Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Uruchomienie klimatronika...


Simon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. że tak odświeżę temat. Mam problem z temperaturą na climatr... Można sobie zejść czasem nawet mijając LO aż do 00.... i w górę tak samo nawet do 50...IMG_1695.jpg

Wg błędów, które pokazało, to winna jest klapa regulacji temperatury, lub silniczek tym sterujący... I teraz zachodzi pytanie: jak to ustrojstwo wykręcić?? wystarczy zdjąć schowek? czy trzeba kokpit usunąć?

To jest ten silniczek pod nogami pasażera?

IMG_2765.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany przepraszam za odkop, ale jestem w trakcie rozbiorki. Mam problem, zdjalem deche, odczepilem 2 przewody od nagrzewnicy, 2 srubki po prawej obok wentylatora i co wiecej trzyma caly "kibel" oprocz 2 przeewodow klimy? Na podszybiu ida 2 metalowe przewody od klimy jak je rozpiac?

EDIT. Ok znalazłem gdzieś na forum ze te 2 przewody od klimy na podszybiu sa spiete sruba i zeby powoli odkrecac bo tam jest 12 atmosfer niestety u mnie chyba klima byla nie nabita bo jak odkrecilem to nic nie leciało/dmuchało. Dodatkowo cały "kibel" trzymały dwie sruby 8 od plastiku nawiewu na szybę i jedna srubka od wzmocnienia po prawej stronie kierownicy/po lewej stronie konsoli srodkowej.
1. Teraz wyjąłem cały ten "kibel" tylko jak wyjąć ten plastik od nawiewu na szybe co byl przekrecony 2x8?
2. Caly ten kibel jest skladany na silikonie? Dobrze zauwazylem?
3. Jakiej firmy nagrzewnice polecacie bo od razu jak rozebralem to ja wymienie na przyszlosc bo za duzo rozkrecania jakby odpukac siadla?
4. Z tego "kibla" wylało się trochę takiej żółtej mazi to ten plyn z klimy?

Edytowane przez vwiater
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...