Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWA] Czy to zwarcie ?


Gość RAVIN23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam problem z układem elektrycznym... temat polega na tym ze ostatnimi czasy zacinał mi sie bagażnik z tyłu. w desce rozdzielczej pokazywało mi że mam otwarty bagażnik, a tak naprawde bagaznik byl zamknięty, pomyślałem że zawilgotniał i mu przejdzie... ale tu robilo sie coraz gorzej podczas jazdy sama otwierała się klapa bagaznika. i teraz zaczyna sie najlepsze we wtorek podjezczam sobie pod sklep zamykam normalnie samochód (pilotem) załatwiam w sklepie sprawe wracam i nie moge otworzyc auta... otworzyłem normalnie w drzwiach kluczykiem,jade sobie jade, a tu nie moge otworzyć szyb, szyberdachu, pali mi sie ze mam reczny zaciągniety... ogolnie masakra zostawilem auto pod domem mowie pojade jurto do elektryka, wsiadam rano i akumulator caly rozładowany. Starajac odpalic auto zobaczylem ze pod dywanikiem po stronie kierowcy mam strasznie wilgotno. Jak by plyn do spryskiwaczy mi sie rozlał delikatnie :/

Jak byście wiedzieli coś na ten temat dajcie znać.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz czy w gumie w której przewody elektryczne przechodzą z podwozia na klapę tylną nie są przetarte bądź przerwane... tam u góry pod sufitem są dwa węże. jeden z lewej drugi z prawej. jednym lecą przewody spryskiwacza a drugim przewody elektryczne. tam może być problem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...