Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Pajączek na szybie


Mario

Rekomendowane odpowiedzi

Szyba dostała kamieniem i pojawił się wspomniany pająk o średnicy około 10mm, czy:

1. to coś zatrzyma ekspansję pajączka ? http://allegro.pl/item662904174_klej_do_szyb_gwiazdy_pekniecia_wiosenna_promocja.html

2. muszę udać się do zakładu autoszybowego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem coś takiego , też złapałem kamien z auta nadjeżdżającego z na przeciwka

pierwsze co zaklej szybę ( miejsce pająka) taśmą przed zabrudzeniem , a póżniej odwiedź najlepiej jakiś zakład który sie w tym specjalizuje tak bedzie najbezpieczniej .

mi to robili w kwocie ok 80 pln i rok gwarancji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jedź szybko do zakładu, bo ja pojechałem po 3 czy 4 dniach (ok 300km zrobione) no i za dużo nie zdziałali oprócz wzmocnienia tego miejsca... :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam pajączka już dwa miesiące i się nie powiększa :naughty: bynajmniej na razie :gwizdanie: chyba muszę w końcu coś z nim zrobić :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pajączek średnicy 1 cm wyskoczył na dole szyby. Pojechałem do naprawy i panowie powiedzieli, że nie mogą tego zrobić, bo oni to najpierw wybijają i potem zaklejają. Nie mogą tego zrobić, bo tam na dole gdzie jest klejona są za duże naprężenia i cała szyba pęknie jak to wybiją. Poza tym Panowie stwierdzili, że w Audi szyba pęka na okrągło, bo jest tak skonstruowana i że na 100% nic więcej niż ten pajączek mi się nie zrobi. Minęły 2 miesiące i pękniecie jest takie samo jakie było. Dodam, że w poprzednim samochodzie miałem tak samo i po tygodniu miałem już pękniętą całą szybę ;) (ford fiesta 2004r)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan w zakładzie powiedział, że pajączek jest za blisko krawędzi aby naprawiać... koniecznie należy wymienić przednią szybę! (tiaaaaa)

Zatem skoro samochód przeszedł właśnie przegląd i zastrzeżeń nie było, a pajączek się nie powiększa, to pozostawiam sprawę naturze... :>

Dzięki za porady :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...