Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AWT] Temperatura silnika od 80-95

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

MAM PROBLEM OTÓŻ OD 3 DNI WSKAZÓWKA TEMP. SILNIKA NIE STOJI NA 89-89,5 TYLKO "PŁYWA" I W CZASIE JAZDY I NA POSTOJU MIEDZY WARTOSCIAMI 78 STOPNI A 95 NIE WIEM O CO CHODZI, CZY TO TERMOSTAT??, BARDZO PROSZE O POMOC , DODAM ZE DOLAŁEM TUZ PRZED TYM LITR OLEJU I JEST TERAZ NA MAXA NA BAGNECIE

prosze pisac bez caps-a

Opublikowano

Termostat to raz, ale też może być czujnik...

Opublikowano

MAM PROBLEM OTÓŻ OD 3 DNI WSKAZÓWKA TEMP. SILNIKA NIE STOJI NA 89-89,5 TYLKO "PŁYWA" I W CZASIE JAZDY I NA POSTOJU MIEDZY WARTOSCIAMI 78 STOPNI A 95 NIE WIEM O CO CHODZI, CZY TO TERMOSTAT??, BARDZO PROSZE O POMOC , DODAM ZE DOLAŁEM TUZ PRZED TYM LITR OLEJU I JEST TERAZ NA MAXA NA BAGNECIE

Z olejem to nie bardzo dobrze jak jest za duży stan :wink4:

Tak jak pisze kolega wyżej albo czujnik albo termostat.

Opublikowano
  • Autor

Dzieki ale moze wiecie po czym mam poznac czy to termostat czy czujnik nie kupie w ciemno ani jednego ani drugiego??

Opublikowano

dla mnie jakby to był czujnik to by Ci temperatura skakała a jak termostat to bedzie raczej stała tylko na nie odpowiednim poziomie. Przy wymianie czujnika musisz od razu zmienić płyn

Opublikowano

zapnij VAG

Opublikowano

zobacz co pokazuje klimatronik

Opublikowano
  • Autor

sorry ale nie bardzo rozumiem, moze głupie pytania zadaje ale jak mam sprawdzic przez klimatronic??? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

OK wielkie dzieki jutro z ranca sprawdzam :good:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 17:34_________________________________________________Witam jeszcze raz, otóz z tego sprawdzilem temp. wody na klimatroniku raz zgadza sie z tą na desce a raz nie, co ciekawe zauwazylem jedna rzecz podczas jazdy otoz gdy jestem w trasie temp. na klimie utrzymuje sie w granicach 75 ale gdy stoje np. w korku to rosnie w góre, ma ktos jakis pomysł?? :mysli: ,z gory dzieki[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 18:31_________________________________________________Aha dodam ze sprawdzalem płyn chłodniczy juz go uzupełnilem ale dziwie sie ze tyle go ubyło gdzies mam nieszczelnosc ale nie weim gdzie, dodam ze korek oleju czysty bez zadnego masła, płyn w zbiorniczku tez czysty

Opublikowano

wyglada na termostat, ale musisz znalesc wyciek, dobrze przegladnij weze, czy nie ma nigdzie bialego nalotu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.