Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Zmiana chorusa na jakiś CD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

czy moglibyście mi powiedzieć na jaki oryginalny odtwarzacz CD mogę przejść z tego co mam teraz

żeby było tanio i szybko bez zbędnych zmian typu kosz 2din, klimatronik itp

mam pełnego FISa i białe zegary, a radyjko jak na focie poniżej

więcej fotek na http://fotohub.pl/view/aab567c05ec42582b20a55281b3a5db0

jakby na tej ni było dokładnie widać

soafa1f9c1292276067aac738d4fff3bf1.jpg

Opublikowano

Jeśli ori to Concert 2 ceny wahają sie od 350zł. Jednak tutaj nie bedziesz miał na FIS-ie wyświetlanych informacji

Opublikowano
  • Autor

eno nie chce mieć czegoś kosztem innej rzeczy :)

Opublikowano

Niestety z tym radiem co masz taki emulator nie zadziała, musiał byś mieć concerta na kasety, wtedy tak.

Opublikowano

Posiadam to samo radio i mam podobny problem, ostatnio czytałem ze nie ma możliwości podłączenia zmieniarki do tego radia, czy to prawda?

Opublikowano

Jeśli ORI i coś lepszego to tylko Concert II.

Chyba, że chcesz troszkę podłubać to bierz RNS-E

Opublikowano
  • Autor

ale czy wszystko będzie pasić ?

Opublikowano

Jeśli wstawisz Concert II to tak. Podmienisz tylko radyjko

Opublikowano

Jeśli wstawisz Concert II to tak. Podmienisz tylko radyjko

No nie do końca wszystko bedzie pasić, nie wystarczy wyjąć i włożyc nowe radio :gwizdanie: Musisz dolutowac kabelek dodatkowy żeby było podswietlenie (jest na forum opisane), pasujace concerty najczęsciej są po 450zł na alegro. Musisz rozgladać sie za modelem A6(chowane gałki) bądź za TT(brak chowanych gałek) obydwa są szerokosci 22cm. Inne Concerty2 musiałbys na własna ręke podcinać. W kazdym wypadku odcień będzie inny niż reszty kokpitu

jeśli nie masz czasu a ni checi na przeróbki mozesz kupić adapter do tego radia za ok 300zł :wallbash: wtedy bedzie wszystko chulać prócz RDS na pełnym FIS :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

to są jakieś jaja, mam radio na kasety w aucie z 2000 roku i nie mogę wymienić na żadne CD bo albo jedno nie będzie działać albo drugie, przecież to jest nie podobne do audi

Opublikowano

Jeśli wstawisz Concert II to tak. Podmienisz tylko radyjko

No nie do końca wszystko bedzie pasić, nie wystarczy wyjąć i włożyc nowe radio :gwizdanie: Musisz dolutowac kabelek dodatkowy żeby było podswietlenie (jest na forum opisane), pasujace concerty najczęsciej są po 450zł na alegro. Musisz rozgladać sie za modelem A6(chowane gałki) bądź za TT(brak chowanych gałek) obydwa są szerokosci 22cm. Inne Concerty2 musiałbys na własna ręke podcinać. W kazdym wypadku odcień będzie inny niż reszty kokpitu

jeśli nie masz czasu a ni checi na przeróbki mozesz kupić adapter do tego radia za ok 300zł :wallbash: wtedy bedzie wszystko chulać prócz RDS na pełnym FIS :tongue4:

Model musi być od A6, bo ma okrągłe rogi i wtedy pasuje do B5. Ja mam część tapicerki plastikowej mam szarą, więc kolor auta nawet pasuje i nie bardzo odstaje od reszty.

Owszem dłubanie bądź kupienie przejściówki na CAN zapobiegnie braku podświetlenia i wyłączania radia co godzinę. Bo niestety taki jest efekt

[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 10:04_________________________________________________

to są jakieś jaja, mam radio na kasety w aucie z 2000 roku i nie mogę wymienić na żadne CD bo albo jedno nie będzie działać albo drugie, przecież to jest nie podobne do audi

Jest to spowodowane różnicą w latach produkcji aut i ich modyfikacjach. Nie od zawsze znano napęd CD

Opublikowano

Tu mózgi z elektrody kombinowały

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1198392.html

Dodam że jeśli masz licznik po lifcie z cyfrowym zegarem i białym podświetleniem zegarów to masz szanse podłaczyć RDS na Fisie. W temacie zmiany zegraów jest poruszony ten temat i paru osobom udało sie to :decayed:

Opublikowano
  • Autor

qrde ale mam najnowsze zegary z pełnym FISem, mam rds na nich ze starego kaseciaka który nie ma nawet możliwości sterowania zmieniarką i nie ma następcy tego radia żeby było CD i sie NIC NIE DZIAŁO ? to chyba zagości u mnie jakiś alpine albo blaupunkt bo już audi nie zaufam, jeszcze ta cholerna głośność zaczyna mi sie pieprzyć w tym chorusie :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Z tym Concerem jest wszystko do zrobienia, tu kabelek trzeba przylutować

2_2134.jpg

Jeśli masz takie zegary co pisałem wcześniej zajrzyj na wątek zmiany zegarów, tam jest jeden kolega który ma własnie pod nie podłaczony concert2 w ten sposób że i RDS działa :wink4:

Opublikowano

qrde ale mam najnowsze zegary z pełnym FISem, mam rds na nich ze starego kaseciaka który nie ma nawet możliwości sterowania zmieniarką i nie ma następcy tego radia żeby było CD i sie NIC NIE DZIAŁO ? to chyba zagości u mnie jakiś alpine albo blaupunkt bo już audi nie zaufam, jeszcze ta cholerna głośność zaczyna mi sie pieprzyć w tym chorusie :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Problem z głośnością to problem z prockiem w radyjku

Opublikowano
  • Autor

OK to RDS na FISie by sie dało zrobić, a co z podświetlaniem i wyłączniem co godzine ?

wolałbym wiedzieć wszystko zanim kupie radio używane za 450 pln :(

Opublikowano

OK to RDS na FISie by sie dało zrobić, a co z podświetlaniem i wyłączniem co godzine ?

wolałbym wiedzieć wszystko zanim kupie radio używane za 450 pln :(

Prędzej zrobisz podświetlenie i wyłaczanie sie co godzine niz RDS :gwizdanie: O podłaczeniu RDS musisz sie doszukać w

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_efekt_wymiany_licznika_na_fis-t10354.0.html ale masz 30% szans że bedziesz miał ten RDS :disgust:

Opublikowano

a do tego aby radio nie gasło co godzinę to tylko adapter montujesz (nie jest on tani w stosunku do całej imprezy)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.