Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Ukryty wyłącznik


małyarek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

To mój pierwszy wątek na tym forum, nie umię jeszcze się poruszać na tym forum.

Koledzy potrzebuje pilnie rady jaki ukryty wyłącznik założyć w aucie 19.tdi

Jutro jestem umówiony w warsztacie a niechcę aby wcisnęli mi coś bezsensownego co nie da żadnego efektu.

Montują standardowo takie wyłączniki. Nie mam kompletnie wiedzy na ten temat.

Dajcie jakieś info.

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blokada sensorowa, ukryta tak zeby trzeba bylo rozkrecac pół samochodu aby sie do niej dostac, kable wlutowane i ukryte, chodzi o to zeby wszystko wyglądało jak seria, a nie jak to bywa ze zdejmujac oslone bezpiecznikow widac centralke :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blokada sensorowa? czyli taka jak się zbliżam to się rozbraja? urządzenie wysyła co 5 sek kod, jeżeli centralka nie otrzyma kody to się rozbraja .właśnie coś takiego mi zaproponowali. Gdzie można coś takiego ukryć mówią, że pod maską. Obawiam się, że to są standartowe rozwiązania w wielu samochodach. dawniej (B3 i CYGARO)sam robiłem przełączniki pod cewkę zapłonową i nie było problemu. Jak coś to poszukam nazwy tego urządzenia. Co o tym myślicie?[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2009, 14:14_________________________________________________Myślałem o zrobieniu czegoś smemu, to by było chyba najpewniejsze. Nie wiem czy znajdę na to czas, Robota itd..[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2009, 14:17_________________________________________________A może ukryty wyłącznik świateł? ukradnie, ale jest wtedy łatwo rozpoznawalny. Może to wystraszyć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ukryty wyłącznik świateł? ukradnie, ale jest wtedy łatwo rozpoznawalny. Może to wystraszyć!

jak juz chcesz robic wylacznik,to zrob taki,zeby ci auta nie ukradli,a nie taki,zeby odjechali bez swiatel... :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej wciąć się w przewody CAN z dobrej jakości włącznikiem i nie ma bata żeby ktokolwiek to autko odpalił... złodziej podmieni ecu - nic mu to nie da, podłoży swój immo i ecu - nic mu to nie da... auto z rozpiętym CANem ciężko jest ukraść pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej wciąć się w przewody CAN z dobrej jakości włącznikiem i nie ma bata żeby ktokolwiek to autko odpalił... złodziej podmieni ecu - nic mu to nie da, podłoży swój immo i ecu - nic mu to nie da... auto z rozpiętym CANem ciężko jest ukraść pozdrawiam

Można prosić jakieś szczegóły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce wpięcia to jedno a drugie umieszczenia włącznika. To już tylko Twoja inwencja twórcza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce wpięcia to jedno a drugie umieszczenia włącznika. To już tylko Twoja inwencja twórcza

Pytam o miejsce wpięcia naturalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...