Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Oświetlenie tylnich słupków


adasko19855

Rekomendowane odpowiedzi

ja podpiolem sie pod przednia lampke kable puscilem od lampki pod podsufitka do jednej lampki a potem od niej w dol pod tylna kanapa tam jest tkie korytko na kable i do drugiej lampki lampki tylne dzialaja mi tak samo jak lampka przednia pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja podpiolem sie pod przednia lampke kable puscilem od lampki pod podsufitka do jednej lampki a potem od niej w dol pod tylna kanapa tam jest tkie korytko na kable i do drugiej lampki lampki tylne dzialaja mi tak samo jak lampka przednia pozdrawiam

Witam również zakupiłem sobie lampki w tylne słupki i zbrakło mi trochę czasu na podłączenie ale lada dzień zabieram się za to Tez myślałem o pociągnięciu kabli z przodu ale moze ma ktos pomysł jak zrobic aby sie zapalały po otwarciu tylnych drzwi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby Ci sie zapalaly w zaleznosci od otwartych drzwi to musisz sie z kazda lampka wpiac pod krancowke drzwi, wydaje mi sie ze i tak musicie ciagnac kable od przodu, i wpiac sie albo przy lampce gornej i kable poprowadic pod podsufitka albo wpisc sie gdzies kolo bezpiecznikow i kable ciagnac progiem, jeszcze taka jedna uwaga co do scigania tych nakladek na tylne slupki - lubia pekac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem dlatego kupilem z lapkami i fajnie by bylo je teraz podlaczyc :D a co myslicie podlaczyc sie pod swiatelka z bagaznika i oswiecac je tylko wtedy kiedy sie chce :>[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 22:25_________________________________________________I w koncu podlaczone znalazlo siem troszke czasu i smiga wkoncu ozyly slupki z tylu w roku 1996r :D heh dzieki wszystkim za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a powiedzcie mi bo urlop tuż tuż i będe troche dłubać to i tamto w jaki sposób demontowac te słupki?

Ile jest śrub, gdzie ich szukać może jest jakiś knif dla ułatwienia?

Ja zakupiłem lampki od Passata B5, jak dla mnie są o niebo bardziej estetyczne po za tym mam jeszcze te małe lampki z nad daszków słonecznych, i mam zamiar dać je pod przednie nogi (lampki tez z passata) o wynikach poinformuje i pokaze po 20.07.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie brzmi dobrze.... ma ktoś doświadczenie jak zacząc, czym i z której strony co by faktycznie nie pogruchotac tego?

PS. trzeba demontować oparcie (nie składane) i półkę, czy obejdzie się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie doswiadczenie ze spokojnie kupisz nowy z allegroo za 30 zlotych jak beda chcieli wiecej to nie kupuj....., (ale to juz ostatecznosc) pisz do adasko on jest swierzo po montazu, ja kanape tylko rozlozylem i zdialem te boczki miedzy oparciem a dzwiami, polka w zasadzie wtedy jest luzna i zaczynasz rwac, jest ok 5 zatrzaskow i jeden taki haczyk ktory wchodzi w otwor, teraz jak jest cieplo to pewnie bedzie oki, jak ja zdejmowalem to bylo zimno i pewnie dlatego popekaly, jak znajde fotke to wrzuce jak to wyglada od spodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety koledzy ale czeba rwac i nie ma tak latwo te plasticzki tak trzymia ze szok :) i sa lamliwe niestety :/ ja wolalem te wyrwac kupic nowe z swiatelkami i ori instalacja pociagnac od gory do dolu obok oparcia potem pod oslona progu i wlutowanie sie w kostke jak co mozesz skrobnac Ci nappisze do ktorej sie wlutowac mam fotke :) pozdrawiam p.s ja juz sie ciesze mam swiatelka jak otwieram drzwi :D heheh powodzenia w kontrukcji :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety koledzy ale czeba rwac i nie ma tak latwo te plasticzki tak trzymia ze szok :) i sa lamliwe niestety :/ ja wolalem te wyrwac kupic nowe z swiatelkami i ori instalacja pociagnac od gory do dolu obok oparcia potem pod oslona progu i wlutowanie sie w kostke jak co mozesz skrobnac Ci nappisze do ktorej sie wlutowac mam fotke :) pozdrawiam p.s ja juz sie ciesze mam swiatelka jak otwieram drzwi :D heheh powodzenia w kontrukcji :P

no to bardzo chce to zobaczyc jesli mozesz daj foto

Kolega zaniemógł więc dla kolejnych rezających mała pomoc

47399859adc70787med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ze światłem w tych słupkach? Da się czytać książkę? Czy osoba siedząca nie zasłania światła głową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...