Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Odnotowałem :decayed:

Oo, Redżi. :>

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 903,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie no co ty większych jak 17 nie założę szkoda żębów :naughty:

Marcin nie opychaj ich za dobrze ci do fury pasują...

Zerknijcie na to

http://hydrografika.pl/content/view/43/84/

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

Gość na allegro robi coś takiego ciekawa technika... Jestem ciekawy jak by wyglądała pokrywa silnika TDi-ka w carbonie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jedyne co bym mógł zrobić w moim to lusterka, reszte zostawiłbym w oryginale :)

Opublikowano

Na lusterka też bym sie skusił albo ewentualnie te elementy plastikowej tapicerki na drzwiach która sie rysuje strasznie...

Brynia zaraz zafunduje sobie nowe fronty do mebli kuchennych w carbonie :decayed:

Opublikowano

siemka, taka mała ciekawostka,

1Jp0i0.jpg

kto powiedział że diesel musi byc wolny :oklaski: :a4fan:

Opublikowano

Ja na pewno tego nie powiedziałem :decayed:

Opublikowano

kudłaty, kto robił zdjęcie? :naughty:

Opublikowano

kudłaty, kto robił zdjęcie? :naughty:

Sam pewnie robił jak mu ręce do kierownicy nie przyrosły :decayed:

Opublikowano

A Adrian to się przeniósł do nas z powrotem z kupy ? Czy jak ? :kox:

Opublikowano
  • Autor

A Adrian to się przeniósł do nas z powrotem z kupy ? Czy jak ? :kox:

Oj Poziomek Poziomek ... :gwizdanie:
Opublikowano

A Adrian to się przeniósł do nas z powrotem z kupy ? Czy jak ? :kox:

śmierdziało to wrócił :polew:

Opublikowano

A Adrian to się przeniósł do nas z powrotem z kupy ? Czy jak ? :kox:

Adrian sie z tond do nikąd nie przenosił :decayed: Teleportów jeszcze nie wynaleziono...

Opublikowano

A Adrian to się przeniósł do nas z powrotem z kupy ? Czy jak ? :kox:

Adrian sie z tond do nikąd nie przenosił :decayed: Teleportów jeszcze nie wynaleziono...

tak ? ciekawe :decayed: swoją droga odważny jesteś robić ze mnie idiotę :kox:

bo widziałem co innego ale to pewnie sobie wymyśliłem...

Opublikowano

A Adrian to się przeniósł do nas z powrotem z kupy ? Czy jak ? :kox:

Adrian sie z tond do nikąd nie przenosił :decayed: Teleportów jeszcze nie wynaleziono...

tak ? ciekawe :decayed: swoją droga odważny jesteś robić ze mnie idiotę :kox:

bo widziałem co innego ale to pewnie sobie wymyśliłem...

Nic osobistego to dla podtrzymania dyskusji do 1000strony :decayed:

Opublikowano

A Adrian to się przeniósł do nas z powrotem z kupy ? Czy jak ? :kox:

Adrian sie z tond do nikąd nie przenosił :decayed: Teleportów jeszcze nie wynaleziono...

tak ? ciekawe :decayed: swoją droga odważny jesteś robić ze mnie idiotę :kox:

bo widziałem co innego ale to pewnie sobie wymyśliłem...

Nic osobistego to dla podtrzymania dyskusji do 1000strony :decayed:

aha :decayed: dopsze..

to ja tez nic osobistego do ciebie nie mam ale się rozejrzę za tobą każdego dnia to tu to tam :gwizdanie: :cool1:

trafiasz na moją listę ulubieńców :good:

Opublikowano

Poziomka, znów Ci się coś przyśniło. :>

Opublikowano

A Adrian to się przeniósł do nas z powrotem z kupy ? Czy jak ? :kox:

Adrian sie z tond do nikąd nie przenosił :decayed: Teleportów jeszcze nie wynaleziono...

tak ? ciekawe :decayed: swoją droga odważny jesteś robić ze mnie idiotę :kox:

bo widziałem co innego ale to pewnie sobie wymyśliłem...

Nic osobistego to dla podtrzymania dyskusji do 1000strony :decayed:

aha :decayed: dopsze..

to ja tez nic osobistego do ciebie nie mam ale się rozejrzę za tobą każdego dnia to tu to tam :gwizdanie: :cool1:

trafiasz na moją listę ulubieńców :good:

To dla mnie wielki zaszczyt :polew: Nie spodziewałem sie aż takiego wyróżnienia :> To teraz już jestem prawie jak VIP :naughty:

Opublikowano
  • Autor

prawie robi wielką różnicę... :naughty:

a tak naprawdę VIP to kicha straszna ... :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.