Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A co ? Wahasz się czy nie iść na ełu ?? :naughty::tongue4::naughty:

Po prostu chcę iść spać z czystym sumieniem.. :decayed:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 903,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

giejnia w wawie? nie zauważyłem :tongue4: :tongue4:

przypatrz się dobrze :naughty:
Opublikowano

A co ? Wahasz się czy nie iść na ełu ?? :naughty::tongue4::naughty:

Po prostu chcę iść spać z czystym sumieniem.. :decayed:

a co ja ci będę opowiadał...jak się odwiniesz z tych zaplecionych, damskich paluszków to zrozumiesz :tongue4:[br]Dopisany: 10 Listopad 2009, 00:22_________________________________________________

giejnia w wawie? nie zauważyłem :tongue4: :tongue4:

przypatrz się dobrze :naughty:

że boberek to ja dobrze wiem :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

a co ja ci będę opowiadał...jak się odwiniesz z tych zaplecionych, damskich paluszków to zrozumiesz :tongue4:

Poziowcu, wmówiłeś sobie coś i cały czas o tym trujesz.. Kiedy z tym skończysz? :decayed:

Opublikowano

a co ja ci będę opowiadał...jak się odwiniesz z tych zaplecionych, damskich paluszków to zrozumiesz :tongue4:

Poziowcu, wmówiłeś sobie coś i cały czas o tym trujesz.. Kiedy z tym skończysz? :decayed:

Jak przejrzysz na oczy :kox: Idź się przespać z tematem :good::naughty::wink4:

Opublikowano
  • Autor

dobranoc kolesie :wink4:

Opublikowano

Jak przejrzysz na oczy :kox: Idź się przespać z tematem :good::naughty::wink4:

Liczysz na to, że zadzwonię do Ciebie, zaproszę na wódkę i powiem - TAK POZIU, MIAŁEŚ RACJĘ - JESTEM TAKI JAK MÓWISZ... ale o co tak naprawdę Ci chodzi?? :mysli:

Wiesz co, przyjedź w piątek do Radomia to może Ty przejrzysz na oczy - myślę, że wtedy wiele rzeczy zrozumiesz. :)

Opublikowano

Jak przejrzysz na oczy :kox: Idź się przespać z tematem :good::naughty::wink4:

Liczysz na to, że zadzwonię do Ciebie, zaproszę na wódkę i powiem - TAK POZIU, MIAŁEŚ RACJĘ - JESTEM TAKI JAK MÓWISZ... ale o co tak naprawdę Ci chodzi?? :mysli:

Wiesz co, przyjedź w piątek do Radomia to może Ty przejrzysz na oczy - myślę, że wtedy wiele rzeczy zrozumiesz. :)

zupełnie na to nie liczę, przynajmniej nie w najbliższym czasie...

ale PW możesz wysłać jak już cie olśni :kox:

Opublikowano

ale PW możesz wysłać jak już cie olśni :kox:

Wiesz co, daj gg to coś Ci wytłumaczę...

Opublikowano
  • Autor

pewnie już po kwitach, bo nie wierzę żeby miał czyste konto :naughty:

Opublikowano

wuju zaspałeś wpierdziel!

Opublikowano

:bry:

Uuu, chyba już bota zablokowali. :decayed:

Opublikowano

BAN!:D

Opublikowano

UWAGA! Jakiegoś elektryka samochodowego pilnie potrzebuję. Zgasły mi wszystkie światła w Trafiku. Idę sprawdzić bezpieczniki, ale skoro zgasły wszystkie to chyba jakaś grubsza sprawa.. :mysli:

Opublikowano

:bry:

Uuu, chyba już bota zablokowali. :decayed:

okres próbny sie skończył :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

UWAGA! Jakiegoś elektryka samochodowego pilnie potrzebuję. Zgasły mi wszystkie światła w Trafiku. Idę sprawdzić bezpieczniki, ale skoro zgasły wszystkie to chyba jakaś grubsza sprawa.. :mysli:

Radek Szirak na Wolanowskiej chyba

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.