Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 Avant 2,5 TDI AYM] Czarna Niunia


Ogi

Rekomendowane odpowiedzi

Dziekuje, dziekuje, dziekuje :cool: .

Alvaro co do spocika to ja zawsze jestem chetny teraz czekam na jakis w 3miescie ale na jakis mniejszy w okolicy tez sie pisze, co do wirusa to wyslalem ci PW.

Pre_pl co do klasyka to na poczatku tez mialem taki plan ale po pobieznym sprawdzeniu rynku stwierdzilem ze dostanie czegos w rozsadnym stanie graniczy z cudem ( chodzi mi glownie o serduszko bo nadwozie zawsze da sie ogarnac jakos ) i w zasadzie wszytsko co ogladalem mialo silnik do wymiany no ale na co wymieniac ?? :) . A jeden silnik z kilku nie bardzo mam czas skladac ( choc checi mam do tego bo lubie sie tak pobawic :cool: ) nie mowiac juz o kosztach takiej przyjemnosci.

Robson felgi prawie dwa miesiace dobieralem wiec jakby nie pasowaly to bym sie chyba pochlastal :lol:

Maki zastanawiam sie nad dodaniem chromu, ale najpierw bym chial zobaczyc na zywo jakas czarna slicznotke z chromem i stwierdzic co mi sie bardziej podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna, ładna, a zdjecia środka masz??

ps.masz naklejke we wnece od koła zapasowego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaj82 naklejka hymm nie wiem jutro sprawdze. Co do zdjeci srodka to tak sie rozpedzilem z robienniem tych z zewnatrz ze zapomnialem :redface: jutro pykne kilka i wkleje choc jakiejsc tam wielkiej rewelacji nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maki zastanawiam sie nad dodaniem chromu, ale najpierw bym chial zobaczyc na zywo jakas czarna slicznotke z chromem i stwierdzic co mi sie bardziej podoba.

no to teraz już na bank misimy zrobić mini spota nbo ja mam pełen chrom pakiet :biggrin: :a4fan: i znam gościa w GD który ma taki na sprzedaż (chyba jeszcze ma jak nie sprzedał)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuszny silniczek, i autko pierwsza klasa :wink:

Fele ok rozmiarowo, tyle ze Toora to mogłes wybrac inaczej wygladałyby wieksze :smile:

Zycze udanego zakupu S4 i czekam na foty jak juz kupisz

pozdro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuszny silniczek, i autko pierwsza klasa :wink:

Fele ok rozmiarowo, tyle ze Toora to mogłes wybrac inaczej wygladałyby wieksze :smile:

Zycze udanego zakupu S4 i czekam na foty jak juz kupisz

pozdro :wink:

Dokladnie Ogi... Toorki są śliczne bo mam takie 17 cali na A3 założone... ale optycznie one wygladaja zawsze na aucie jakby byly rozmiar mniejsze niz w rzeczywistosci. Warto wiec bylo do tego zalozyc 17 lub 18... bo te to chyba 16 tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się twoja maszynka ale ta felga jest troche zamała może nawet o jeden rozmiar, myśle że w tedy na komforcie wcale byś nie stracił ale to jest twoja sprawa pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...