Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Dlaczego właśnie A4 ?


Gość loozzz

Rekomendowane odpowiedzi

ja sie zakochałem w 3.0tdi i Tiptronicu... najpierw mialo to byc A6 a potem stwierdzilem ze auto mniejszebedize lepiej jezdzic a i tak nie potrzebuje wiecej miejsca. stad wlasnie a4.

bmw tez bylo brane pod uwage , jednak skrzynie i naped Q maja lepsze opinie. choc jak juz ktos pisal taka 3.0 biturbo to naprawde idealny silnik od bmw.

ogolnie jestem zadowolony bo stosunek kosztow do osigagow jest naprawde na super poziomie...

ale jest pare rzeczy do ktorych moznaby sie przyczepic...

ale juz sie chyba zarazilem bo jak widze a4 allroad nawet na plakacie to czuje ze nastepne auto tez bedzie OOOO ;];]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zanim kupiłem A4 zastanawiałem się nad kilkoma autkami ( civic VTi, alfa 156, volvo c70 ) i ostatecznie jak zacząłem oglądać A4'ki to juz nie odpuściłem i wiedziałem, że musi być A4 :decayed:

Audi jedyna słuszna marka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja szukałem kombi (do wozenia suki bo urosla troche :wink4:), w automacie (bo manual strasznie mi obrzydł a kiedys jezdzilem automatem po anglii i mi sie spodobalo), w dieslu (zeby bylo taniej, wiadomo automat podnosi spalanie, poza tym benzynka jednak drozsza od łajna), silnik max 2 litry (ubezpieczenie, spalanie itp.) i autko z okolic roku 97-99 coby nie byla stara padaka. i sie okazalo ze bardzo niewiele samochodow spelnia te kryteria. padło na :a4fan: bo akurat spelnialo oczekiwania. wiem ze podpadne, ale B5 z zewnatrz nie wyglada zbyt pieknie, taki troche "panzerwagen". za to srodek autka, wykonczenie i materiały zaskoczyly mnie bardzo pozytywnie. ogolnie z furacza jestem zadowolony, choc co i raz musze wylozyc pare złotowek poza przegladami okresowymi...(i tankowaniem :decayed:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no b5 nie powala sylwetka, choc na tamte czasy bylo to bardzo zgrabne auto szczegolnie w Avancie, bo IMO sedan szybciej sie zestarzal i upowrzechnil.

B6 uwazam ze duzy krok do przodu, szczegolnie ta dupka w Avancie jest miodzio - dla mnie fajniejsza niz w b7 :naughty: ale nie fajniejsza niz w b8 :kox: :kox: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja początkowo szukalem passata b5 ale ze przez dosyć spory okres na nic sensownego nie mogłem trafić to stało sie tak ze wujek kupił sobie b5 w avancie i mi tez sie to auto spodobało ale ze jakoś bardziej podchodził mi sedan wiec zdecydowałem sie na taka opcje zakupu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Honde Civic :polew:

zdrajca... :tongue4::wink4:

..u mnie przypadek,ale pozniej doszedlem do tego,ze tak mialo byc-szukalem auta,nie mialem konkretnego "celu" mialo byc niedrogie (do tysiaca Funtow dwa lata temu :wink4:) szukalem i znalazlem B5-nie interesowoalo mnie,jaki ma silnik,ile pali itp,ale jak pojechalem z kolesiem na spotkanie(koles jezdzi B5 w avancie) to jak zobaczylem,wsiadlem-wiedzialem ze chce ja miec...potem znalazlem Forum,poznalem Ludzikow i zachcialo mi sie 1,8T i mam,czasem mysle o S4 B6,ale wiem,ze tylko A4,kazdy mi mowi,ze mam bzika na tym punkcie,bo jak widze jakas A4 na ulicy do sie ogladam,a raz nawet za jednym jechalem,gosc nie chcial sie zatrzymac,bo myslal,ze chca mu auto porwac,a ja tylko chcialem obejrzec audi.... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcial sie zatrzymac,bo myslal,ze chca mu auto porwac,a ja tylko chcialem obejrzec audi.... :wink4:

Się ciesz, że nie zadzwonił po kolegów, w między czasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...