Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

kto mi zmodyfikował fiuta na ch***j???? :shocked:

automat

drogi święty mikołaju , prosze o http://www.allegro.pl/item839926559_turbo_gt22_kolektor_dolot_downpipe_do_tdi.html

Krolu kupujesz?? kurde ja bym to chapnął :przebiegly: ale nie mam hajsu

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

taaaaaa to nie jesteś jedyny :polew: ja już myśle skąd pożyczke wziąć..

no chyba że jak to kupisz to puścisz mi to z awx'a- na początek mi wystarczy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

mam info że Krolu teraz chleje piwo pod sklepem nocnym z kolegami :decayed:

Opublikowano

ide spać do zobaczyska jutro ziomale :hi:

Opublikowano

niektórzy to mają... kolegów :przebiegly:

w zasadzie jako że mam jutro na 13 to też ide po Piffffo :cool1:

narra Max

Opublikowano
  • Autor

no to nara pany ja tu jeszcze sam ze sobą pospamuje :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 23:38_________________________________________________cześć Keżor, co słychać?[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 23:38_________________________________________________a cześć Keżor , wszystko OK. a u Ciebie ? słyszałem że grubo rezasz [br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 23:39_________________________________________________a no coś tam rezam , żeby mnie Krolu nie objechał :> a Ty też coś słyszałem działasz :chytry:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 23:40_________________________________________________a no takie tam , sam wiesz :) wtryski itp. no i jakoś auto hulo [br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 23:40_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no to nara pany ja tu jeszcze sam ze sobą pospamuje :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 23:38_________________________________________________cześć Keżor, co słychać?[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 23:38_________________________________________________a cześć Keżor , wszystko OK. a u Ciebie ? słyszałem że grubo rezasz [br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 23:39_________________________________________________a no coś tam rezam , żeby mnie Krolu nie objechał :> a Ty też coś słyszałem działasz :chytry:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 23:40_________________________________________________a no takie tam , sam wiesz :) wtryski itp. no i jakoś auto hulo

:polew: :polew: Nie wiem co bierzesz ale bierz połowę albo zmień dealera :wink4:

Opublikowano

łooooooooooo ostro Cie kopie stary!! :shocked: ja też chce :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no robie co moge żeby tu było co czytać :gwizdanie:

a brać nie będe połowy , bo to wtedy nic nie kopie, a tylko łeb boli :polew: :polew:

Opublikowano

ja sie zbieram do jutra :wink4:

Opublikowano

k.rwa forum rezaczy....dajta pakój Pany... :wallbash:

a gdzie miejsce dla Nas normalnych...

a na Newbie pisali: nie ważne czy masz starą b5 czy wypasione b8 wszyscy są równi, łączy na s Audi A4 i zamiłowanie do tego auta :cool1:

:polew:

Opublikowano

k.rwa forum rezaczy....dajta pakój Pany... :wallbash:

a gdzie miejsce dla Nas normalnych...

a na Newbie pisali: nie ważne czy masz starą b5 czy wypasione b8 wszyscy są równi, łączy na s Audi A4 i zamiłowanie do tego auta :cool1:

:polew:

Kłamali :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

a na Newbie pisali: nie ważne czy masz starą b5 czy wypasione b8 wszyscy są równi, łączy na s Audi A4 i zamiłowanie do tego auta :cool1:

musiałeś źle zrozumieć, miało być nie ważne czy masz wypasione B5 czy wypasione B8 :polew: :polew:
Opublikowano

kurcze keżor skąd masz takie info :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

jejku 3 browary jeszcze nikomu nie zaszkodziły

Opublikowano
  • Autor

kurcze keżor skąd masz takie info :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

jejku 3 browary jeszcze nikomu nie zaszkodziły

no ciekawe :gwizdanie:

nie odwracaj kota ogonem, zamiast rezać filmy to sie szlajasz po nocy :thumbdown:

masz na dziś skończyć :decayed:

Opublikowano

już wypiłem wszystko co miałem teraz mi się klawisze mylą :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

to ja też ide spać :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

i wio do pracy

Opublikowano
:bry::przebiegly:
Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.