje :gwizdanie:

Opublikowano

;P kiedyś może CI powiem :P jak przyjedziesz na spota ;D

Opublikowano

;P kiedyś może CI powiem :P jak przyjedziesz na spota ;D

Dobrze dobrze, tak trzymać. :th: :decayed:

Opublikowano

to sie długo nie dowiem :wallbash:

:polew:

Opublikowano

no to ja skorzystam :D

Opublikowano

a to co tam było z tego s-line do wzięcia.. bo mnie w sumie narazie to by przód najbardziej interesował.. bo listwy to bym chciał od S4 trafić a tył to nie wiem czy ruszać bo przy czarnym to praktycznie nie widać różnicy :cool1:

Opublikowano

mcm, dobry spot nie jest zły. :th:

Opublikowano

wuju s-linowe zderzaki przód tył listwy boczne drzwiowe siedzenia kierownica lotka felgi[; listwy drzwiowe no ogolnie caly s-line[;

Opublikowano

a jakieś ceny w miarę czy z kosmosu? :mysli:

Opublikowano

dla jednych w mairę dla innych nie:D już nic więcej nie mówię :D

Opublikowano

powiedz gdzie? bo jutro chyba bede w radomiu :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

mcm, dobry spot nie jest zły. :th:

no no ... :naughty:
Opublikowano

powiedz gdzie? bo jutro chyba bede w radomiu :gwizdanie:

w piątek pod obi powiem gdzie:P
Opublikowano

powiedz gdzie? bo jutro chyba bede w radomiu :gwizdanie:

w piątek pod obi powiem gdzie:P

To się dowiedział.. :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.