Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego Odzim byłbym wdzięczny. Golfa 4 w zoran sprzedałem. Auto ma być dla Żony a ona chce teraz audi bo moje jest cały czas czyste i takie zadbane. A pozA przebiegi będą malutkie autka :decayed:

Jakbyś mógł zetknąć byłbym mega wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

Dobijajcie mnie z tą pogodą ...... kur... jak byłem tydzień w PL to na zmiane snieg,deszcz i Bóg wie co jeszcze:facepalm:!!! mam nadzieje ze jak w lipcu będe to juz zimy nie bedzie:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[h=5]Polska armia leci do Afganistanu. Na pokład samolotu odlatującego z Warszawy wchodzą żołnierze z kapitanem. Samolot startuje, kapitan zauważa smutek w oczach żołnierzy. Myśli sobie - k***a, rozklejają mi się, z takich żołnierzy nie będzie pożytku. Kapitan więc postanawia ich umotywować i krzyczy:

- Żołnierze! W Afganistanie albo my ich albo oni nas Daję k***a 100 dolarów za każdą głowę Afgana.

W oczach żołnierzy pokazuje się radość, ekstaza i chęć walki Zaczynają wznosić wojenne okrzyki i razem się nakręcać.

Samolot powoli zniża się do lądowania, a żołnierze drą sie jak zwierzęta, w oczach amok.

Kapitan coś tam do nich jeszcze krzyczy, ale oni już nie słuchają, chcą krwi.

Tylna część samolotu się otwiera, żołnierze wypadają i jak charty poszli w pola .....

Kapitan myśli:

- Co to k***a było?!

Po godzinie wracają, worki pełne głów, na bagnetach głowy. Kapitan aż przysiadł .... Krzyczy:

- Co wyście k***a narobili?!

A żołnierze - Ale panie kapitanie sam pan mówił 100 za głowę.

Kapitan przerażony - To było k***a dopiero międzylądowanie w Krakowie...[/h]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o bo jebne.... ten samolot powinien startowac z krakowa z miedzylądowaniem w warszawie i chłopaki na wiejską powinni pójsc:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczcie gdzie Pitbull kręci teledyski, hehe, dobre bo polskie,.

Stevie B feat. Pitbull - Spring Love 2013 : Teledyski.info - Teledyski, Teksty Piosenek, Videoklipy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie widzę tej łona tańczy dla...:wink:

---------- Post dopisany at 11:26 ---------- Poprzedni post napisany at 11:18 ----------

GITD i "zakamuflowany" fotoradar - Wiocha.pl - Absurdy polskiego internetu

---------- Post dopisany at 12:05 ---------- Poprzedni post napisany at 11:26 ----------

:polew:Przypadkowo puścił gazy - Wiocha.pl - Absurdy polskiego internetu:polew:

---------- Post dopisany at 12:09 ---------- Poprzedni post napisany at 12:05 ----------

nie róbcie tak na grilu:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tu fajnie widac, hehe

jak koło zachowuje się względem zawieszenia, odstep od wahacza, poszerzenie, przyrost prędkości, wysokość jazdy, i odległosc koła od rantu błotnika, czy maleje czy rosnie,.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no

Podniosłem dywanik pod gumowym korytkiem spod nóg ale kibel :facepalm: w czym wyprać ori dywaniki wanish do dywanów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, bateria do laptopa HP probook 4510s mi potrzebna gdzie kupić, i czy warto pchać się w zamiennik????

mozliwe że zdechła do zera nagle, komp w ogóle jej nie widzi, nie ładuje, na ładowarce chodzi,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam Pany letnie przygotowane?

---------- Post dopisany at 23:49 ---------- Poprzedni post napisany at 23:02 ----------

Before Wörthersee 2011 by EMScoastcustoms - YouTube:jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam Pany letnie przygotowane?

---------- Post dopisany at 23:49 ---------- Poprzedni post napisany at 23:02 ----------

Before Wörthersee 2011 by EMScoastcustoms - YouTube:jerk:

u mnie juz buciki zmienione:D..... Kwinto za te alu co są na tej a3 to dałbym sie pokroić ale cena zabija:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest na czym oko zawiesić:naughty:

---------- Post dopisany at 09:41 ---------- Poprzedni post napisany at 08:57 ----------

http://pl.memgenerator.pl/mem-image/jechalem-szybko-bo-lubie-k**wa-za***rdalac-pl-ffffff

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam przemalować, hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...