Skocz do zawartości
IGNOROWANY

elektryka pod przednimi fotelami


jarek1971

Rekomendowane odpowiedzi

do podgrzewanych foteli nie ma kontrolki - sa tylko sterowniki - powinienes miec kolo panelu klimatronika. pod fotelem bedziesz mial trzy zlaczki - od fotela grzanego jest jasno zielona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...mam dokladnie taki sam przypadek jak kolega...tez zauważylem pod siedzeniem jakies kostki,kable rocznik ten sam ...po 1 lifcie byly 4 poduszki wiec moze to bardziej do podgrzewanych foteli ? A jesli tak to wystarczy kupic wlaczniki i podlaczyc i bedzie hulać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec moze to bardziej do podgrzewanych foteli ? A jesli tak to wystarczy kupic wlaczniki i podlaczyc i bedzie hulac?

Mi też tak się wydaje bo nie mam żadnych kabli po fotelem a mam poduszki, choć moje auto jest rok starsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec moze to bardziej do podgrzewanych foteli ? A jesli tak to wystarczy kupic wlaczniki i podlaczyc i bedzie hulac?

Mi też tak się wydaje bo nie mam żadnych kabli po fotelem a mam poduszki, choć moje auto jest rok starsze

Yhy czyli masz 4 poduchy ? Myslalem ze po 1 lifcie byly dopiero 4 ....bo podgrzewane fotele to od 94 mozna spotkac ;] Takze jesli ktos wie wiecej na ten temat niech sie wypowie bo chetnie bym podlacyzl te kable i zrobil podgrzewanie siedzen :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem na etapie podlaczania moich grzanych foteli - jesli macie wszyte maty grzewcze to sa one zakonczone w audi jasno zielona kostka do ktorej wchodza 4 do 5 kabli. od auta powinna wtedy isc wiazka zakonczona trzema badz dwoma kostkami (u mnie sa jasno zielona, czerwona i zolta). ja mam dodatkowo fotel elektryk wiec mam 3 kostki!! podejrzewam:

jasno zielona - grzanie foteli

czerwona - naped fotela

zolta - poduszki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz sterowniki kolo klimatyzacji albo nad radiem?? takie pokretla od 1 do 6 z rysuneczkiem fotelika i strzaleczkami!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najprawdopodobniej tak - podjedz do jakiegos elektryka oni znaja te instalacje to co w moment powie co i jak!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy są to poduchy w fotelach łatwo sprawdzić:

jakieś 10-15 cm og góry oparcia z boku fotela macając da się wyczuć taki twardy prostokąt - poducha.

PLus na dole oparcia jest metka u mnie (już) bez napisu, ale o ile kojarze na niej jest napisane "air-bag"

Ja mam przed liftem auto i mam 4 poduchy - widac dało się zamówić są kostki - bodajrze 3 kable idą ;).

Niestety grzanych foteli nie mam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...