Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG] Prośba o analizę logów statycznych

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dawka na wolnych zbyt mala

termostat do wymiany

kat wtrysku troszke za szybki ale na upartego bym zostawil ...

Opublikowano

kat wtrysku troszke za szybki ale na upartego bym zostawil ...

Ja bym lekko opoznił zaplon... :)

Opublikowano
  • Autor

Dzieki za anzliy.

Wymieniany byl rozrząd i facet podłączył się kompem, pompę lekko przekręcił i powiedział, że tak może być. Rozumiem, że wartości w grupie 000 rzędu 72 to za późno. Do jakiej wartości powinienem dojść? Jeżeli było na forum to proszę olać to pytanie a ja poszukam w wolnej chwili.

Co do termostatu to tak mi się wydawało, że się za wolno dogrzewa.

Dawkę spróbuje zmienić w weekend i pozwolę sobie ponownie wrzucić log.

Najchętniej to bym się udał na płatne szkolenie do kolegi Spnky'ego i kilku jeszcze specy z forum:) Może zorganizujemy szkolenie "ABC diagnostyki VAG", ustalimy koszt udziału i pojedziemy gdzieś w góry na weekend :)

Pozdrawiam

Opublikowano

Dzieki za anzliy.

Rozumiem, że wartości w grupie 000 rzędu 72 to za późno.

Pozdrawiam

za wczesnie jak juz....ustaw okolice 55

Opublikowano

Dzieki za anzliy.

Wymieniany byl rozrząd i facet podłączył się kompem, pompę lekko przekręcił i powiedział, że tak może być. Rozumiem, że wartości w grupie 000 rzędu 72 to za późno. Do jakiej wartości powinienem dojść? Jeżeli było na forum to proszę olać to pytanie a ja poszukam w wolnej chwili.

Co do termostatu to tak mi się wydawało, że się za wolno dogrzewa.

Dawkę spróbuje zmienić w weekend i pozwolę sobie ponownie wrzucić log.

Najchętniej to bym się udał na płatne szkolenie do kolegi Spnky'ego i kilku jeszcze specy z forum:) Może zorganizujemy szkolenie "ABC diagnostyki VAG", ustalimy koszt udziału i pojedziemy gdzieś w góry na weekend :)

Pozdrawiam

jak swiezo wymieniany rorzad to zostaw kat wtrysku ... za jakis czas pasek sie troche rozciagnie to i kat wtrysku spadnie w granice ~60 i bedzie luksus ...

po temp paliwa i dolotu wnioskuje ze auto swoje przejechalo przed logami stad wniosek ze termostat do wymiany ...

:hi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

WItam ponownie,

dzis zrobile powtorne logi statyczne i zauwazylem ze dawka na wolnych spada z 7,2 na 4,0 przy wylaczeniu klimatronika. Czy logi powinienem robic z wylaczonym klimatronikiem?

Druga sprawa poniewaz zauwazylem dziwne drzenie silnika po lekkim dodaniu gazu zrobilem ponowne logi i poza gr 13 nie widze roznic. Nie wiem co pokazuje 13 ale wrzuce do obejzenia. Dzieki za pomoc

gr13.jpg

Opublikowano

Logi robimy z wylaczonymi odbiornikami - klima, radio etc..

Dawki korekcyjne są dobre...

Opublikowano

dawka na wolnych spada z 7,2 na 4,0

no to jest git taka powinna byc

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.